Typy Mainz vs 1. FC Union Berlin
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Mainz | 59 % | 1.70 | 1.94 | 60 % | −1,3 pp |
| Xremis | 23 % | 4.38 | 4.98 | 22 % | +0,7 pp |
| 2wygra Union Berlin | 18 % | 5.44 | 6.19 | 18 % | +0,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XMainz lub remis | 80 % | 1.24 | 1.42 | – | – |
| X2Union Berlin lub remis | 44 % | 2.29 | 2.61 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.50 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 77 % | 1.30 | 1.48 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 23 % | 4.36 | 4.96 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 53 % | 1.90 | 2.17 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 47 % | 2.11 | 2.40 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 30 % | 3.30 | 3.75 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 70 % | 1.44 | 1.64 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 53 % | 1.90 | 2.17 | – | – |
| BTTS nienie | 47 % | 2.11 | 2.40 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Mainz PZPPP
| 07.11 | ger.1 | 1:2 | P | |
| 30.10 | Bundesliga | @ | 1:4 | P |
| 24.10 | Bundesliga | 2:3 | P | |
| 17.10 | Bundesliga | @ | 1:0 | Z |
| 10.10 | Bundesliga | 3:4 | P |
1. FC Union Berlin ZRRRP
| 08.11 | ger.1 | @ | 0:2 | P |
| 01.11 | Bundesliga | 1:1 | R | |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 1:1 | R |
| 17.10 | Bundesliga | 0:0 | R | |
| 10.10 | Bundesliga | 1:0 | Z |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Mainz | 1. FC Union Berlin |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Porażki | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 0/5 0 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:13 | 3:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/4 50 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/4 25 % | 2/4 50 % |
| Ostatnie 10 meczów | Mainz | 1. FC Union Berlin |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:19 | 11:21 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/9 44 % | 5/9 56 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/9 22 % | 3/9 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | Mainz | 1. FC Union Berlin |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Gole strzelone : stracone | 27:29 | 19:32 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/14 50 % | 8/14 57 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/14 21 % | 4/14 29 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Mainz | 1. FC Union Berlin |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,00 | 1,10 |
| Gole stracone | 1,90 | 2,10 |
| xG | 2,08 | 1,05 |
| xG rywali | 1,51 | 1,91 |
| Strzały | 16,6 | 11,7 |
| Strzały rywali | 13,3 | 16,0 |
| Strzały celne | 6,1 | 4,2 |
| Rzuty rożne | 5,4 | 3,4 |
| Rzuty rożne rywali | 4,6 | 6,1 |
| Żółte kartki | 2,4 | 2,8 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Mainz vs Union Berlin
- Mainz wygrał
- 0
- Remisy
- 4
- Union Berlin wygrał
- 6
- Obie strzelą
- 9 z 10
- Gole na mecz
- 3,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Bundesliga | 1:3 | ||
| 10.01.2026 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 19.01.2025 | Bundesliga | 2:1 | ||
| 24.08.2024 | Bundesliga | 1:1 | ||
| 07.02.2024 | Bundesliga | 1:1 | ||
| 20.08.2023 | Bundesliga | 4:1 | ||
| 04.02.2023 | Bundesliga | 2:1 | ||
| 14.08.2022 | Bundesliga | 0:0 | ||
| 26.02.2022 | Bundesliga | 3:1 | ||
| 03.10.2021 | Bundesliga | 1:2 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Bundesliga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |

