Typy FC Twente vs Ajax Amsterdam
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Typ dla meczu FC Twente vs Ajax Amsterdam: nasza rekomendacja
FC Twente ma według modelu 42 % szans na zwycięstwo. Przewidywany wynik bramkowy: 1,71 wobec 1,49. W 10 ostatnich spotkaniach FC Twente odniósł 7 zwycięstw, a bilans bramek to 26:8; Ajax Amsterdam: 6 zwycięstw, bilans 25:13. Przewagi nie ma, bo szansa rynkowa to 42 %. Wybieramy najbardziej prawdopodobny typ, którego kurs mieści się między 1.40 a 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 3 zwycięstwa FC Twente, 3 remisy i 4 zwycięstwa Ajax Amsterdam.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 7 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 7 razy; przeciętnie padało 3,2 gola.
- FC Twente zdobywa bramkę w 13 spotkaniach z rzędu.
- Ajax Amsterdam: seria 5 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 2:1 (9 %), 1:2 (8 %). Oczekiwane gole: 1,71 do 1,49.
1 wygra FC Twente
- Szansa wg modelu
- 42,2 %
- Kurs uczciwy
- 2.37
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.70
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 41,9 %
- Przewaga
- +0,3 pp
- Najlepszy kurs
- 2.25
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 198,00 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.70 | 2.73 | |
| 2.25 | 3.80 | 2.90 | |
| 2.20 | 3.60 | 2.75 | |
| 2.25 | 3.75 | 2.80 | |
| średnia rynkowa | 2.23 | 3.71 | 2.79 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.37 | 4.08 | 3.00 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,3 pp | −1,8 pp | −1,2 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.45 | 2.65 | |
| 1.46 | 2.70 | |
| średnia rynkowa | 1.46 | 2.67 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.61 | 2.63 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,5 pp | +1,0 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.41 | 2.70 | |
| 1.40 | 2.80 | |
| 1.42 | 2.75 | |
| 1.40 | 2.75 | |
| średnia rynkowa | 1.41 | 2.75 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.56 | 2.77 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,5 pp | +0,3 pp |
| Bukmacher | FC Twente −0,5 | Ajax Amsterdam +0,5 |
|---|---|---|
| 2.20 | 1.60 | |
| 2.15 | 1.61 | |
| średnia rynkowa | 2.17 | 1.60 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra FC Twente | 42 % | 2.37 | 2.70 | 42 % | +0,3 pp |
| Xremis | 24 % | 4.08 | 4.65 | 25 % | −0,1 pp |
| 2wygra Ajax Amsterdam | 33 % | 3.00 | 3.41 | 34 % | −0,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XFC Twente lub remis | 67 % | 1.49 | 1.70 | – | – |
| X2Ajax Amsterdam lub remis | 57 % | 1.75 | 1.99 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.51 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 83 % | 1.20 | 1.37 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 17 % | 6.02 | 6.85 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 62 % | 1.61 | 1.84 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 38 % | 2.63 | 3.00 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 40 % | 2.52 | 2.86 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 60 % | 1.66 | 1.89 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 64 % | 1.56 | 1.78 | – | – |
| BTTS nienie | 36 % | 2.77 | 3.16 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
W każdych rozgrywkach: forma z 5 ostatnich spotkań
FC Twente PZZZZ
| 05.11 | Liga Konferencji | 3:1 | Z | |
| 01.11 | Eredivisie | @ | 9:0 | Z |
| 25.10 | Eredivisie | @ | 2:0 | Z |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 4:1 | Z |
| 18.10 | Eredivisie | 1:2 | P |
Ajax Amsterdam ZZZZZ
| 05.11 | Liga Konferencji | @ | 6:1 | Z |
| 31.10 | Eredivisie | 1:0 | Z | |
| 25.10 | Eredivisie | @ | 2:1 | Z |
| 22.10 | Liga Konferencji | 2:0 | Z | |
| 18.10 | Eredivisie | @ | 5:2 | Z |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów: trendy
| Ostatnie 5 meczów | FC Twente | Ajax Amsterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 19:4 | 16:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/3 0 % | 1/3 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/3 33 % | 0/3 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | FC Twente | Ajax Amsterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 8/10 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 27:7 | 30:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/7 57 % | 3/7 43 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/7 14 % | 1/7 14 % |
| Ostatnie 15 meczów | FC Twente | Ajax Amsterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 11/15 73 % | 10/15 67 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 2/15 13 % | 2/15 13 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 12/15 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 0/15 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 40:13 | 46:21 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 3/10 30 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
Średnie statystyki z ostatnich 10 meczów
| Średnio na mecz | FC Twente | Ajax Amsterdam |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,70 | 3,00 |
| Gole stracone | 0,70 | 1,10 |
| xG | 2,66 | 2,46 |
| xG rywali | 0,95 | 1,29 |
| Strzały | 21,0 | 21,6 |
| Strzały rywali | 9,6 | 10,9 |
| Strzały celne | 8,0 | 7,6 |
| Rzuty rożne | 7,6 | 6,6 |
| Rzuty rożne rywali | 3,0 | 4,1 |
| Żółte kartki | 1,1 | 1,9 |
Osobno liczymy każdą drużynę, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Podajemy strzały, rożne i kartki tylko dla lig, które je publikują.
FC Twente i Ajax Amsterdam: bezpośrednie spotkania
- FC Twente wygrał
- 3
- Remisy
- 3
- Ajax Amsterdam wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 7 z 10
- Gole na mecz
- 3,2
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Eredivisie | 1:2 | ||
| 26.10.2025 | Eredivisie | 2:3 | ||
| 18.05.2025 | Eredivisie | 2:0 | ||
| 10.11.2024 | Eredivisie | 2:2 | ||
| 14.04.2024 | Eredivisie | 2:1 | ||
| 17.09.2023 | Eredivisie | 3:1 | ||
| 28.05.2023 | Eredivisie | 3:1 | ||
| 14.01.2023 | Eredivisie | 0:0 | ||
| 13.02.2022 | Eredivisie | 5:0 | ||
| 22.08.2021 | Eredivisie | 1:1 |
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone zestawienia, zwykle około 60 minut przed meczem. W tej sytuacji ponownie przeliczamy typ.
Eredivisie: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |
Inne typy: Eredivisie, niedziela 08.11
- Typy Heerenveen vs Feyenoord Rotterdam12:15 · 2 54 %
- Typy AZ Alkmaar vs FC Groningen16:45 · 1 58 %
- Typy SC Cambuur vs PSV Eindhoven16:45 · 2 67 %
- Typy FC Utrecht vs NEC Nijmegen20:00 · 1 40 %

