Typy Lille vs Bayern Monachium
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dotyczące wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Lille | 14 % | 7.25 | 8.25 | 13 % | +1,2 pp |
| Xremis | 17 % | 5.85 | 6.66 | 16 % | +1,4 pp |
| 2wygra Bayern | 69 % | 1.45 | 1.65 | 72 % | −2,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XLille lub remis | 36 % | 2.80 | 3.18 | – | – |
| X2Bayern lub remis | 84 % | 1.19 | 1.36 | – | – |
| 12bez remisu | 80 % | 1.24 | 1.42 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 86 % | 1.17 | 1.33 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 14 % | 6.93 | 7.88 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 66 % | 1.52 | 1.73 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 34 % | 2.92 | 3.32 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 44 % | 2.28 | 2.60 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 56 % | 1.78 | 2.03 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 60 % | 1.67 | 1.90 | – | – |
| BTTS nienie | 40 % | 2.50 | 2.84 | – | – |
Model oparto na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Lille RPRZR
Bayern Monachium ZRZRZ
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 2:0 | Z |
| 31.10 | Bundesliga | 2:2 | R | |
| 25.10 | Bundesliga | @ | 3:1 | Z |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 2:2 | R | |
| 17.10 | Bundesliga | 6:1 | Z |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Lille | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:6 | 15:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/3 33 % | 0/3 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Lille | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 9/10 90 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:14 | 34:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/6 33 % | 5/6 83 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/6 17 % | 0/6 0 % |
| Ostatnie 15 meczów | Lille | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 9/15 60 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 5/15 33 % | 0/15 0 % |
| Obie strzelą | 6/15 40 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/15 33 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/15 67 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 7/15 47 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:18 | 48:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/11 27 % | 9/11 82 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/11 18 % | 1/11 9 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Lille | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 3,40 |
| Gole stracone | 1,40 | 1,20 |
| xG | 1,52 | 3,73 |
| xG rywali | 1,10 | 1,04 |
| Strzały | 12,7 | 25,0 |
| Strzały rywali | 11,5 | 10,0 |
| Strzały celne | 4,8 | 10,3 |
| Rzuty rożne | 4,8 | 8,2 |
| Rzuty rożne rywali | 3,8 | 3,3 |
| Żółte kartki | 1,5 | 0,8 |
Każdą drużynę liczymy osobno na podstawie 10 ostatnich meczów ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy wyłącznie w ligach publikujących te dane.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone składy, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela rozgrywek Liga Mistrzów
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20:5 | 12 | ZZZZ | |
| 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:7 | 12 | ZZZZ | |
| 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 10 | ZZRZ | |
| 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19:6 | 9 | ZPZZ | |
| 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:6 | 9 | ZZPZ | |
| 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:6 | 9 | ZZZP | |
| 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | 9 | ZPZZ | |
| 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:10 | 9 | ZZZP | |
| 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 9 | PZZZ | |
| 10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:4 | 9 | ZZPZ | |
| 11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:6 | 9 | ZZZP | |
| 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 9 | ZPZZ | |
| 13 | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:5 | 8 | ZRRZ | |
| 14 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 | ZZRP | |
| 15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 6 | PPZZ | |
| 16 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:9 | 6 | PPZZ | |
| 17 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 | ZPPZ | |
| 18 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 | PPZZ | |
| 19 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:11 | 5 | RPRZ | |
| 20 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:8 | 4 | RPZP | |
| 21 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:4 | 4 | RZPP | |
| 22 | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:10 | 4 | PRPZ | |
| 23 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 | PZRP | |
| 24 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 | RPZP | |
| 25 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | 4 | PZPR | |
| 26 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 | PPPZ | |
| 27 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | 3 | PPZP | |
| 28 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:14 | 3 | PZPP | |
| 29 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 | ZPPP | |
| 30 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 | PZPP | |
| 31 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | 3 | PZPP | |
| 32 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | 3 | PZPP | |
| 33 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:16 | 3 | ZPPP | |
| 34 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5:9 | 1 | PPRP | |
| 35 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:10 | 1 | PPPR | |
| 36 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:17 | 0 | PPPP |

