Typy Eintracht Frankfurt vs TSG Hoffenheim
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Eintracht | 42 % | 2.36 | 2.69 | 39 % | +3,0 pp |
| Xremis | 24 % | 4.18 | 4.76 | 25 % | −1,2 pp |
| 2wygra TSG Hoffenheim | 34 % | 2.96 | 3.37 | 36 % | −1,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XEintracht lub remis | 69 % | 1.44 | 1.64 | – | – |
| X2TSG Hoffenheim lub remis | 52 % | 1.92 | 2.18 | – | – |
| 12bez remisu | 78 % | 1.28 | 1.45 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 90 % | 1.11 | 1.27 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 10 % | 9.72 | 11.05 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 73 % | 1.37 | 1.56 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 27 % | 3.73 | 4.25 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 53 % | 1.89 | 2.16 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 47 % | 2.12 | 2.41 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 72 % | 1.39 | 1.58 | – | – |
| BTTS nienie | 28 % | 3.58 | 4.07 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Dla każdych rozgrywek forma oparta na 5 ostatnich spotkaniach
Eintracht Frankfurt RPZPZ
| 01.11 | Bundesliga | 3:1 | Z | |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 0:1 | P |
| 16.10 | Bundesliga | 1:0 | Z | |
| 10.10 | Bundesliga | @ | 0:6 | P |
| 19.09 | Bundesliga | 2:2 | R |
TSG Hoffenheim ZZZPR
| 05.11 | Liga Europy | @ | 1:1 | R |
| 31.10 | Bundesliga | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Bundesliga | 3:0 | Z | |
| 22.10 | Liga Europy | 3:0 | Z | |
| 18.10 | Bundesliga | @ | 2:1 | Z |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 oraz 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Eintracht Frankfurt | TSG Hoffenheim |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:10 | 9:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 1/3 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/5 20 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | Eintracht Frankfurt | TSG Hoffenheim |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:23 | 16:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/10 50 % | 4/6 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/10 30 % | 2/6 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | Eintracht Frankfurt | TSG Hoffenheim |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 8/15 53 % |
| Obie strzelą | 12/15 80 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:32 | 24:29 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/15 60 % | 8/11 73 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/15 27 % | 4/11 36 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Eintracht Frankfurt | TSG Hoffenheim |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,70 | 1,60 |
| Gole stracone | 2,30 | 1,60 |
| xG | 1,75 | 1,92 |
| xG rywali | 1,94 | 1,08 |
| Strzały | 13,6 | 18,3 |
| Strzały rywali | 16,1 | 13,2 |
| Strzały celne | 5,9 | 5,0 |
| Rzuty rożne | 4,7 | 5,3 |
| Rzuty rożne rywali | 5,5 | 5,0 |
| Żółte kartki | 2,0 | 1,5 |
Osobno dla każdej drużyny ujmujemy 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach pokazujemy wyłącznie tam, gdzie liga je publikuje.
Eintracht vs TSG Hoffenheim: bezpośrednie spotkania
- Eintracht wygrał
- 5
- Remisy
- 2
- TSG Hoffenheim wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 10 z 10
- Gole na mecz
- 4,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | Bundesliga | 1:3 | ||
| 30.08.2025 | Bundesliga | 1:3 | ||
| 26.01.2025 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 31.08.2024 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 10.03.2024 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 21.10.2023 | Bundesliga | 1:3 | ||
| 06.05.2023 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 09.11.2022 | Bundesliga | 4:2 | ||
| 23.04.2022 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 04.12.2021 | Bundesliga | 3:2 |
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela Bundesligi
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |

