Nasz typ: Le Mans kontra AS Monaco
Model daje AS Monaco 53 % szans na wygraną; przewidywane gole to 1,33 wobec 1,92. Szansa rynkowa to 54 %, więc nie ma przewagi. Wybieramy typ o największym prawdopodobieństwie, z kursem między 1.40 a 3.50.
- Le Mans, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 4:10.
- AS Monaco, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 7:5.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (10 %), 1:2 (10 %), 0:2 (7 %). Oczekiwane gole: 1,33 do 1,92.
2 wygra AS Monaco
- Szansa wg modelu
- 52,9 %
- Kurs uczciwy
- 1.89
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.15
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 54,1 %
- Przewaga
- −1,2 pp
- Najlepszy kurs
- 1.77
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 155,76 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 4.15 | 3.90 | 1.72 | |
| 4.05 | 4.30 | 1.77 | |
| 4.25 | 3.80 | 1.75 | |
| 4.20 | 3.90 | 1.74 | |
| średnia rynkowa | 4.16 | 3.98 | 1.75 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 4.16 | 4.34 | 1.89 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,5 pp | −0,2 pp | −3,6 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.60 | 2.30 | |
| 1.59 | 2.35 | |
| średnia rynkowa | 1.59 | 2.33 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.59 | 2.71 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,6 pp | −5,6 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.55 | 2.18 | |
| 1.62 | 2.22 | |
| 1.60 | 2.30 | |
| 1.59 | 2.30 | |
| średnia rynkowa | 1.59 | 2.25 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.58 | 2.73 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +1,6 pp | −6,8 pp |
| Bukmacher | Le Mans −0,5 | AS Monaco +0,5 |
|---|---|---|
| 3.95 | 1.23 | |
| 4.25 | 1.24 | |
| 4.00 | 1.22 | |
| średnia rynkowa | 4.07 | 1.23 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Le Mans | 24 % | 4.16 | 4.73 | 23 % | +1,1 pp |
| Xremis | 23 % | 4.34 | 4.93 | 23 % | +0,1 pp |
| 2wygra AS Monaco | 53 % | 1.89 | 2.15 | 54 % | −1,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XLe Mans lub remis | 49 % | 2.03 | 2.31 | – | – |
| X2AS Monaco lub remis | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| 12bez remisu | 77 % | 1.30 | 1.48 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 84 % | 1.19 | 1.36 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 16 % | 6.27 | 7.13 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 63 % | 1.59 | 1.81 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 37 % | 2.71 | 3.08 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 41 % | 2.44 | 2.78 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 59 % | 1.69 | 1.93 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 63 % | 1.58 | 1.80 | – | – |
| BTTS nienie | 37 % | 2.73 | 3.10 | – | – |
W modelu zastosowano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki. Model dopasowano do 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Le Mans ZPPRP
| 31.10 | Ligue 1 | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | @ | 1:1 | R |
| 16.10 | Ligue 1 | 0:3 | P | |
| 10.10 | Ligue 1 | @ | 1:3 | P |
| 19.09 | Ligue 1 | 2:1 | Z |
AS Monaco PZRPZ
| 05.11 | Liga Konferencji | 2:0 | Z | |
| 01.11 | Ligue 1 | @ | 1:3 | P |
| 25.10 | Ligue 1 | 1:1 | R | |
| 22.10 | Liga Konferencji | 3:0 | Z | |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 0:1 | P |
Trendy w meczach: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Le Mans | AS Monaco |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 4:10 | 7:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/5 0 % | 0/3 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/5 60 % | 2/3 67 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Le Mans | AS Monaco |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,22 | 1,60 |
| Gole stracone | 2,00 | 1,10 |
| xG | 1,37 | 1,11 |
| xG rywali | 2,05 | 1,49 |
| Strzały | 9,8 | 12,3 |
| Strzały rywali | 15,9 | 12,6 |
| Strzały celne | 3,4 | 3,9 |
| Rzuty rożne | 2,4 | 3,6 |
| Rzuty rożne rywali | 5,8 | 3,9 |
| Żółte kartki | 2,6 | 2,0 |
Liczymy każdą drużynę osobno, na podstawie 9 ostatnich spotkań w lidze. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie tam, gdzie ligi je publikują.
Składy
Potwierdzone składy publikujemy, gdy kluby je ogłosią, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy w tej sytuacji ponownie.
Tabela rozgrywek Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |
Pozostałe typy: niedziela 08.11, Ligue 1
- Typy Stade Rennais vs Lille15:00 · 1 42 %
- Typy Le Havre AC vs Lorient17:15 · 2 38 %
- Typy Brest vs Olympique Lyon17:15 · 2 40 %
- Typy Angers vs Nice17:15 · 2 44 %
- Typy Lens vs Olympique Marsylia20:45 · 1 46 %

