Typy FC Utrecht vs SC Cambuur
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra FC Utrecht | 48 % | 2.08 | 2.37 |
| Xremis | 21 % | 4.65 | 5.29 |
| 2wygra SC Cambuur | 30 % | 3.28 | 3.73 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XFC Utrecht lub remis | 70 % | 1.44 | 1.64 |
| X2SC Cambuur lub remis | 52 % | 1.92 | 2.19 |
| 12bez remisu | 79 % | 1.27 | 1.45 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 90 % | 1.11 | 1.27 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 10 % | 9.95 | 11.31 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 74 % | 1.36 | 1.55 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 26 % | 3.80 | 4.32 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 53 % | 1.87 | 2.13 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 47 % | 2.15 | 2.44 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 72 % | 1.38 | 1.57 |
| BTTS nienie | 28 % | 3.63 | 4.13 |
Do 10 076 meczów dopasowano model wykorzystujący rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki.
Ostatnia forma: 5 ostatnich spotkań w każdej z rozgrywek
FC Utrecht PZZRP
| 01.11 | Eredivisie | @ | 2:4 | P |
| 24.10 | Eredivisie | 1:1 | R | |
| 18.10 | Eredivisie | @ | 2:1 | Z |
| 11.10 | Eredivisie | 3:1 | Z | |
| 20.09 | Eredivisie | @ | 0:5 | P |
SC Cambuur RZRZZ
| 31.10 | Eredivisie | 4:0 | Z | |
| 24.10 | Eredivisie | @ | 6:1 | Z |
| 18.10 | Eredivisie | 2:2 | R | |
| 11.10 | Eredivisie | @ | 1:0 | Z |
| 19.09 | Eredivisie | @ | 1:1 | R |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | FC Utrecht | SC Cambuur |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:12 | 14:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Ostatnie 10 meczów | FC Utrecht | SC Cambuur |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 9/10 90 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/10 90 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:29 | 23:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | FC Utrecht | SC Cambuur |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 8/15 53 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 15/15 100 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 25:37 | 28:31 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 6/15 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/15 13 % | 5/15 33 % |
Uśrednione statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | FC Utrecht | SC Cambuur |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,80 | 2,30 |
| Gole stracone | 2,90 | 1,80 |
| xG | 1,30 | 1,43 |
| xG rywali | 1,87 | 1,54 |
| Strzały | 13,9 | 13,0 |
| Strzały rywali | 17,2 | 13,6 |
| Strzały celne | 4,2 | 5,5 |
| Rzuty rożne | 4,9 | 4,0 |
| Rzuty rożne rywali | 5,6 | 5,9 |
| Żółte kartki | 2,1 | 1,9 |
Drużyny liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
FC Utrecht kontra SC Cambuur: bezpośrednie spotkania
- FC Utrecht wygrał
- 2
- Remisy
- 1
- SC Cambuur wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 2 z 4
- Gole na mecz
- 2,8
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 06.05.2023 | Eredivisie | 0:3 | ||
| 13.08.2022 | Eredivisie | 0:0 | ||
| 05.02.2022 | Eredivisie | 3:2 | ||
| 21.11.2021 | Eredivisie | 2:1 |
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ w takiej sytuacji przeliczamy ponownie.
Tabela ligi Eredivisie
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |

