Typy Fiorentina vs Juventus Turyn
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Fiorentina vs Juventus Turyn, nasz typ
Według modelu Juventus Turyn ma 46 % szans na wygraną, przy przewidywanych golach 1,07 wobec 1,50. W 10 ostatnich spotkaniach Juventus Turyn odniósł 5 zwycięstw, a bilans bramek to 18:12; Fiorentina wygrała 2 razy, z bilansem 15:23. Przewagi brak, ponieważ szansa rynkowa to 46 %. Najbardziej prawdopodobny typ wybieramy przy kursie między 1.40 a 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 3 zwycięstwa Fiorentina, 3 remisy i 4 zwycięstwa Juventus Turyn.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 3 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 2 razy; przeciętnie padało 1,9 gola.
- Fiorentina zdobywa bramkę w 8 spotkaniach z rzędu.
- Juventus Turyn, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 8:5.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (13 %), 0:1 (11 %), 1:2 (9 %). Oczekiwane gole: 1,07 do 1,50.
2 wygra Juventus Turyn
- Szansa wg modelu
- 46,0 %
- Kurs uczciwy
- 2.17
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.47
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 45,8 %
- Przewaga
- +0,3 pp
- Najlepszy kurs
- 2.10
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 184,80 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.45 | 2.03 | |
| 3.55 | 3.55 | 2.10 | |
| 3.40 | 3.35 | 2.10 | |
| 3.35 | 3.50 | 2.07 | |
| średnia rynkowa | 3.40 | 3.46 | 2.08 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 3.67 | 3.74 | 2.17 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,9 pp | −1,5 pp | −1,6 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.77 | 2.02 | |
| 1.77 | 2.02 | |
| średnia rynkowa | 1.77 | 2.02 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.11 | 1.90 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −9,0 pp | +3,0 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.61 | 2.07 | |
| 1.65 | 2.20 | |
| 1.67 | 2.15 | |
| 1.65 | 2.17 | |
| średnia rynkowa | 1.65 | 2.15 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.93 | 2.07 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,2 pp | +2,8 pp |
| Bukmacher | Fiorentina −0,5 | Juventus Turyn +0,5 |
|---|---|---|
| 3.20 | 1.32 | |
| 3.40 | 1.33 | |
| 3.25 | 1.32 | |
| średnia rynkowa | 3.28 | 1.32 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Fiorentina | 27 % | 3.67 | 4.17 | 28 % | −0,5 pp |
| Xremis | 27 % | 3.74 | 4.26 | 27 % | +0,2 pp |
| 2wygra Juventus Turyn | 46 % | 2.17 | 2.47 | 46 % | +0,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XFiorentina lub remis | 54 % | 1.87 | 2.13 | – | – |
| X2Juventus Turyn lub remis | 74 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| 12bez remisu | 73 % | 1.37 | 1.56 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 73 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 27 % | 3.75 | 4.27 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 47 % | 2.11 | 2.40 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 53 % | 1.90 | 2.17 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 26 % | 3.87 | 4.41 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 52 % | 1.93 | 2.20 | – | – |
| BTTS nienie | 48 % | 2.07 | 2.36 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Został dopasowany do 10 076 meczów. Marża nie jest wliczona w kursy rynkowe.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: ostatnie 5 spotkań
Fiorentina PPPRZ
| 02.11 | Serie A | @ | 4:2 | Z |
| 29.10 | Serie A | 2:2 | R | |
| 25.10 | Serie A | @ | 1:2 | P |
| 18.10 | Serie A | 1:3 | P | |
| 10.10 | Serie A | @ | 1:2 | P |
Juventus Turyn RZPZZ
| 05.11 | Liga Europy | @ | 2:1 | Z |
| 01.11 | Serie A | 2:0 | Z | |
| 28.10 | Serie A | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Serie A | @ | 2:0 | Z |
| 22.10 | Liga Europy | 2:2 | R |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów: trendy meczowe
| Ostatnie 5 meczów | Fiorentina | Juventus Turyn |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 5/5 100 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/5 100 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:11 | 8:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/5 80 % | 1/3 33 % |
| Ostatnie 10 meczów | Fiorentina | Juventus Turyn |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 8/10 80 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/10 90 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:23 | 18:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/10 30 % | 4/6 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 1/6 17 % |
| Ostatnie 15 meczów | Fiorentina | Juventus Turyn |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:28 | 26:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/15 27 % | 8/11 73 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/15 33 % | 2/11 18 % |
Uśrednione statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Fiorentina | Juventus Turyn |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 1,80 |
| Gole stracone | 2,30 | 1,00 |
| xG | 1,56 | 1,19 |
| xG rywali | 1,46 | 0,68 |
| Strzały | 15,2 | 14,7 |
| Strzały rywali | 12,7 | 10,3 |
| Strzały celne | 5,0 | 4,5 |
| Rzuty rożne | 4,9 | 7,2 |
| Rzuty rożne rywali | 4,0 | 4,7 |
| Żółte kartki | 2,3 | 1,0 |
Każdą drużynę analizujemy osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rzutach rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Fiorentina i Juventus Turyn: bezpośrednie spotkania
- Fiorentina wygrał
- 3
- Remisy
- 3
- Juventus Turyn wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 3 z 10
- Gole na mecz
- 1,9
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Serie A | 0:2 | ||
| 22.11.2025 | Serie A | 1:1 | ||
| 16.03.2025 | Serie A | 3:0 | ||
| 29.12.2024 | Serie A | 2:2 | ||
| 07.04.2024 | Serie A | 1:0 | ||
| 05.11.2023 | Serie A | 0:1 | ||
| 12.02.2023 | Serie A | 1:0 | ||
| 03.09.2022 | Serie A | 1:1 | ||
| 21.05.2022 | Serie A | 2:0 | ||
| 06.11.2021 | Serie A | 1:0 |
Składy
Potwierdzone składy podajemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed pierwszym gwizdkiem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
Serie A, tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 24:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26:13 | 25 | ZZZZP | |
| 3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 28:10 | 24 | RZRZZ | |
| 4 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 | RZZZZ | |
| 5 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:12 | 21 | RZZPZ | |
| 6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:14 | 20 | PZRZZ | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 17 | RPZPZ | |
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:13 | 14 | ZPRZP | |
| 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 14 | ZPZZZ | |
| 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:16 | 13 | ZZZPP | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:14 | 13 | ZPZZZ | |
| 12 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | 13 | RPPPP | |
| 13 | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:20 | 11 | ZPRRP | |
| 14 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:21 | 9 | PZPPP | |
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:15 | 8 | PPPRZ | |
| 16 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:26 | 8 | RPPPP | |
| 18 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17:24 | 7 | PZPPP | |
| 19 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:23 | 5 | PPPRP | |
| 20 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:20 | 3 | PZPPP |
Inne typy na Serie A: niedziela 08.11
- Typy SSC Napoli vs Lazio Rzym12:30 · 1 43 %
- Typy Monza vs Atalanta15:00 · 2 50 %
- Typy Genoa vs AC Milan15:00 · 2 50 %
- Typy Inter Mediolan vs Como18:00 · 1 51 %

