Typy VfB Stuttgart vs Eintracht Frankfurt
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra VfB Stuttgart | 59 % | 1.69 | 1.93 | 58 % | +0,6 pp |
| Xremis | 20 % | 4.91 | 5.58 | 21 % | −0,4 pp |
| 2wygra Eintracht | 21 % | 4.86 | 5.53 | 21 % | −0,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XVfB Stuttgart lub remis | 80 % | 1.25 | 1.43 | – | – |
| X2Eintracht lub remis | 40 % | 2.52 | 2.86 | – | – |
| 12bez remisu | 80 % | 1.24 | 1.42 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 89 % | 1.12 | 1.28 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 11 % | 9.42 | 10.71 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 73 % | 1.38 | 1.57 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 27 % | 3.65 | 4.16 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 52 % | 1.92 | 2.19 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 48 % | 2.09 | 2.37 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 68 % | 1.47 | 1.67 | – | – |
| BTTS nienie | 32 % | 3.13 | 3.56 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
VfB Stuttgart RPZPZ
| 07.11 | ger.1 | 1:0 | Z | |
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 0:2 | P |
| 31.10 | Bundesliga | @ | 4:2 | Z |
| 23.10 | Bundesliga | 2:3 | P | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | 1:1 | R |
Eintracht Frankfurt PZPZR
| 07.11 | ger.1 | @ | 2:2 | R |
| 01.11 | Bundesliga | 3:1 | Z | |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 0:1 | P |
| 16.10 | Bundesliga | 1:0 | Z | |
| 10.10 | Bundesliga | @ | 0:6 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | VfB Stuttgart | Eintracht Frankfurt |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:8 | 6:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/2 100 % | 3/4 75 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/2 100 % | 1/4 25 % |
| Ostatnie 10 meczów | VfB Stuttgart | Eintracht Frankfurt |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:12 | 17:22 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/6 83 % | 5/9 56 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/6 50 % | 3/9 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | VfB Stuttgart | Eintracht Frankfurt |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 12/15 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 27:22 | 24:32 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/10 90 % | 9/14 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/10 40 % | 4/14 29 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | VfB Stuttgart | Eintracht Frankfurt |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,40 | 1,70 |
| Gole stracone | 1,20 | 2,20 |
| xG | 1,99 | 1,75 |
| xG rywali | 1,99 | 1,94 |
| Strzały | 16,7 | 14,1 |
| Strzały rywali | 18,5 | 16,4 |
| Strzały celne | 5,8 | 6,1 |
| Rzuty rożne | 6,0 | 5,0 |
| Rzuty rożne rywali | 6,0 | 5,4 |
| Żółte kartki | 1,3 | 2,2 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania VfB Stuttgart vs Eintracht
- VfB Stuttgart wygrał
- 3
- Remisy
- 3
- Eintracht wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 8 z 10
- Gole na mecz
- 3,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Bundesliga | 2:2 | ||
| 13.01.2026 | Bundesliga | 3:2 | ||
| 29.03.2025 | Bundesliga | 1:0 | ||
| 10.11.2024 | Bundesliga | 2:3 | ||
| 13.04.2024 | Bundesliga | 3:0 | ||
| 25.11.2023 | Bundesliga | 1:2 | ||
| 11.03.2023 | Bundesliga | 1:1 | ||
| 17.09.2022 | Bundesliga | 1:3 | ||
| 05.02.2022 | Bundesliga | 2:3 | ||
| 12.09.2021 | Bundesliga | 1:1 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Bundesliga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |

