Typy SC Paderborn 07 vs Schalke 04
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Paderborn 07 | 39 % | 2.56 | 2.92 | 37 % | +1,6 pp |
| Xremis | 29 % | 3.50 | 3.98 | 26 % | +2,6 pp |
| 2wygra Schalke 04 | 32 % | 3.09 | 3.51 | 37 % | −4,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XPaderborn 07 lub remis | 75 % | 1.32 | 1.51 | – | – |
| X2Schalke 04 lub remis | 58 % | 1.73 | 1.97 | – | – |
| 12bez remisu | 67 % | 1.50 | 1.71 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 55 % | 1.83 | 2.08 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 45 % | 2.21 | 2.52 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 27 % | 3.66 | 4.17 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 73 % | 1.38 | 1.57 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 11 % | 9.03 | 10.26 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 89 % | 1.12 | 1.28 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 35 % | 2.85 | 3.24 | – | – |
| BTTS nienie | 65 % | 1.54 | 1.76 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
SC Paderborn 07 PRZRR
| 07.11 | ger.1 | 2:2 | R | |
| 31.10 | Bundesliga | @ | 0:0 | R |
| 24.10 | Bundesliga | 1:0 | Z | |
| 17.10 | Bundesliga | @ | 2:2 | R |
| 10.10 | Bundesliga | 0:2 | P |
Schalke 04 PPRPP
| 08.11 | ger.1 | @ | 1:2 | P |
| 31.10 | Bundesliga | 0:2 | P | |
| 24.10 | Bundesliga | @ | 0:0 | R |
| 17.10 | Bundesliga | 0:1 | P | |
| 11.10 | Bundesliga | @ | 1:2 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | SC Paderborn 07 | Schalke 04 |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:6 | 2:7 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/4 50 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/4 25 % | 1/4 25 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | SC Paderborn 07 | Schalke 04 |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,89 | 0,70 |
| Gole stracone | 1,22 | 1,50 |
| xG | 1,02 | 0,89 |
| xG rywali | 1,65 | 2,05 |
| Strzały | 13,9 | 10,2 |
| Strzały rywali | 16,3 | 15,7 |
| Strzały celne | 3,5 | 3,0 |
| Rzuty rożne | 4,9 | 3,4 |
| Rzuty rożne rywali | 5,5 | 6,1 |
| Żółte kartki | 1,5 | 1,3 |
Każda drużyna liczona osobno, z 9 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Bundesliga
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 27:8 | 18 | ZRZZR | |
| 2 | 8 | 5 | 3 | 0 | 14:6 | 18 | ZRRZR | |
| 3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18:10 | 16 | RZPPZ | |
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 22:11 | 15 | PZPZZ | |
| 5 | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:14 | 15 | ZRRZZ | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:16 | 13 | ZZZPP | |
| 7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16:16 | 13 | RPZPZ | |
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:18 | 11 | RPZPZ | |
| 9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 | ZPZPP | |
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 18:15 | 9 | PRPRP | |
| 11 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:15 | 9 | PZPPZ | |
| 12 | 8 | 3 | 0 | 5 | 14:16 | 9 | PPZZP | |
| 13 | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:12 | 9 | PZPRR | |
| 14 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:9 | 9 | ZPRZR | |
| 15 | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:19 | 9 | ZZZPP | |
| 16 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:19 | 7 | PZRRR | |
| 17 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:9 | 6 | RPPRP | |
| 18 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:22 | 4 | PPPZR |

