Typy Korona Kielce vs Radomiak Radom
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ meczu: Korona Kielce vs Radomiak Radom
Model daje typ, w którym obie drużyny strzelą: szansa wynosi 54 %. Łączna przewidywana liczba goli: 2,73. W 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny mecze z golami obu stron: Korona Kielce 5, Radomiak Radom 5.
- Bilans 8 ostatnich spotkań: 5 zwycięstw Korona Kielce, 1 remis i 2 zwycięstwa Radomiak Radom.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 3 razy na 8, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 5 razy; przeciętnie padało 3,0 gola.
- Korona Kielce, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 5:11.
- Radomiak Radom, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 9:14.
- Korona Kielce · Najlepszy strzelec Mariusz Stepinski - 6 br.
- Korona Kielce · 10 miejsce w tabeli z 18 pkt.
- Korona Kielce · % Zwycięstw u siebie: 33.3%
- Korona Kielce · Średnia liczba strzelonych goli w meczach u siebie: 1.2
- Radomiak Radom · Najlepszy strzelec Jan Grzesik - 4 br.
- Radomiak Radom · 15 miejsce w tabeli z 11 pkt.
Źródła danych klubowych to ekstraklasa.org oraz zapowiedź spotkania.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 1:0 (10 %), 2:1 (9 %). Oczekiwane gole: 1,61 do 1,12.
BTTS obie strzelą: tak
- Szansa wg modelu
- 54,4 %
- Kurs uczciwy
- 1.84
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.09
- Najlepszy kurs
- 1.72

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 151,36 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.69 | 3.85 | 4.55 | |
| 1.67 | 4.20 | 4.80 | |
| 1.70 | 4.10 | 4.80 | |
| 1.72 | 3.90 | 4.65 | |
| średnia rynkowa | 1.70 | 4.01 | 4.70 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.08 | 3.85 | 3.86 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −10,1 pp | +2,2 pp | +5,1 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.70 | 2.12 | |
| 1.71 | 2.12 | |
| średnia rynkowa | 1.71 | 2.12 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.95 | 2.05 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −7,3 pp | +1,6 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.67 | 2.02 | |
| 1.70 | 2.12 | |
| 1.72 | 2.05 | |
| 1.71 | 2.12 | |
| średnia rynkowa | 1.70 | 2.08 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.84 | 2.19 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −3,7 pp | −1,6 pp |
| Bukmacher | Korona Kielce −0,5 | Radomiak Radom +0,5 |
|---|---|---|
| 1.68 | 2.11 | |
| 1.70 | 2.20 | |
| 1.68 | 2.12 | |
| średnia rynkowa | 1.69 | 2.14 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dotyczące wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Korona Kielce | 48 % | 2.08 | 2.37 |
| Xremis | 26 % | 3.85 | 4.38 |
| 2wygra Radomiak Radom | 26 % | 3.86 | 4.39 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XKorona Kielce lub remis | 74 % | 1.35 | 1.54 |
| X2Radomiak Radom lub remis | 52 % | 1.93 | 2.19 |
| 12bez remisu | 74 % | 1.35 | 1.54 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 76 % | 1.31 | 1.50 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 24 % | 4.19 | 4.77 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 51 % | 1.95 | 2.22 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 49 % | 2.05 | 2.33 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 29 % | 3.44 | 3.91 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 71 % | 1.41 | 1.61 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 54 % | 1.84 | 2.09 |
| BTTS nienie | 46 % | 2.19 | 2.50 |
Model dopasowano do 10 076 meczów, opierając go na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Korona Kielce ZPPZP
| 02.11 | Ekstraklasa | @ | 0:1 | P |
| 24.10 | Ekstraklasa | 1:0 | Z | |
| 18.10 | Ekstraklasa | @ | 1:6 | P |
| 11.10 | Ekstraklasa | @ | 0:2 | P |
| 19.09 | Ekstraklasa | 3:2 | Z |
Radomiak Radom PPPPZ
| 02.11 | Ekstraklasa | 3:1 | Z | |
| 24.10 | Ekstraklasa | @ | 3:4 | P |
| 19.10 | Ekstraklasa | @ | 0:1 | P |
| 12.10 | Ekstraklasa | 2:3 | P | |
| 20.09 | Ekstraklasa | @ | 1:5 | P |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | Korona Kielce | Radomiak Radom |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:11 | 9:14 |
| Ostatnie 10 meczów | Korona Kielce | Radomiak Radom |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/10 30 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:16 | 11:22 |
| Ostatnie 15 meczów | Korona Kielce | Radomiak Radom |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 10/15 67 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/15 27 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:22 | 18:38 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Korona Kielce | Radomiak Radom |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 1,10 |
| Gole stracone | 1,60 | 2,20 |
Osobno liczymy każdą drużynę, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie dla lig publikujących te statystyki.
Bezpośrednie starcia: Korona Kielce vs Radomiak Radom
- Korona Kielce wygrał
- 5
- Remisy
- 1
- Radomiak Radom wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 3 z 8
- Gole na mecz
- 3,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 13.02.2026 | Ekstraklasa | 0:2 | ||
| 08.08.2025 | Ekstraklasa | 3:0 | ||
| 30.03.2025 | Ekstraklasa | 1:3 | ||
| 20.09.2024 | Ekstraklasa | 4:0 | ||
| 19.04.2024 | Ekstraklasa | 4:0 | ||
| 22.10.2023 | Ekstraklasa | 1:1 | ||
| 11.03.2023 | Ekstraklasa | 2:1 | ||
| 27.08.2022 | Ekstraklasa | 0:2 |
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligi: Ekstraklasa
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 10 | 1 | 1 | 32:11 | 31 | ZZZZZ | |
| 2 | 14 | 9 | 4 | 1 | 23:11 | 31 | RZRRR | |
| 3 | 14 | 7 | 4 | 3 | 19:17 | 25 | PPZRZ | |
| 4 | 13 | 6 | 6 | 1 | 23:11 | 24 | ZZRPR | |
| 5 | 12 | 7 | 3 | 2 | 20:12 | 24 | ZZZZP | |
| 6 | 14 | 8 | 0 | 6 | 27:20 | 24 | ZZPPZ | |
| 7 | 13 | 6 | 3 | 4 | 24:20 | 21 | PZRZR | |
| 8 | 13 | 6 | 3 | 4 | 20:18 | 21 | ZPRZP | |
| 9 | 12 | 6 | 0 | 6 | 17:18 | 18 | PPPZZ | |
| 10 | 14 | 5 | 3 | 6 | 14:21 | 18 | ZPPZP | |
| 11 | 13 | 4 | 4 | 5 | 19:22 | 16 | RZZRZ | |
| 12 | 12 | 4 | 3 | 5 | 12:18 | 15 | ZPZPR | |
| 13 | 13 | 3 | 3 | 7 | 15:21 | 12 | PZRPP | |
| 14 | 13 | 1 | 8 | 4 | 17:19 | 11 | RPRRP | |
| 15 | 13 | 3 | 2 | 8 | 15:29 | 11 | PPPPZ | |
| 16 | 13 | 2 | 3 | 8 | 17:25 | 9 | PPPZP | |
| 17 | 14 | 3 | 0 | 11 | 21:32 | 9 | PPZPZ | |
| 18 | 14 | 2 | 2 | 10 | 18:28 | 8 | ZPPPP |
Pozostałe typy na mecze: Ekstraklasa, sobota 07.11
- Typy Śląsk Wrocław vs Piast Gliwice14:45 · 1X 64 %
- Typy Górnik Zabrze vs Wieczysta Kraków17:30 · 1 62 %
- Typy Widzew Łódź vs Pogoń Szczecin20:15 · X2 64 %

