Typy Manchester United vs Brentford
Strona meczu od 9 listopada, 00:08 · model zaktualizowany 9 listopada, 00:08
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Manchester | 43 % | 2.32 | 2.64 | 43 % | −0,2 pp |
| Xremis | 26 % | 3.86 | 4.39 | 27 % | −0,7 pp |
| 2wygra Brentford | 31 % | 3.23 | 3.67 | 30 % | +0,9 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XManchester lub remis | 67 % | 1.49 | 1.69 | – | – |
| X2Brentford lub remis | 57 % | 1.74 | 1.99 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.51 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 82 % | 1.22 | 1.39 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 18 % | 5.64 | 6.41 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 60 % | 1.66 | 1.89 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 40 % | 2.51 | 2.86 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 38 % | 2.64 | 3.01 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 62 % | 1.61 | 1.83 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 63 % | 1.60 | 1.82 | – | – |
| BTTS nienie | 37 % | 2.67 | 3.04 | – | – |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 172 meczów. Kursy rynkowe podano bez marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Manchester United PPPZR
| 08.11 | eng.1 | 4:4 | R | |
| 03.11 | Liga Mistrzów | 3:2 | Z | |
| 31.10 | Premier League | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Premier League | 0:3 | P | |
| 21.10 | Liga Mistrzów | @ | 1:4 | P |
Brentford RPRZP
| 08.11 | eng.1 | @ | 0:2 | P |
| 31.10 | Premier League | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Premier League | @ | 1:1 | R |
| 17.10 | Premier League | 1:2 | P | |
| 10.10 | Premier League | @ | 2:2 | R |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Manchester United | Brentford |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:15 | 6:7 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/2 50 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/2 100 % | 2/4 50 % |
| Ostatnie 10 meczów | Manchester United | Brentford |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:21 | 16:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/6 50 % | 5/9 56 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/6 50 % | 4/9 44 % |
| Ostatnie 15 meczów | Manchester United | Brentford |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 7/15 47 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 15/15 100 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 25:27 | 23:19 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/10 40 % | 9/14 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/10 40 % | 7/14 50 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Manchester United | Brentford |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 1,60 |
| Gole stracone | 2,10 | 1,10 |
| xG | 1,12 | 1,55 |
| xG rywali | 1,82 | 1,41 |
| Strzały | 16,5 | 14,0 |
| Strzały rywali | 11,8 | 15,0 |
| Strzały celne | 4,3 | 4,0 |
| Rzuty rożne | 6,3 | 4,0 |
| Rzuty rożne rywali | 4,7 | 5,0 |
| Żółte kartki | 2,8 | 2,4 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Manchester vs Brentford
- Manchester wygrał
- 6
- Remisy
- 1
- Brentford wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 7 z 10
- Gole na mecz
- 3,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | Premier League | 2:1 | ||
| 27.09.2025 | Premier League | 3:1 | ||
| 04.05.2025 | Premier League | 4:3 | ||
| 19.10.2024 | Premier League | 2:1 | ||
| 30.03.2024 | Premier League | 1:1 | ||
| 07.10.2023 | Premier League | 2:1 | ||
| 05.04.2023 | Premier League | 1:0 | ||
| 13.08.2022 | Premier League | 4:0 | ||
| 02.05.2022 | Premier League | 3:0 | ||
| 19.01.2022 | Premier League | 1:3 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Premier League
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 14:5 | 24 | PZZZZ | |
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 20:10 | 21 | ZZZPP | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:7 | 19 | ZZZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:15 | 16 | PZZPZ | |
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:9 | 15 | ZPZZP | |
| 6 | 9 | 3 | 5 | 1 | 16:9 | 14 | ZRPRZ | |
| 7 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 13 | ZRPPZ | |
| 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 12 | PPZZZ | |
| 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:10 | 12 | PRZZZ | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | 12 | ZRZZR | |
| 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11:10 | 11 | PRPRR | |
| 12 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:8 | 11 | RPRRP | |
| 13 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | 11 | ZPPZP | |
| 14 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | 11 | PZPRR | |
| 15 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 | RPZZR | |
| 16 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 | ZZPPZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 10:15 | 7 | RRRPP | |
| 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | 7 | RZPPP | |
| 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 | PPPRP | |
| 20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:17 | 5 | PPPRP |

