Typy Le Havre AC vs Lorient
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ na mecz: Le Havre AC vs Lorient
Model wskazuje wygraną Lorient z szansą 38 %; przewidywane gole 1,17 wobec 1,25. Z 10 ostatnich spotkań Lorient: 3 zwycięstwa, bilans bramek 7:10. Le Havre AC: 1 zwycięstwo, bilans 11:20. Rynek daje tej opcji 38 % szans, więc nie widzimy przewagi. Wybieramy typ najbardziej prawdopodobny, z kursem pomiędzy 1.40 a 3.50.
- Bilans 4 ostatnich spotkań: 2 zwycięstwa Le Havre AC, 2 remisy i 0 zwycięstw Lorient.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 2 razy na 4, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 2 razy; przeciętnie padało 3,3 gola.
- Le Havre AC, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 7:16.
- Lorient, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 3:4.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (14 %), 0:1 (11 %), 1:0 (10 %). Oczekiwane gole: 1,17 do 1,25.
2 wygra Lorient
- Szansa wg modelu
- 37,6 %
- Kurs uczciwy
- 2.66
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 3.02
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 37,7 %
- Przewaga
- −0,1 pp
- Najlepszy kurs
- 2.60
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 228,80 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.72 | 3.20 | 2.46 | |
| 2.80 | 3.30 | 2.60 | |
| 2.80 | 3.15 | 2.55 | |
| 2.77 | 3.25 | 2.50 | |
| średnia rynkowa | 2.77 | 3.23 | 2.53 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.97 | 3.49 | 2.66 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,0 pp | −1,6 pp | −0,8 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 2.00 | 1.80 | |
| 2.00 | 1.80 | |
| średnia rynkowa | 2.00 | 1.80 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.31 | 1.77 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,6 pp | +1,1 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.72 | 1.92 | |
| 1.77 | 2.00 | |
| 1.78 | 2.00 | |
| 1.77 | 2.00 | |
| średnia rynkowa | 1.76 | 1.98 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.01 | 1.99 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,5 pp | +0,3 pp |
| Bukmacher | Le Havre AC −0,5 | Lorient +0,5 |
|---|---|---|
| 2.65 | 1.44 | |
| 2.80 | 1.45 | |
| 2.70 | 1.44 | |
| średnia rynkowa | 2.72 | 1.44 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Le Havre AC | 34 % | 2.97 | 3.38 | 34 % | 0,0 pp |
| Xremis | 29 % | 3.49 | 3.97 | 29 % | +0,1 pp |
| 2wygra Lorient | 38 % | 2.66 | 3.02 | 38 % | −0,1 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XLe Havre AC lub remis | 63 % | 1.60 | 1.82 | – | – |
| X2Lorient lub remis | 66 % | 1.51 | 1.72 | – | – |
| 12bez remisu | 71 % | 1.41 | 1.60 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 70 % | 1.43 | 1.63 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 30 % | 3.34 | 3.80 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 43 % | 2.31 | 2.63 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 57 % | 1.77 | 2.01 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 22 % | 4.47 | 5.08 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 78 % | 1.29 | 1.47 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 50 % | 2.01 | 2.29 | – | – |
| BTTS nienie | 50 % | 1.99 | 2.26 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Forma: w każdych rozgrywkach ostatnie 5 spotkań
Le Havre AC PPPPP
| 30.10 | Ligue 1 | 1:5 | P | |
| 25.10 | Ligue 1 | @ | 3:4 | P |
| 18.10 | Ligue 1 | 1:3 | P | |
| 10.10 | Ligue 1 | @ | 0:1 | P |
| 19.09 | Ligue 1 | @ | 2:3 | P |
Meczowe trendy z 5, 10 i 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Le Havre AC | Lorient |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 5/5 100 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:16 | 3:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Ostatnie 10 meczów | Le Havre AC | Lorient |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 7/10 70 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 3/10 30 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:20 | 7:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Ostatnie 15 meczów | Le Havre AC | Lorient |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 5/15 33 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/15 40 % | 6/15 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 10/15 67 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 7/15 47 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:28 | 17:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 8/15 53 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Le Havre AC | Lorient |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 0,70 |
| Gole stracone | 2,00 | 1,00 |
| xG | 1,64 | 1,16 |
| xG rywali | 1,93 | 1,06 |
| Strzały | 15,3 | 10,5 |
| Strzały rywali | 12,9 | 12,5 |
| Strzały celne | 4,9 | 2,7 |
| Rzuty rożne | 4,9 | 3,8 |
| Rzuty rożne rywali | 4,6 | 4,8 |
| Żółte kartki | 1,5 | 1,2 |
Każdą drużynę liczymy osobno, w oparciu o 10 ostatnich spotkań ligowych; statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Wzajemne spotkania: Le Havre AC vs Lorient
- Le Havre AC wygrał
- 2
- Remisy
- 2
- Lorient wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 2 z 4
- Gole na mecz
- 3,3
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Ligue 1 | 0:2 | ||
| 21.09.2025 | Ligue 1 | 1:1 | ||
| 28.01.2024 | Ligue 1 | 3:3 | ||
| 03.09.2023 | Ligue 1 | 3:0 |
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy, gdy kluby je ogłoszą, czyli zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligi: Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |
Pozostałe typy: Ligue 1 w niedzielę 08.11
- Typy Stade Rennais vs Lille15:00 · 1 42 %
- Typy Le Mans vs AS Monaco17:15 · 2 53 %
- Typy Brest vs Olympique Lyon17:15 · 2 40 %
- Typy Angers vs Nice17:15 · 2 44 %
- Typy Lens vs Olympique Marsylia20:45 · 1 46 %

