Typy FC Groningen vs Heerenveen
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra FC Groningen | 42 % | 2.37 | 2.69 |
| Xremis | 25 % | 3.99 | 4.54 |
| 2wygra Heerenveen | 33 % | 3.06 | 3.48 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XFC Groningen lub remis | 67 % | 1.49 | 1.69 |
| X2Heerenveen lub remis | 58 % | 1.73 | 1.97 |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.52 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.23 | 1.40 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.35 | 6.08 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 59 % | 1.70 | 1.94 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 41 % | 2.42 | 2.76 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 36 % | 2.76 | 3.14 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 64 % | 1.57 | 1.79 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 61 % | 1.63 | 1.86 |
| BTTS nienie | 39 % | 2.59 | 2.95 |
Model został dopasowany do 10 076 meczów i korzysta z rozkładu Poissona z korektą na niskie wyniki.
Forma: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
FC Groningen ZZPRP
| 01.11 | Eredivisie | 2:3 | P | |
| 25.10 | Eredivisie | @ | 2:2 | R |
| 18.10 | Eredivisie | 2:5 | P | |
| 11.10 | Eredivisie | @ | 5:1 | Z |
| 18.09 | Eredivisie | 3:0 | Z |
Heerenveen ZPZZZ
| 31.10 | Eredivisie | 1:0 | Z | |
| 24.10 | Eredivisie | @ | 3:2 | Z |
| 16.10 | Eredivisie | 4:0 | Z | |
| 09.10 | Eredivisie | @ | 0:2 | P |
| 19.09 | Eredivisie | @ | 4:0 | Z |
Trendy meczowe z 5, 10 i 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | FC Groningen | Heerenveen |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:11 | 12:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | FC Groningen | Heerenveen |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 9/10 90 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/10 90 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:23 | 18:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Ostatnie 15 meczów | FC Groningen | Heerenveen |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 7/15 47 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 14/15 93 % | 5/15 33 % |
| Ponad 2,5 gola | 14/15 93 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 15/15 100 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 7/15 47 % |
| Bez strzelonego gola | 0/15 0 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 33:32 | 23:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/15 7 % | 2/15 13 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | FC Groningen | Heerenveen |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,40 | 1,80 |
| Gole stracone | 2,30 | 1,30 |
| xG | 1,76 | 1,61 |
| xG rywali | 2,00 | 1,41 |
| Strzały | 14,7 | 15,4 |
| Strzały rywali | 15,2 | 15,7 |
| Strzały celne | 6,0 | 5,7 |
| Rzuty rożne | 4,3 | 4,9 |
| Rzuty rożne rywali | 5,8 | 5,1 |
| Żółte kartki | 1,3 | 1,0 |
Każdą drużynę oceniamy osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy wyłącznie w ligach, które je publikują.
Spotkania bezpośrednie: FC Groningen vs Heerenveen
- FC Groningen wygrał
- 3
- Remisy
- 1
- Heerenveen wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 5 z 8
- Gole na mecz
- 2,6
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Eredivisie | 0:2 | ||
| 16.08.2025 | Eredivisie | 2:1 | ||
| 25.01.2025 | Eredivisie | 1:0 | ||
| 22.09.2024 | Eredivisie | 2:1 | ||
| 19.03.2023 | Eredivisie | 0:2 | ||
| 22.01.2023 | Eredivisie | 3:1 | ||
| 10.04.2022 | Eredivisie | 3:1 | ||
| 12.09.2021 | Eredivisie | 1:1 |
Składy
Zwykle przed spotkaniem, około 60 minut wcześniej, prezentujemy potwierdzone składy po ogłoszeniu przez kluby. Wtedy ponownie przeliczamy typ.
Tabela ligi Eredivisie
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |

