Angers vs Nice, nasz typ
Typ, że wygra Nice, ma według modelu 44 % szans; przewidywane gole wynoszą 1,08 wobec 1,30. W 10 ostatnich spotkaniach Nice odniósł 4 zwycięstwa, a bilans bramek wynosi 13:12; Angers ma 2 zwycięstwa i bilans 10:18. Rynek daje 46 % szans, więc nie wskazuje przewagi. Wybieramy typ z największym prawdopodobieństwem, którego kurs wynosi od 1.40 do 3.50.
- Bilans 8 ostatnich spotkań: 2 zwycięstwa Angers, 1 remis i 5 zwycięstw Nice.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 4 razy na 8, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 3 razy; przeciętnie padało 2,3 gola.
- Angers, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 5:12.
- Nice, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 4, bilans bramek 12:7.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (14 %), 0:1 (11 %), 0:0 (10 %). Oczekiwane gole: 1,08 do 1,30.
2 wygra Nice
- Szansa wg modelu
- 44,4 %
- Kurs uczciwy
- 2.25
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.57
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 46,2 %
- Przewaga
- −1,8 pp
- Najlepszy kurs
- 2.07
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 182,16 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.35 | 3.50 | 2.01 | |
| 3.55 | 3.60 | 2.07 | |
| 3.45 | 3.40 | 2.05 | |
| 3.40 | 3.50 | 2.05 | |
| średnia rynkowa | 3.44 | 3.50 | 2.04 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 3.49 | 3.71 | 2.25 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,5 pp | −0,8 pp | −3,9 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.72 | 2.10 | |
| 1.72 | 2.10 | |
| średnia rynkowa | 1.72 | 2.10 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.34 | 1.74 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −15,4 pp | +9,7 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.57 | 2.13 | |
| 1.62 | 2.25 | |
| 1.62 | 2.25 | |
| 1.62 | 2.25 | |
| średnia rynkowa | 1.61 | 2.22 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.05 | 1.95 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −12,9 pp | +6,7 pp |
| Bukmacher | Angers −0,5 | Nice +0,5 |
|---|---|---|
| 3.25 | 1.31 | |
| 3.45 | 1.33 | |
| 3.30 | 1.31 | |
| średnia rynkowa | 3.33 | 1.32 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na każdym rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Angers | 29 % | 3.49 | 3.97 | 28 % | +0,8 pp |
| Xremis | 27 % | 3.71 | 4.22 | 26 % | +1,0 pp |
| 2wygra Nice | 44 % | 2.25 | 2.57 | 46 % | −1,8 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAngers lub remis | 59 % | 1.69 | 1.93 | – | – |
| X2Nice lub remis | 70 % | 1.43 | 1.63 | – | – |
| 12bez remisu | 71 % | 1.41 | 1.60 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 70 % | 1.44 | 1.64 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 30 % | 3.28 | 3.73 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 43 % | 2.34 | 2.67 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 57 % | 1.74 | 1.99 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 22 % | 4.58 | 5.21 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 78 % | 1.28 | 1.46 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 49 % | 2.05 | 2.33 | – | – |
| BTTS nienie | 51 % | 1.95 | 2.23 | – | – |
Model wykorzystujący rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki dopasowano do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Angers ZPPRP
| 01.11 | Ligue 1 | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 0:0 | R | |
| 18.10 | Ligue 1 | 2:5 | P | |
| 10.10 | Ligue 1 | @ | 1:5 | P |
| 19.09 | Ligue 1 | 2:0 | Z |
Nice ZZPZZ
| 30.10 | Ligue 1 | 5:2 | Z | |
| 23.10 | Ligue 1 | @ | 2:1 | Z |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 1:2 | P |
| 11.10 | Ligue 1 | 2:1 | Z | |
| 20.09 | Ligue 1 | 2:1 | Z |
Trendy meczowe w ostatnich 5, 10 oraz 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | Angers | Nice |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:12 | 12:7 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | Angers | Nice |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 10:18 | 13:12 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | Angers | Nice |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 7/15 47 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:28 | 17:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/15 20 % | 4/15 27 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Angers | Nice |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,00 | 1,30 |
| Gole stracone | 1,80 | 1,20 |
| xG | 1,43 | 1,35 |
| xG rywali | 1,76 | 1,80 |
| Strzały | 11,9 | 13,0 |
| Strzały rywali | 17,1 | 13,1 |
| Strzały celne | 3,0 | 4,0 |
| Rzuty rożne | 5,7 | 6,1 |
| Rzuty rożne rywali | 5,7 | 3,5 |
| Żółte kartki | 1,4 | 2,4 |
Osobno liczymy każdą drużynę z 10 ostatnich spotkań ligowych, a dane o strzałach, rożnych i kartkach pokazujemy tylko tam, gdzie liga je publikuje.
Angers vs Nice: bezpośrednie spotkania
- Angers wygrał
- 2
- Remisy
- 1
- Nice wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 4 z 8
- Gole na mecz
- 2,3
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po tym, jak ogłoszą je kluby, czyli zwykle na około 60 minut przed spotkaniem. Gdy tak się stanie, liczymy ten sam typ po raz kolejny.
Ligue 1: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |
Pozostałe typy: niedziela 08.11, Ligue 1
- Typy Stade Rennais vs Lille15:00 · 1 42 %
- Typy Le Mans vs AS Monaco17:15 · 2 53 %
- Typy Le Havre AC vs Lorient17:15 · 2 38 %
- Typy Brest vs Olympique Lyon17:15 · 2 40 %
- Typy Lens vs Olympique Marsylia20:45 · 1 46 %

