Typy SSC Napoli vs Lazio Rzym
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ spotkania: SSC Napoli vs Lazio Rzym
Model daje SSC Napoli 43 % szans na zwycięstwo, a przewidywana liczba bramek wynosi 1,37 wobec 1,10. W 10 ostatnich spotkaniach SSC Napoli odnotował 4 zwycięstwa i bilans 18:18; Lazio Rzym zanotował 9 zwycięstw oraz 24:8. Rynkowa szansa to 43 %, przewagi więc brak. Wybieramy typ o najwyższym prawdopodobieństwie, z kursem między 1.40 a 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 4 zwycięstwa SSC Napoli, 2 remisy i 4 zwycięstwa Lazio Rzym.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 4 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 5 razy; przeciętnie padało 2,3 gola.
- SSC Napoli, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 12:13.
- Lazio Rzym: seria 11 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (13 %), 1:0 (11 %), 0:0 (9 %). Oczekiwane gole: 1,37 do 1,10.
1 wygra SSC Napoli
- Szansa wg modelu
- 42,6 %
- Kurs uczciwy
- 2.35
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.67
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 42,7 %
- Przewaga
- −0,1 pp
- Najlepszy kurs
- 2.25
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 198,00 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.19 | 3.45 | 2.95 | |
| 2.25 | 3.70 | 3.10 | |
| 2.25 | 3.35 | 3.05 | |
| 2.22 | 3.50 | 3.00 | |
| średnia rynkowa | 2.23 | 3.50 | 3.02 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.35 | 3.72 | 3.28 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,8 pp | −0,1 pp | −1,8 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.72 | 2.05 | |
| 1.74 | 2.07 | |
| średnia rynkowa | 1.73 | 2.06 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.23 | 1.81 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −12,7 pp | +6,9 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.57 | 2.15 | |
| 1.62 | 2.25 | |
| 1.62 | 2.25 | |
| 1.61 | 2.25 | |
| średnia rynkowa | 1.60 | 2.23 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.99 | 2.01 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −11,4 pp | +5,2 pp |
| Bukmacher | SSC Napoli −0,5 | Lazio Rzym +0,5 |
|---|---|---|
| 2.18 | 1.64 | |
| 2.25 | 1.65 | |
| 2.17 | 1.65 | |
| średnia rynkowa | 2.20 | 1.65 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Wszystkie rynki: szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra SSC Napoli | 43 % | 2.35 | 2.67 | 43 % | −0,1 pp |
| Xremis | 27 % | 3.72 | 4.23 | 26 % | +0,7 pp |
| 2wygra Lazio Rzym | 31 % | 3.28 | 3.73 | 31 % | −0,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XSSC Napoli lub remis | 71 % | 1.42 | 1.61 | – | – |
| X2Lazio Rzym lub remis | 58 % | 1.74 | 1.98 | – | – |
| 12bez remisu | 72 % | 1.39 | 1.59 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 71 % | 1.40 | 1.60 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 29 % | 3.48 | 3.95 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 45 % | 2.23 | 2.54 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 55 % | 1.81 | 2.06 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 24 % | 4.25 | 4.83 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 76 % | 1.31 | 1.49 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 50 % | 1.99 | 2.26 | – | – |
| BTTS nienie | 50 % | 2.01 | 2.29 | – | – |
W modelu wykorzystano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki oraz dopasowano go do 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
SSC Napoli ZRZPP
| 04.11 | Liga Mistrzów | @ | 1:4 | P |
| 01.11 | Serie A | @ | 0:2 | P |
| 28.10 | Serie A | @ | 4:1 | Z |
| 24.10 | Serie A | 3:3 | R | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | 4:3 | Z |
Lazio Rzym ZZZZZ
| 01.11 | Serie A | 2:1 | Z | |
| 27.10 | Serie A | @ | 6:2 | Z |
| 24.10 | Serie A | 2:1 | Z | |
| 18.10 | Serie A | @ | 3:0 | Z |
| 11.10 | Serie A | 3:1 | Z |
Trendy meczowe w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | SSC Napoli | Lazio Rzym |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:13 | 16:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/3 67 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/3 67 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | SSC Napoli | Lazio Rzym |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 9/10 90 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:18 | 24:8 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/7 71 % | 5/10 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/7 29 % | 5/10 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | SSC Napoli | Lazio Rzym |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 11/15 73 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:24 | 31:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/11 64 % | 6/15 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/11 18 % | 6/15 40 % |
Średnie statystyki z ostatnich 10 meczów
| Średnio na mecz | SSC Napoli | Lazio Rzym |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,80 | 2,40 |
| Gole stracone | 1,80 | 0,80 |
| xG | 1,83 | 1,64 |
| xG rywali | 1,04 | 1,13 |
| Strzały | 16,3 | 13,8 |
| Strzały rywali | 14,6 | 11,6 |
| Strzały celne | 6,1 | 4,6 |
| Rzuty rożne | 5,9 | 4,7 |
| Rzuty rożne rywali | 4,9 | 4,2 |
| Żółte kartki | 0,9 | 1,6 |
10 ostatnich spotkań ligowych stanowi podstawę osobnego wyliczenia dla każdej drużyny. Statystyki strzałów, rożnych i kartek prezentujemy tylko w ligach publikujących takie dane.
Bezpośrednie starcia: SSC Napoli vs Lazio Rzym
- SSC Napoli wygrał
- 4
- Remisy
- 2
- Lazio Rzym wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 4 z 10
- Gole na mecz
- 2,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Serie A | 0:2 | ||
| 04.01.2026 | Serie A | 0:2 | ||
| 15.02.2025 | Serie A | 2:2 | ||
| 08.12.2024 | Serie A | 0:1 | ||
| 28.01.2024 | Serie A | 0:0 | ||
| 02.09.2023 | Serie A | 1:2 | ||
| 03.03.2023 | Serie A | 0:1 | ||
| 03.09.2022 | Serie A | 1:2 | ||
| 27.02.2022 | Serie A | 1:2 | ||
| 28.11.2021 | Serie A | 4:0 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone zestawienia, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy po raz kolejny przeliczamy typ.
Tabela ligi Serie A
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 24:8 | 28 | ZZZZZ | |
| 2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26:13 | 25 | ZZZZP | |
| 3 | 10 | 7 | 3 | 0 | 28:10 | 24 | RZRZZ | |
| 4 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:8 | 23 | RZZZZ | |
| 5 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:12 | 21 | RZZPZ | |
| 6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 24:14 | 20 | PZRZZ | |
| 7 | 10 | 5 | 2 | 3 | 13:10 | 17 | RPZPZ | |
| 8 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:13 | 14 | ZPRZP | |
| 9 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 14 | ZPZZZ | |
| 10 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:16 | 13 | ZZZPP | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 10:14 | 13 | ZPZZZ | |
| 12 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | 13 | RPPPP | |
| 13 | 10 | 3 | 2 | 5 | 16:20 | 11 | ZPRRP | |
| 14 | 10 | 3 | 0 | 7 | 11:21 | 9 | PZPPP | |
| 15 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:15 | 8 | PPPRZ | |
| 16 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:26 | 8 | RPPPP | |
| 18 | 10 | 2 | 1 | 7 | 17:24 | 7 | PZPPP | |
| 19 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:23 | 5 | PPPRP | |
| 20 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:20 | 3 | PZPPP |
Pozostałe typy na niedzielę 08.11 w Serie A
- Typy Monza vs Atalanta15:00 · 2 50 %
- Typy Genoa vs AC Milan15:00 · 2 50 %
- Typy Inter Mediolan vs Como18:00 · 1 51 %
- Typy Fiorentina vs Juventus Turyn20:45 · 2 46 %

