Typy 1. FC Union Berlin vs RB Leipzig
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Union Berlin | 23 % | 4.34 | 4.94 | 22 % | +0,9 pp |
| Xremis | 23 % | 4.30 | 4.89 | 23 % | +0,6 pp |
| 2wygra RB Leipzig | 54 % | 1.86 | 2.12 | 55 % | −1,4 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XUnion Berlin lub remis | 49 % | 2.04 | 2.33 | – | – |
| X2RB Leipzig lub remis | 75 % | 1.33 | 1.51 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.51 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 80 % | 1.24 | 1.42 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 20 % | 5.10 | 5.80 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 57 % | 1.74 | 1.99 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 43 % | 2.34 | 2.67 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 35 % | 2.86 | 3.26 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 65 % | 1.54 | 1.75 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 59 % | 1.71 | 1.95 | – | – |
| BTTS nienie | 41 % | 2.41 | 2.75 | – | – |
W modelu zastosowano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowanie oparto na 10 076 meczach. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma: w każdych rozgrywkach ostatnie 5 spotkań
1. FC Union Berlin PZRRR
| 01.11 | Bundesliga | 1:1 | R | |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 1:1 | R |
| 17.10 | Bundesliga | 0:0 | R | |
| 10.10 | Bundesliga | 1:0 | Z | |
| 18.09 | Bundesliga | @ | 0:7 | P |
RB Leipzig PPZZP
| 04.11 | Liga Mistrzów | 2:3 | P | |
| 31.10 | Bundesliga | @ | 2:0 | Z |
| 24.10 | Bundesliga | 4:0 | Z | |
| 21.10 | Liga Mistrzów | @ | 1:4 | P |
| 17.10 | Bundesliga | @ | 1:6 | P |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | 1. FC Union Berlin | RB Leipzig |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 3:9 | 10:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 3/3 100 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 0/3 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | 1. FC Union Berlin | RB Leipzig |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:20 | 23:19 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 5/6 83 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/10 30 % | 1/6 17 % |
| Ostatnie 15 meczów | 1. FC Union Berlin | RB Leipzig |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 7/15 47 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 0/15 0 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 8/15 53 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 8/15 53 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:31 | 31:31 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 7/11 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/15 27 % | 1/11 9 % |
Średnie statystyki z ostatnich 10 meczów
| Średnio na mecz | 1. FC Union Berlin | RB Leipzig |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,40 | 2,30 |
| Gole stracone | 2,00 | 1,90 |
| xG | 1,05 | 2,47 |
| xG rywali | 1,91 | 1,59 |
| Strzały | 12,1 | 15,7 |
| Strzały rywali | 15,8 | 14,3 |
| Strzały celne | 4,7 | 6,5 |
| Rzuty rożne | 3,9 | 5,0 |
| Rzuty rożne rywali | 6,2 | 7,0 |
| Żółte kartki | 2,6 | 1,0 |
Statystyki każdej drużyny osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych. Podajemy strzały, rożne i kartki wyłącznie dla lig, które je zamieszczają.
Union Berlin vs RB Leipzig w bezpośrednich spotkaniach
- Union Berlin wygrał
- 5
- Remisy
- 2
- RB Leipzig wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 6 z 10
- Gole na mecz
- 2,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 12.12.2025 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 01.02.2025 | Bundesliga | 0:0 | ||
| 14.09.2024 | Bundesliga | 0:0 | ||
| 04.02.2024 | Bundesliga | 2:0 | ||
| 03.09.2023 | Bundesliga | 0:3 | ||
| 11.02.2023 | Bundesliga | 1:2 | ||
| 20.08.2022 | Bundesliga | 2:1 | ||
| 23.04.2022 | Bundesliga | 1:2 | ||
| 03.12.2021 | Bundesliga | 2:1 |
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy jeszcze raz w takiej sytuacji.
Tabela drużyn Bundesligi
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |

