Typy NEC Nijmegen vs PSV Eindhoven
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra NEC Nijmegen | 22 % | 4.63 | 5.27 |
| Xremis | 19 % | 5.23 | 5.95 |
| 2wygra PSV Eindhoven | 59 % | 1.69 | 1.92 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XNEC Nijmegen lub remis | 41 % | 2.46 | 2.80 |
| X2PSV Eindhoven lub remis | 78 % | 1.28 | 1.45 |
| 12bez remisu | 81 % | 1.24 | 1.41 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 91 % | 1.09 | 1.25 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 9 % | 11.64 | 13.23 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 77 % | 1.30 | 1.49 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 23 % | 4.28 | 4.87 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 57 % | 1.75 | 1.99 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 43 % | 2.34 | 2.67 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 72 % | 1.39 | 1.58 |
| BTTS nienie | 28 % | 3.57 | 4.06 |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
NEC Nijmegen RZRPZ
| 05.11 | Liga Europy | 3:1 | Z | |
| 31.10 | Eredivisie | @ | 0:1 | P |
| 25.10 | Eredivisie | 2:2 | R | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 4:2 | Z |
| 18.10 | Eredivisie | 2:2 | R |
PSV Eindhoven PZRZP
| 04.11 | Liga Mistrzów | 1:2 | P | |
| 31.10 | Eredivisie | 7:0 | Z | |
| 25.10 | Eredivisie | 1:1 | R | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | @ | 1:0 | Z |
| 17.10 | Eredivisie | @ | 1:2 | P |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | NEC Nijmegen | PSV Eindhoven |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:8 | 11:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/3 100 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/3 33 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | NEC Nijmegen | PSV Eindhoven |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:19 | 20:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/6 67 % | 5/6 83 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/6 33 % | 2/6 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | NEC Nijmegen | PSV Eindhoven |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 0/15 0 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 21:31 | 38:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/9 56 % | 7/11 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/9 22 % | 4/11 36 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | NEC Nijmegen | PSV Eindhoven |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,40 | 2,00 |
| Gole stracone | 1,90 | 1,10 |
| xG | 1,48 | 2,00 |
| xG rywali | 1,82 | 1,68 |
| Strzały | 16,8 | 18,0 |
| Strzały rywali | 11,7 | 12,7 |
| Strzały celne | 4,3 | 5,8 |
| Rzuty rożne | 7,5 | 6,2 |
| Rzuty rożne rywali | 3,7 | 4,3 |
| Żółte kartki | 1,5 | 1,8 |
Każdą drużynę liczymy osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych, a strzały, rożne oraz kartki pokazujemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Historia spotkań: NEC Nijmegen vs PSV Eindhoven
- NEC Nijmegen wygrał
- 2
- Remisy
- 1
- PSV Eindhoven wygrał
- 7
- Obie strzelą
- 7 z 10
- Gole na mecz
- 4,6
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Eredivisie | 2:3 | ||
| 13.09.2025 | Eredivisie | 3:5 | ||
| 01.02.2025 | Eredivisie | 3:3 | ||
| 14.09.2024 | Eredivisie | 2:0 | ||
| 30.03.2024 | Eredivisie | 3:1 | ||
| 16.09.2023 | Eredivisie | 4:0 | ||
| 01.04.2023 | Eredivisie | 2:4 | ||
| 30.10.2022 | Eredivisie | 3:0 | ||
| 11.05.2022 | Eredivisie | 3:2 | ||
| 12.12.2021 | Eredivisie | 1:2 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone zestawienia, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligowa Eredivisie
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |

