Typy Stade Rennais vs Lille
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ na mecz: Stade Rennais vs Lille
Typ zwycięstwa Stade Rennais ma według modelu 42 % szans, a przewidywane gole to 1,48 wobec 1,37. W 10 ostatnich spotkaniach bilans bramek Stade Rennais to 17:17 przy 4 zwycięstwach, a Lille 11:14 przy 3 zwycięstwach. Typ o najwyższym prawdopodobieństwie wybieramy przy kursie od 1.40 do 3.50; szansa rynkowa wynosi 44 %, więc przewagi brak.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 1 zwycięstwo Stade Rennais, 4 remisy i 5 zwycięstw Lille.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 7 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 6 razy; przeciętnie padało 2,9 gola.
- Stade Rennais, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 10:11.
- Lille, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 5:6.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 2:1 (9 %), 1:2 (8 %). Oczekiwane gole: 1,48 do 1,37.
1 wygra Stade Rennais
- Szansa wg modelu
- 42,3 %
- Kurs uczciwy
- 2.36
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.69
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 43,9 %
- Przewaga
- −1,6 pp
- Najlepszy kurs
- 2.20

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 193,60 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.12 | 3.50 | 3.05 | |
| 2.15 | 3.75 | 3.20 | |
| 2.20 | 3.45 | 3.15 | |
| 2.15 | 3.55 | 3.10 | |
| średnia rynkowa | 2.15 | 3.56 | 3.13 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.36 | 3.82 | 3.17 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −3,2 pp | −0,5 pp | +0,3 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.60 | 2.30 | |
| 1.60 | 2.32 | |
| średnia rynkowa | 1.60 | 2.31 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.85 | 2.18 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,4 pp | +2,8 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.33 | |
| 1.52 | 2.45 | |
| 1.53 | 2.45 | |
| 1.52 | 2.47 | |
| średnia rynkowa | 1.51 | 2.42 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.72 | 2.38 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −7,3 pp | +1,5 pp |
| Bukmacher | Stade Rennais −0,5 | Lille +0,5 |
|---|---|---|
| 2.11 | 1.68 | |
| 2.20 | 1.70 | |
| 2.10 | 1.69 | |
| średnia rynkowa | 2.14 | 1.69 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Wszystkie rynki: dostępne szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Stade Rennais | 42 % | 2.36 | 2.69 | 44 % | −1,6 pp |
| Xremis | 26 % | 3.82 | 4.34 | 26 % | 0,0 pp |
| 2wygra Lille | 32 % | 3.17 | 3.61 | 30 % | +1,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XStade Rennais lub remis | 66 % | 1.53 | 1.74 | – | – |
| X2Lille lub remis | 61 % | 1.65 | 1.88 | – | – |
| 12bez remisu | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 78 % | 1.28 | 1.46 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 22 % | 4.59 | 5.22 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 54 % | 1.85 | 2.11 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 46 % | 2.18 | 2.48 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 32 % | 3.15 | 3.58 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 68 % | 1.47 | 1.67 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 58 % | 1.72 | 1.96 | – | – |
| BTTS nienie | 42 % | 2.38 | 2.71 | – | – |
Do 10 076 meczów dopasowano model oparty na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Marża nie jest wliczona w podawane kursy rynkowe.
Forma: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
Stade Rennais PRZPR
| 04.11 | Liga Europy | 0:0 | R | |
| 30.10 | Ligue 1 | @ | 2:5 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 3:0 | Z | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 2:2 | R |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 3:4 | P |
Trendy meczowe dotyczące 5, 10 i 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Stade Rennais | Lille |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 10:11 | 5:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 1/3 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/3 67 % | 1/3 33 % |
| Ostatnie 10 meczów | Stade Rennais | Lille |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 4/10 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:17 | 11:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/6 50 % | 2/6 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/6 67 % | 1/6 17 % |
| Ostatnie 15 meczów | Stade Rennais | Lille |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 6/15 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 5/15 33 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 10/15 67 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 7/15 47 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 27:26 | 17:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/11 73 % | 3/11 27 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/11 45 % | 2/11 18 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Stade Rennais | Lille |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,70 | 1,10 |
| Gole stracone | 1,70 | 1,40 |
| xG | 2,28 | 1,52 |
| xG rywali | 2,36 | 1,10 |
| Strzały | 16,5 | 12,7 |
| Strzały rywali | 14,7 | 11,5 |
| Strzały celne | 7,0 | 4,8 |
| Rzuty rożne | 6,0 | 4,8 |
| Rzuty rożne rywali | 4,0 | 3,8 |
| Żółte kartki | 2,5 | 1,5 |
Ocenę każdej drużyny opieramy na 10 ostatnich spotkaniach ligowych, osobno dla każdej z nich. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy tylko w ligach, które je upubliczniają.
Stade Rennais vs Lille w bezpośrednich spotkaniach
- Stade Rennais wygrał
- 1
- Remisy
- 4
- Lille wygrał
- 5
- Obie strzelą
- 7 z 10
- Gole na mecz
- 2,9
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Ligue 1 | 1:2 | ||
| 03.01.2026 | Ligue 1 | 0:2 | ||
| 16.02.2025 | Ligue 1 | 0:2 | ||
| 24.11.2024 | Ligue 1 | 1:0 | ||
| 10.03.2024 | Ligue 1 | 2:2 | ||
| 16.09.2023 | Ligue 1 | 2:2 | ||
| 04.02.2023 | Ligue 1 | 1:3 | ||
| 06.11.2022 | Ligue 1 | 1:1 | ||
| 21.05.2022 | Ligue 1 | 2:2 | ||
| 01.12.2021 | Ligue 1 | 1:2 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je po ogłoszeniu, zwykle około 60 minut przed meczem. W takiej sytuacji liczymy typ od nowa.
Tabela ligi Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |
Inne typy: niedziela 08.11 w Ligue 1
- Typy Le Mans vs AS Monaco17:15 · 2 53 %
- Typy Le Havre AC vs Lorient17:15 · 2 38 %
- Typy Brest vs Olympique Lyon17:15 · 2 40 %
- Typy Angers vs Nice17:15 · 2 44 %
- Typy Lens vs Olympique Marsylia20:45 · 1 46 %

