Typy Inter Mediolan vs VfB Stuttgart
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Inter Mediolan | 62 % | 1.61 | 1.84 | 63 % | −0,7 pp |
| Xremis | 19 % | 5.22 | 5.93 | 19 % | +0,5 pp |
| 2wygra VfB Stuttgart | 19 % | 5.31 | 6.03 | 19 % | +0,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XInter Mediolan lub remis | 81 % | 1.24 | 1.41 | – | – |
| X2VfB Stuttgart lub remis | 39 % | 2.54 | 2.89 | – | – |
| 12bez remisu | 80 % | 1.25 | 1.43 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 87 % | 1.14 | 1.31 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 13 % | 7.91 | 9.00 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 69 % | 1.45 | 1.66 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 31 % | 3.21 | 3.65 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 47 % | 2.11 | 2.40 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 53 % | 1.90 | 2.17 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 65 % | 1.55 | 1.77 | – | – |
| BTTS nienie | 35 % | 2.82 | 3.21 | – | – |
Model stosuje rozkład Poissona, wraz z korektą na niskie wyniki, a dopasowanie objęło 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdej z rozgrywek
Inter Mediolan ZZZPZ
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 3:0 | Z |
| 31.10 | Serie A | @ | 1:3 | P |
| 28.10 | Serie A | @ | 2:0 | Z |
| 25.10 | Serie A | 2:1 | Z | |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 1:0 | Z |
VfB Stuttgart PRPZP
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 0:2 | P |
| 31.10 | Bundesliga | @ | 4:2 | Z |
| 23.10 | Bundesliga | 2:3 | P | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | 1:1 | R | |
| 17.10 | Bundesliga | @ | 0:1 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 oraz 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Inter Mediolan | VfB Stuttgart |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:4 | 7:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 3/3 100 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/3 0 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | Inter Mediolan | VfB Stuttgart |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/10 70 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 25:14 | 16:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/7 29 % | 5/6 83 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/7 29 % | 3/6 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | Inter Mediolan | VfB Stuttgart |
|---|---|---|
| Wygrane | 10/15 67 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 0/15 0 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 37:22 | 29:25 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/11 36 % | 9/11 82 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/11 18 % | 4/11 36 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Inter Mediolan | VfB Stuttgart |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,50 | 1,60 |
| Gole stracone | 1,40 | 1,30 |
| xG | 2,60 | 1,99 |
| xG rywali | 0,93 | 1,99 |
| Strzały | 21,0 | 16,7 |
| Strzały rywali | 10,0 | 18,5 |
| Strzały celne | 7,4 | 5,8 |
| Rzuty rożne | 6,3 | 6,0 |
| Rzuty rożne rywali | 2,1 | 6,0 |
| Żółte kartki | 1,4 | 1,3 |
Każdą drużynę liczymy osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy po ogłoszeniu przez kluby. Zwykle dzieje się to około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Liga Mistrzów: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20:5 | 12 | ZZZZ | |
| 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:7 | 12 | ZZZZ | |
| 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 10 | ZZRZ | |
| 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19:6 | 9 | ZPZZ | |
| 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:6 | 9 | ZZPZ | |
| 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:6 | 9 | ZZZP | |
| 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 9 | ZPZZ | |
| 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:10 | 9 | ZZZP | |
| 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 9 | PZZZ | |
| 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 9 | ZZPZ | |
| 11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 9 | ZZZP | |
| 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 9 | ZPZZ | |
| 13 | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:5 | 8 | ZRRZ | |
| 14 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 | ZZRP | |
| 15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 6 | PPZZ | |
| 16 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:9 | 6 | PPZZ | |
| 17 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 | ZPPZ | |
| 18 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 | PPZZ | |
| 19 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:11 | 5 | RPRZ | |
| 20 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:8 | 4 | RPZP | |
| 21 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 | RZPP | |
| 22 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:10 | 4 | PRPZ | |
| 23 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 | PZRP | |
| 24 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 | RPZP | |
| 25 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | 4 | PZPR | |
| 26 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 | PPPZ | |
| 27 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | 3 | PPZP | |
| 28 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:14 | 3 | PZPP | |
| 29 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 | ZPPP | |
| 30 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 | PZPP | |
| 31 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | 3 | PZPP | |
| 32 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | 3 | PZPP | |
| 33 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:16 | 3 | ZPPP | |
| 34 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:9 | 1 | PPRP | |
| 35 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 | PPPR | |
| 36 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:17 | 0 | PPPP |

