Typy Hamburg SV vs Bayern Monachium
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Hamburg SV | 8 % | 12.92 | 14.69 | 6 % | +1,6 pp |
| Xremis | 13 % | 7.86 | 8.93 | 12 % | +1,2 pp |
| 2wygra Bayern | 80 % | 1.26 | 1.43 | 82 % | −2,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XHamburg SV lub remis | 26 % | 3.91 | 4.45 | – | – |
| X2Bayern lub remis | 89 % | 1.12 | 1.28 | – | – |
| 12bez remisu | 85 % | 1.17 | 1.34 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 91 % | 1.10 | 1.26 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 9 % | 10.60 | 12.06 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 75 % | 1.33 | 1.52 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 25 % | 4.01 | 4.56 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 55 % | 1.81 | 2.07 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 45 % | 2.23 | 2.54 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 62 % | 1.62 | 1.85 | – | – |
| BTTS nienie | 38 % | 2.61 | 2.97 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Hamburg SV ZZPPZ
| 06.11 | ger.1 | 3:1 | Z | |
| 01.11 | Bundesliga | @ | 1:3 | P |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 0:1 | P |
| 17.10 | Bundesliga | 1:0 | Z | |
| 10.10 | Bundesliga | @ | 3:2 | Z |
Bayern Monachium RZRZZ
| 07.11 | ger.1 | @ | 2:1 | Z |
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 2:0 | Z |
| 31.10 | Bundesliga | 2:2 | R | |
| 25.10 | Bundesliga | @ | 3:1 | Z |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 2:2 | R |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Hamburg SV | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:7 | 11:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/4 75 % | 1/2 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/4 25 % | 0/2 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Hamburg SV | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 0/10 0 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 9/10 90 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:21 | 31:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/9 56 % | 5/6 83 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/9 11 % | 0/6 0 % |
| Ostatnie 15 meczów | Hamburg SV | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 10/15 67 % |
| Remisy | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 0/15 0 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:33 | 47:15 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/14 64 % | 8/10 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/14 29 % | 0/10 0 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Hamburg SV | Bayern Monachium |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 3,10 |
| Gole stracone | 2,10 | 1,30 |
| xG | 1,00 | 3,73 |
| xG rywali | 1,82 | 1,04 |
| Strzały | 11,8 | 25,0 |
| Strzały rywali | 19,1 | 10,0 |
| Strzały celne | 3,6 | 10,3 |
| Rzuty rożne | 3,9 | 8,2 |
| Rzuty rożne rywali | 6,2 | 3,3 |
| Żółte kartki | 1,8 | 0,8 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Hamburg SV vs Bayern
- Hamburg SV wygrał
- 0
- Remisy
- 1
- Bayern wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 1 z 2
- Gole na mecz
- 4,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 13.09.2025 | Bundesliga | 5:0 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Bundesliga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |

