Typy Górnik Zabrze vs Wieczysta Kraków
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Górnik Zabrze vs Wieczysta, nasz typ
Typ wygra Górnik Zabrze ma według modelu 62 % szans. Przewidywane gole: 2,03 przy 0,93. W 10 ostatnich spotkaniach Górnik Zabrze odniósł 5 zwycięstw, a bilans bramek wynosi 14:8. Wieczysta Kraków wygrała 1 raz, przy bilansie 11:19.
- Górnik Zabrze: seria 9 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
- Wieczysta Kraków, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 6:9.
- Górnik Zabrze · Najlepszy strzelec Kacper Urbanski - 5 br.
- Górnik Zabrze · 2 miejsce w tabeli z 28 pkt.
- Górnik Zabrze · % Zwycięstw u siebie: 50.0%
- Górnik Zabrze · Średnia liczba strzelonych goli w meczach u siebie: 1.5
- Wieczysta Kraków · Najlepszy strzelec Lisandro Pedro Varela Semedo - 4 br.
- Wieczysta Kraków · 18 miejsce w tabeli z 8 pkt.
Dane klubowe pochodzą z ekstraklasa.org oraz zapowiedzi spotkania.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 2:0 (11 %), 1:1 (10 %), 1:0 (10 %). Oczekiwane gole: 2,03 do 0,93.
1 wygra Górnik Zabrze
- Szansa wg modelu
- 62,4 %
- Kurs uczciwy
- 1.60
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.83
- Najlepszy kurs
- 1.65

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 145,20 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.61 | 4.10 | 4.75 | |
| 1.60 | 4.30 | 5.45 | |
| 1.65 | 4.30 | 5.00 | |
| 1.64 | 4.25 | 4.85 | |
| średnia rynkowa | 1.63 | 4.24 | 5.01 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.60 | 4.62 | 6.27 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +1,8 pp | −1,6 pp | −2,4 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.60 | 2.30 | |
| 1.61 | 2.30 | |
| średnia rynkowa | 1.60 | 2.30 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.76 | 2.31 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,3 pp | −0,2 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.63 | 2.09 | |
| 1.67 | 2.17 | |
| 1.67 | 2.15 | |
| 1.67 | 2.20 | |
| średnia rynkowa | 1.66 | 2.15 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.88 | 2.13 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,8 pp | +1,5 pp |
| Bukmacher | Górnik Zabrze −0,5 | Wieczysta +0,5 |
|---|---|---|
| 1.60 | 2.24 | |
| 1.65 | 2.30 | |
| 1.60 | 2.27 | |
| średnia rynkowa | 1.62 | 2.27 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Górnik Zabrze | 62 % | 1.60 | 1.83 |
| Xremis | 22 % | 4.62 | 5.25 |
| 2wygra Wieczysta | 16 % | 6.27 | 7.13 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XGórnik Zabrze lub remis | 84 % | 1.19 | 1.36 |
| X2Wieczysta lub remis | 38 % | 2.66 | 3.03 |
| 12bez remisu | 78 % | 1.28 | 1.46 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 80 % | 1.25 | 1.43 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 20 % | 4.99 | 5.68 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 57 % | 1.76 | 2.01 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 43 % | 2.31 | 2.63 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 34 % | 2.91 | 3.31 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 66 % | 1.52 | 1.74 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 53 % | 1.88 | 2.15 |
| BTTS nienie | 47 % | 2.13 | 2.43 |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów.
Forma drużyn: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
Górnik Zabrze RZRRR
| 30.10 | Ekstraklasa | 0:0 | R | |
| 23.10 | Ekstraklasa | @ | 1:1 | R |
| 18.10 | Ekstraklasa | 1:1 | R | |
| 10.10 | Ekstraklasa | @ | 3:1 | Z |
| 19.09 | Ekstraklasa | @ | 0:0 | R |
Wieczysta Kraków ZPPPP
| 31.10 | Ekstraklasa | 1:3 | P | |
| 25.10 | Ekstraklasa | @ | 0:2 | P |
| 16.10 | Ekstraklasa | 1:2 | P | |
| 12.10 | Ekstraklasa | @ | 1:2 | P |
| 09.10 | Ekstraklasa | 3:0 | Z |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Górnik Zabrze | Wieczysta Kraków |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 4/5 80 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:3 | 6:9 |
| Ostatnie 10 meczów | Górnik Zabrze | Wieczysta Kraków |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 1/10 10 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 7/10 70 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:8 | 11:19 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Górnik Zabrze | Wieczysta Kraków |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,40 | 1,10 |
| Gole stracone | 0,80 | 1,90 |
Liczymy każdą drużynę osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone zestawienia, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Ekstraklasy
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 10 | 1 | 1 | 32:11 | 31 | ZZZZZ | |
| 2 | 14 | 9 | 4 | 1 | 23:11 | 31 | RZRRR | |
| 3 | 14 | 7 | 4 | 3 | 19:17 | 25 | PPZRZ | |
| 4 | 13 | 6 | 6 | 1 | 23:11 | 24 | ZZRPR | |
| 5 | 12 | 7 | 3 | 2 | 20:12 | 24 | ZZZZP | |
| 6 | 14 | 8 | 0 | 6 | 27:20 | 24 | ZZPPZ | |
| 7 | 13 | 6 | 3 | 4 | 24:20 | 21 | PZRZR | |
| 8 | 13 | 6 | 3 | 4 | 20:18 | 21 | ZPRZP | |
| 9 | 12 | 6 | 0 | 6 | 17:18 | 18 | PPPZZ | |
| 10 | 14 | 5 | 3 | 6 | 14:21 | 18 | ZPPZP | |
| 11 | 13 | 4 | 4 | 5 | 19:22 | 16 | RZZRZ | |
| 12 | 12 | 4 | 3 | 5 | 12:18 | 15 | ZPZPR | |
| 13 | 13 | 3 | 3 | 7 | 15:21 | 12 | PZRPP | |
| 14 | 13 | 1 | 8 | 4 | 17:19 | 11 | RPRRP | |
| 15 | 13 | 3 | 2 | 8 | 15:29 | 11 | PPPPZ | |
| 16 | 13 | 2 | 3 | 8 | 17:25 | 9 | PPPZP | |
| 17 | 14 | 3 | 0 | 11 | 21:32 | 9 | PPZPZ | |
| 18 | 14 | 2 | 2 | 10 | 18:28 | 8 | ZPPPP |
Inne typy: Ekstraklasa, sobota 07.11
- Typy Korona Kielce vs Radomiak Radom12:15 · BTTS 54 %
- Typy Śląsk Wrocław vs Piast Gliwice14:45 · 1X 64 %
- Typy Widzew Łódź vs Pogoń Szczecin20:15 · X2 64 %

