Typy Lens vs Olympique Marsylia
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ: Lens kontra Olympique
Model daje Lens 46 % szans na zwycięstwo; przewidywane gole to 1,77 wobec 1,41. Olympique Marsylia w 10 ostatnich spotkaniach: 4 zwycięstwa, bilans 17:17. Lens: zwycięstwa 4, bilans bramek 14:24. Rynkowa szansa wynosi 46 %, więc przewagi nie ma. Wybieramy typ o najwyższym prawdopodobieństwie, z kursem w przedziale 1.40 do 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 6 zwycięstw Lens, 0 remisów i 4 zwycięstwa Olympique Marsylia.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 6 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 6 razy; przeciętnie padało 2,7 gola.
- Lens, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 6:15.
- Olympique Marsylia, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 4, bilans bramek 12:6.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 2:1 (9 %), 1:2 (7 %). Oczekiwane gole: 1,77 do 1,41.
1 wygra Lens
- Szansa wg modelu
- 45,7 %
- Kurs uczciwy
- 2.19
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.49
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 45,8 %
- Przewaga
- −0,1 pp
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Szanse dotyczące wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Lens | 46 % | 2.19 | 2.49 | 46 % | −0,1 pp |
| Xremis | 24 % | 4.11 | 4.68 | 24 % | −0,1 pp |
| 2wygra Olympique | 30 % | 3.34 | 3.80 | 30 % | +0,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XLens lub remis | 70 % | 1.43 | 1.63 | – | – |
| X2Olympique lub remis | 54 % | 1.84 | 2.09 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.50 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 83 % | 1.20 | 1.37 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 17 % | 5.92 | 6.73 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 62 % | 1.63 | 1.85 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 38 % | 2.60 | 2.96 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 39 % | 2.55 | 2.90 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 61 % | 1.65 | 1.87 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 63 % | 1.58 | 1.80 | – | – |
| BTTS nienie | 37 % | 2.72 | 3.09 | – | – |
Model bazuje na rozkładzie Poissona i uwzględnia korektę na niskie wyniki. Dopasowanie objęło 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma w każdych rozgrywkach: wyniki z 5 ostatnich spotkań
Lens ZPZPP
Olympique Marsylia ZPZZZ
| 05.11 | Liga Europy | @ | 1:0 | Z |
| 01.11 | Ligue 1 | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Ligue 1 | 4:3 | Z | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 0:1 | P |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 5:2 | Z |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | Lens | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:15 | 12:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/3 67 % | 0/3 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/3 33 % | 0/3 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Lens | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 4/10 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 6/10 60 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:24 | 16:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/6 83 % | 1/6 17 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/6 33 % | 2/6 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | Lens | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 1/15 7 % | 0/15 0 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 6/15 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 10/15 67 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:31 | 26:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/11 64 % | 3/11 27 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/11 36 % | 3/11 27 % |
Dane średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Lens | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,40 | 1,60 |
| Gole stracone | 2,40 | 1,40 |
| xG | 1,12 | 1,69 |
| xG rywali | 1,38 | 2,54 |
| Strzały | 11,7 | 12,5 |
| Strzały rywali | 11,2 | 18,8 |
| Strzały celne | 4,3 | 4,5 |
| Rzuty rożne | 6,0 | 4,0 |
| Rzuty rożne rywali | 4,3 | 4,0 |
| Żółte kartki | 1,8 | 1,8 |
Każdą drużynę oceniamy osobno z 10 ostatnich spotkań ligowych. Podajemy strzały, rożne i kartki tylko dla lig, które publikują te dane.
Lens i Olympique w bezpośrednich spotkaniach
- Lens wygrał
- 6
- Remisy
- 0
- Olympique wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 6 z 10
- Gole na mecz
- 2,7
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | Ligue 1 | 3:1 | ||
| 25.10.2025 | Ligue 1 | 2:1 | ||
| 08.03.2025 | Ligue 1 | 0:1 | ||
| 23.11.2024 | Ligue 1 | 1:3 | ||
| 28.04.2024 | Ligue 1 | 2:1 | ||
| 12.11.2023 | Ligue 1 | 1:0 | ||
| 06.05.2023 | Ligue 1 | 2:1 | ||
| 22.10.2022 | Ligue 1 | 0:1 | ||
| 22.01.2022 | Ligue 1 | 0:2 | ||
| 26.09.2021 | Ligue 1 | 2:3 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my przedstawiamy je zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy w takiej sytuacji jeszcze raz.
Tabela drużyn Ligue 1
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | 20 | ZZZZZ | |
| 2 | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | 18 | PZRRZ | |
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | 17 | ZPZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 | 17 | ZPZPZ | |
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | 16 | PZPZP | |
| 6 | 9 | 5 | 0 | 4 | 20:13 | 15 | PZZZZ | |
| 7 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 | ZRPRP | |
| 8 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | 14 | ZZPZZ | |
| 9 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | 13 | PZZZP | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | 12 | PZRPZ | |
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 7:8 | 12 | PZZRP | |
| 12 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | 10 | ZRZRP | |
| 13 | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:19 | 10 | PPPPZ | |
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:23 | 10 | ZPZRP | |
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9:17 | 8 | ZPPRP | |
| 16 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | 8 | PPPRZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | 7 | ZPPRP | |
| 18 | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | 2 | PPPPP |
Pozostałe typy na niedzielę 08.11: Ligue 1
- Typy Stade Rennais vs Lille15:00 · 1 42 %
- Typy Le Mans vs AS Monaco17:15 · 2 53 %
- Typy Le Havre AC vs Lorient17:15 · 2 38 %
- Typy Brest vs Olympique Lyon17:15 · 2 40 %
- Typy Angers vs Nice17:15 · 2 44 %

