Typy TSG Hoffenheim vs Schalke 04
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ na to spotkanie: TSG Hoffenheim vs Schalke 04
Model daje TSG Hoffenheim 55 % szans na zwycięstwo; przewidywane gole to 1,54 wobec 0,95. W 10 ostatnich spotkaniach TSG Hoffenheim notuje 4 zwycięstwa, a bilans bramek wynosi 16:16; Schalke 04 ma 1 zwycięstwo przy bilansie 8:15. Na rynku kurs daje 58 % szans, zatem nie ma przewagi. Wybieramy typ najbardziej prawdopodobny, z kursem na poziomie od 1.40 do 3.50.
- TSG Hoffenheim, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 9:4.
- Schalke 04, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 1:5.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (13 %), 1:0 (12 %), 2:0 (10 %). Oczekiwane gole: 1,54 do 0,95.
1 wygra TSG Hoffenheim
- Szansa wg modelu
- 55,4 %
- Kurs uczciwy
- 1.80
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.06
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 58,0 %
- Przewaga
- −2,6 pp
- Najlepszy kurs
- 1.62

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 142,56 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.59 | 4.20 | 4.60 | |
| 1.60 | 4.60 | 4.90 | |
| 1.62 | 4.10 | 4.70 | |
| 1.61 | 4.25 | 4.65 | |
| średnia rynkowa | 1.60 | 4.29 | 4.71 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.80 | 4.26 | 4.74 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,3 pp | +1,8 pp | +0,7 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.60 | |
| 1.49 | 2.60 | |
| średnia rynkowa | 1.49 | 2.60 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.20 | 1.83 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −21,6 pp | +16,0 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.51 | 2.27 | |
| 1.55 | 2.35 | |
| 1.56 | 2.40 | |
| 1.55 | 2.37 | |
| średnia rynkowa | 1.54 | 2.35 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.05 | 1.96 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −15,2 pp | +9,5 pp |
| Bukmacher | TSG Hoffenheim −0,5 | Schalke 04 +0,5 |
|---|---|---|
| 1.60 | 2.26 | |
| 1.62 | 2.30 | |
| 1.59 | 2.27 | |
| średnia rynkowa | 1.60 | 2.28 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra TSG Hoffenheim | 55 % | 1.80 | 2.06 | 58 % | −2,6 pp |
| Xremis | 23 % | 4.26 | 4.84 | 22 % | +1,8 pp |
| 2wygra Schalke 04 | 21 % | 4.74 | 5.39 | 20 % | +0,8 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XTSG Hoffenheim lub remis | 77 % | 1.29 | 1.47 | – | – |
| X2Schalke 04 lub remis | 49 % | 2.02 | 2.30 | – | – |
| 12bez remisu | 73 % | 1.37 | 1.56 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 72 % | 1.39 | 1.59 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 28 % | 3.54 | 4.03 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 45 % | 2.20 | 2.50 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 55 % | 1.83 | 2.09 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 24 % | 4.14 | 4.71 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 76 % | 1.32 | 1.50 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 49 % | 2.05 | 2.33 | – | – |
| BTTS nienie | 51 % | 1.96 | 2.23 | – | – |
Do analizy służy rozkład Poissona. Korekta uwzględnia niskie wyniki, a model dopasowano do 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach: forma drużyn
TSG Hoffenheim ZZZPR
| 05.11 | Liga Europy | @ | 1:1 | R |
| 31.10 | Bundesliga | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Bundesliga | 3:0 | Z | |
| 22.10 | Liga Europy | 3:0 | Z | |
| 18.10 | Bundesliga | @ | 2:1 | Z |
Schalke 04 RPPRP
| 31.10 | Bundesliga | 0:2 | P | |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 0:0 | R |
| 17.10 | Bundesliga | 0:1 | P | |
| 11.10 | Bundesliga | @ | 1:2 | P |
| 20.09 | Bundesliga | 0:0 | R |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów: trendy meczowe
| Ostatnie 5 meczów | TSG Hoffenheim | Schalke 04 |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 2/5 40 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:4 | 1:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 2/5 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/3 67 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | TSG Hoffenheim | Schalke 04 |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 6/10 60 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 6/10 60 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:16 | 8:15 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/6 67 % | 5/10 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/6 33 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | TSG Hoffenheim | Schalke 04 |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 8/15 53 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:29 | 18:30 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/11 73 % | 9/15 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/11 36 % | 5/15 33 % |
Średnie dane z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | TSG Hoffenheim | Schalke 04 |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,60 | 0,80 |
| Gole stracone | 1,60 | 1,50 |
| xG | 1,92 | 0,89 |
| xG rywali | 1,08 | 2,05 |
| Strzały | 18,3 | 10,3 |
| Strzały rywali | 13,2 | 14,7 |
| Strzały celne | 5,0 | 3,1 |
| Rzuty rożne | 5,3 | 3,9 |
| Rzuty rożne rywali | 5,0 | 5,8 |
| Żółte kartki | 1,5 | 1,5 |
Każdą drużynę liczymy osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy tylko dla lig, które je publikują.
TSG Hoffenheim vs Schalke 04: bezpośrednie spotkania
- TSG Hoffenheim wygrał
- 2
- Remisy
- 0
- Schalke 04 wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 0 z 2
- Gole na mecz
- 2,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 09.04.2023 | Bundesliga | 2:0 | ||
| 14.10.2022 | Bundesliga | 0:3 |
Składy
Kluby ogłaszają składy, a my podajemy je w wersji potwierdzonej, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W tej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Bundesliga: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |
Bundesliga, niedziela 08.11: pozostałe typy
- Typy FC Cologne vs Bayer Leverkusen15:30 · 2 53 %
- Typy SC Freiburg vs 1. FC Union Berlin17:30 · 1 60 %

