Typy Inter Mediolan vs Como
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Typ, który wybieramy: Inter Mediolan vs Como
Według modelu Inter Mediolan ma 51 % szans na zwycięstwo. Przewidywane gole wynoszą 1,79 wobec 1,26. W 10 ostatnich spotkaniach Inter Mediolan: 7 zwycięstw i bilans bramek 25:14. Como: 7 zwycięstw i bilans 26:10. Wobec szansy rynkowej równej 52 % nie ma przewagi. Sięgamy po typ z największym prawdopodobieństwem, którego kurs mieści się w zakresie od 1.40 do 3.50.
- Bilans 4 ostatnich spotkań: 4 zwycięstwa Inter Mediolan, 0 remisów i 0 zwycięstw Como.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 1 raz na 4, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 2 razy; przeciętnie padało 3,8 gola.
- Inter Mediolan zdobywa bramkę w 15 spotkaniach z rzędu.
- Como: seria 6 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 2:1 (10 %), 1:0 (8 %). Oczekiwane gole: 1,79 do 1,26.
1 wygra Inter Mediolan
- Szansa wg modelu
- 50,9 %
- Kurs uczciwy
- 1.97
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.24
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 51,8 %
- Przewaga
- −0,9 pp
- Najlepszy kurs
- 1.88

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 165,44 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.84 | 3.90 | 3.55 | |
| 1.85 | 4.20 | 3.80 | |
| 1.88 | 3.80 | 3.60 | |
| 1.87 | 3.90 | 3.60 | |
| średnia rynkowa | 1.86 | 3.95 | 3.64 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.97 | 4.21 | 3.94 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,3 pp | 0,0 pp | −1,0 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.55 | |
| 1.49 | 2.60 | |
| średnia rynkowa | 1.49 | 2.58 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.70 | 2.42 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,4 pp | +2,8 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.45 | 2.42 | |
| 1.47 | 2.60 | |
| 1.48 | 2.55 | |
| 1.48 | 2.57 | |
| średnia rynkowa | 1.47 | 2.54 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.66 | 2.51 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −7,4 pp | +1,4 pp |
| Bukmacher | Inter Mediolan −0,5 | Como +0,5 |
|---|---|---|
| 1.83 | 1.91 | |
| 1.88 | 1.92 | |
| 1.83 | 1.92 | |
| średnia rynkowa | 1.85 | 1.92 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Inter Mediolan | 51 % | 1.97 | 2.24 | 52 % | −0,9 pp |
| Xremis | 24 % | 4.21 | 4.79 | 23 % | +0,3 pp |
| 2wygra Como | 25 % | 3.94 | 4.49 | 25 % | +0,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XInter Mediolan lub remis | 74 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| X2Como lub remis | 51 % | 1.97 | 2.24 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.51 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.23 | 1.40 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.35 | 6.08 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 59 % | 1.70 | 1.94 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 41 % | 2.42 | 2.76 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 36 % | 2.75 | 3.13 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 64 % | 1.57 | 1.79 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 60 % | 1.66 | 1.89 | – | – |
| BTTS nienie | 40 % | 2.51 | 2.86 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Forma: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
Inter Mediolan ZZZPZ
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 3:0 | Z |
| 31.10 | Serie A | @ | 1:3 | P |
| 28.10 | Serie A | @ | 2:0 | Z |
| 25.10 | Serie A | 2:1 | Z | |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 1:0 | Z |
Como ZZZZZ
| 04.11 | Liga Mistrzów | @ | 9:1 | Z |
| 01.11 | Serie A | 1:0 | Z | |
| 27.10 | Serie A | @ | 3:1 | Z |
| 24.10 | Serie A | 2:0 | Z | |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 4:1 | Z |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | Inter Mediolan | Como |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:4 | 19:3 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/3 0 % | 0/3 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Inter Mediolan | Como |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 25:14 | 26:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/7 29 % | 5/7 71 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/7 29 % | 3/7 43 % |
| Ostatnie 15 meczów | Inter Mediolan | Como |
|---|---|---|
| Wygrane | 10/15 67 % | 11/15 73 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 3/15 20 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/15 0 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 37:22 | 41:15 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/11 36 % | 6/11 55 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/11 18 % | 4/11 36 % |
Średnie statystyki: 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Inter Mediolan | Como |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,50 | 2,60 |
| Gole stracone | 1,40 | 1,00 |
| xG | 2,60 | 2,04 |
| xG rywali | 0,93 | 1,18 |
| Strzały | 21,0 | 20,3 |
| Strzały rywali | 10,0 | 12,4 |
| Strzały celne | 7,4 | 6,0 |
| Rzuty rożne | 6,3 | 7,1 |
| Rzuty rożne rywali | 2,1 | 4,9 |
| Żółte kartki | 1,4 | 1,6 |
Każdą drużynę liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Mecze bezpośrednie: Inter Mediolan vs Como
- Inter Mediolan wygrał
- 4
- Remisy
- 0
- Como wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 1 z 4
- Gole na mecz
- 3,8
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | Serie A | 3:4 | ||
| 06.12.2025 | Serie A | 4:0 | ||
| 23.05.2025 | Serie A | 0:2 | ||
| 23.12.2024 | Serie A | 2:0 |
Składy
Składy potwierdzone podajemy po ich ogłoszeniu przez kluby. Zwykle dzieje się to około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela rozgrywek Serie A
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 24:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26:13 | 25 | ZZZZP | |
| 3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 28:10 | 24 | RZRZZ | |
| 4 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 | RZZZZ | |
| 5 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:12 | 21 | RZZPZ | |
| 6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:14 | 20 | PZRZZ | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 17 | RPZPZ | |
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:13 | 14 | ZPRZP | |
| 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 14 | ZPZZZ | |
| 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:16 | 13 | ZZZPP | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:14 | 13 | ZPZZZ | |
| 12 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | 13 | RPPPP | |
| 13 | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:20 | 11 | ZPRRP | |
| 14 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:21 | 9 | PZPPP | |
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:15 | 8 | PPPRZ | |
| 16 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:26 | 8 | RPPPP | |
| 18 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17:24 | 7 | PZPPP | |
| 19 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:23 | 5 | PPPRP | |
| 20 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:20 | 3 | PZPPP |
Pozostałe typy: niedziela 08.11, Serie A
- Typy SSC Napoli vs Lazio Rzym12:30 · 1 43 %
- Typy Monza vs Atalanta15:00 · 2 50 %
- Typy Genoa vs AC Milan15:00 · 2 50 %
- Typy Fiorentina vs Juventus Turyn20:45 · 2 46 %

