Typy Fulham vs AFC Bournemouth
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Fulham | 37 % | 2.69 | 3.06 | 38 % | −1,1 pp |
| Xremis | 28 % | 3.62 | 4.12 | 28 % | 0,0 pp |
| 2wygra Bournemouth | 35 % | 2.84 | 3.24 | 34 % | +1,1 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XFulham lub remis | 63 % | 1.59 | 1.81 | – | – |
| X2Bournemouth lub remis | 65 % | 1.54 | 1.76 | – | – |
| 12bez remisu | 72 % | 1.38 | 1.58 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 26 % | 3.84 | 4.36 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 48 % | 2.07 | 2.36 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 52 % | 1.93 | 2.20 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 26 % | 3.78 | 4.30 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 74 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 54 % | 1.87 | 2.13 | – | – |
| BTTS nienie | 46 % | 2.15 | 2.45 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Fulham PZZRR
| 07.11 | eng.1 | 1:1 | R | |
| 31.10 | Premier League | @ | 1:1 | R |
| 24.10 | Premier League | @ | 1:0 | Z |
| 17.10 | Premier League | 1:0 | Z | |
| 10.10 | Premier League | @ | 1:2 | P |
AFC Bournemouth ZZZZZ
| 08.11 | eng.1 | @ | 2:1 | Z |
| 05.11 | Liga Europy | @ | 3:1 | Z |
| 31.10 | Premier League | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Premier League | @ | 3:0 | Z |
| 22.10 | Liga Europy | 3:0 | Z |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Fulham | AFC Bournemouth |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:4 | 13:2 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/4 75 % | 0/2 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/4 25 % | 1/2 50 % |
| Ostatnie 10 meczów | Fulham | AFC Bournemouth |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 8/10 80 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/10 30 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 6/10 60 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 10:12 | 21:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/9 67 % | 0/5 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/9 22 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 15 meczów | Fulham | AFC Bournemouth |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/15 27 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/15 60 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:17 | 28:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/14 57 % | 2/10 20 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/14 21 % | 5/10 50 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Fulham | AFC Bournemouth |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,00 | 2,10 |
| Gole stracone | 1,20 | 0,90 |
| xG | 1,52 | 1,97 |
| xG rywali | 1,36 | 0,94 |
| Strzały | 14,3 | 13,6 |
| Strzały rywali | 14,2 | 10,4 |
| Strzały celne | 4,6 | 4,2 |
| Rzuty rożne | 6,2 | 4,6 |
| Rzuty rożne rywali | 4,6 | 3,2 |
| Żółte kartki | 2,1 | 2,2 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Fulham vs Bournemouth
- Fulham wygrał
- 1
- Remisy
- 4
- Bournemouth wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 7 z 10
- Gole na mecz
- 2,8
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Premier League | 0:1 | ||
| 03.10.2025 | Premier League | 3:1 | ||
| 14.04.2025 | Premier League | 1:0 | ||
| 29.12.2024 | Premier League | 2:2 | ||
| 10.02.2024 | Premier League | 3:1 | ||
| 26.12.2023 | Premier League | 3:0 | ||
| 01.04.2023 | Premier League | 2:1 | ||
| 15.10.2022 | Premier League | 2:2 | ||
| 23.04.2022 | Championship | 1:1 | ||
| 03.12.2021 | Championship | 1:1 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Premier League
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 14:5 | 24 | PZZZZ | |
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 20:10 | 21 | ZZZPP | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:7 | 19 | ZZZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:15 | 16 | PZZPZ | |
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:9 | 15 | ZPZZP | |
| 6 | 9 | 3 | 5 | 1 | 16:9 | 14 | ZRPRZ | |
| 7 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 13 | ZRPPZ | |
| 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 12 | PPZZZ | |
| 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:10 | 12 | PRZZZ | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | 12 | ZRZZR | |
| 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11:10 | 11 | PRPRR | |
| 12 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:8 | 11 | RPRRP | |
| 13 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | 11 | ZPPZP | |
| 14 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | 11 | PZPRR | |
| 15 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 | RPZZR | |
| 16 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 | ZZPPZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 10:15 | 7 | RRRPP | |
| 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | 7 | RZPPP | |
| 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 | PPPRP | |
| 20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:17 | 5 | PPPRP |

