Typy Schalke 04 vs VfB Stuttgart
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dla każdego z rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Schalke 04 | 25 % | 3.96 | 4.50 | 25 % | +0,4 pp |
| Xremis | 25 % | 4.01 | 4.57 | 23 % | +1,9 pp |
| 2wygra VfB Stuttgart | 50 % | 2.01 | 2.29 | 52 % | −2,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XSchalke 04 lub remis | 55 % | 1.83 | 2.09 | – | – |
| X2VfB Stuttgart lub remis | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| 12bez remisu | 72 % | 1.40 | 1.59 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 69 % | 1.45 | 1.65 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 31 % | 3.22 | 3.66 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 42 % | 2.38 | 2.71 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 58 % | 1.72 | 1.96 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 21 % | 4.69 | 5.33 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 79 % | 1.27 | 1.45 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 47 % | 2.11 | 2.40 | – | – |
| BTTS nienie | 53 % | 1.90 | 2.17 | – | – |
Rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki stanowi podstawę modelu, dopasowanego do 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Schalke 04 RPPRP
| 31.10 | Bundesliga | 0:2 | P | |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 0:0 | R |
| 17.10 | Bundesliga | 0:1 | P | |
| 11.10 | Bundesliga | @ | 1:2 | P |
| 20.09 | Bundesliga | 0:0 | R |
VfB Stuttgart PRPZP
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 0:2 | P |
| 31.10 | Bundesliga | @ | 4:2 | Z |
| 23.10 | Bundesliga | 2:3 | P | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | 1:1 | R | |
| 17.10 | Bundesliga | @ | 0:1 | P |
Trendy w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | Schalke 04 | VfB Stuttgart |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 1:5 | 7:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 3/3 100 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/5 20 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | Schalke 04 | VfB Stuttgart |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 6/10 60 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:15 | 16:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/10 50 % | 5/6 83 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 3/6 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | Schalke 04 | VfB Stuttgart |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 8/15 53 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:30 | 29:25 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/15 60 % | 9/11 82 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/15 33 % | 4/11 36 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Schalke 04 | VfB Stuttgart |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,80 | 1,60 |
| Gole stracone | 1,50 | 1,30 |
| xG | 0,89 | 1,99 |
| xG rywali | 2,05 | 1,99 |
| Strzały | 10,3 | 16,7 |
| Strzały rywali | 14,7 | 18,5 |
| Strzały celne | 3,1 | 5,8 |
| Rzuty rożne | 3,9 | 6,0 |
| Rzuty rożne rywali | 5,8 | 6,0 |
| Żółte kartki | 1,5 | 1,3 |
Drużyny liczymy osobno z 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Schalke 04 kontra VfB Stuttgart: bezpośrednie spotkania
- Schalke 04 wygrał
- 1
- Remisy
- 1
- VfB Stuttgart wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 2 z 2
- Gole na mecz
- 2,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 25.02.2023 | Bundesliga | 2:1 | ||
| 03.09.2022 | Bundesliga | 1:1 |
Składy
Potwierdzone składy podajemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle mniej więcej 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela Bundesligi
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |

