Typy FC Utrecht vs NEC Nijmegen
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ na pojedynek FC Utrecht z NEC Nijmegen
Model wskazuje 40 % szans na wygraną FC Utrecht, przewidując gole 1,78 wobec 1,63. W 10 ostatnich spotkaniach FC Utrecht odnotował 3 zwycięstwa, a bilans bramek wynosi 18:29. NEC Nijmegen: 1 zwycięstwo, bilans 13:20. Przy kursie od 1.40 do 3.50 wybieramy typ o największym prawdopodobieństwie. Szansa rynkowa wynosi 39 %, więc przewagi brak.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 6 zwycięstw FC Utrecht, 2 remisy i 2 zwycięstwa NEC Nijmegen.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 3 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 5 razy; przeciętnie padało 2,1 gola.
- FC Utrecht, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 8:12.
- NEC Nijmegen, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 11:8.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (10 %), 2:1 (9 %), 1:2 (8 %). Oczekiwane gole: 1,78 do 1,63.
1 wygra FC Utrecht
- Szansa wg modelu
- 40,0 %
- Kurs uczciwy
- 2.50
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.85
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 39,1 %
- Przewaga
- +0,8 pp
- Najlepszy kurs
- 2.45
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 215,60 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.34 | 3.65 | 2.58 | |
| 2.45 | 3.85 | 2.60 | |
| 2.35 | 3.60 | 2.60 | |
| 2.40 | 3.70 | 2.65 | |
| średnia rynkowa | 2.38 | 3.70 | 2.61 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.50 | 4.10 | 2.80 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,9 pp | −1,6 pp | −2,1 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.48 | 2.50 | |
| 1.50 | 2.57 | |
| średnia rynkowa | 1.49 | 2.54 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.51 | 2.95 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,5 pp | −5,1 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.43 | 2.65 | |
| 1.42 | 2.70 | |
| 1.44 | 2.65 | |
| 1.43 | 2.65 | |
| średnia rynkowa | 1.43 | 2.66 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.49 | 3.06 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,2 pp | −4,3 pp |
| Bukmacher | FC Utrecht −0,5 | NEC Nijmegen +0,5 |
|---|---|---|
| 2.35 | 1.55 | |
| 2.27 | 1.54 | |
| średnia rynkowa | 2.31 | 1.54 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra FC Utrecht | 40 % | 2.50 | 2.85 | 39 % | +0,8 pp |
| Xremis | 24 % | 4.10 | 4.67 | 25 % | −0,5 pp |
| 2wygra NEC Nijmegen | 36 % | 2.80 | 3.19 | 36 % | −0,4 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XFC Utrecht lub remis | 65 % | 1.54 | 1.75 | – | – |
| X2NEC Nijmegen lub remis | 59 % | 1.71 | 1.95 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.31 | 1.49 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 86 % | 1.16 | 1.33 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 14 % | 7.08 | 8.05 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 66 % | 1.51 | 1.72 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 34 % | 2.95 | 3.36 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 44 % | 2.26 | 2.57 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 56 % | 1.80 | 2.05 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 67 % | 1.49 | 1.69 | – | – |
| BTTS nienie | 33 % | 3.06 | 3.48 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona, uwzględnia korektę niskich wyników i dopasowano go do 10 076 meczów. W kursach rynkowych nie ma marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
FC Utrecht PZZRP
| 01.11 | Eredivisie | @ | 2:4 | P |
| 24.10 | Eredivisie | 1:1 | R | |
| 18.10 | Eredivisie | @ | 2:1 | Z |
| 11.10 | Eredivisie | 3:1 | Z | |
| 20.09 | Eredivisie | @ | 0:5 | P |
NEC Nijmegen RZRPZ
| 05.11 | Liga Europy | 3:1 | Z | |
| 31.10 | Eredivisie | @ | 0:1 | P |
| 25.10 | Eredivisie | 2:2 | R | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 4:2 | Z |
| 18.10 | Eredivisie | 2:2 | R |
Trendy meczowe z 5, 10 i 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | FC Utrecht | NEC Nijmegen |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:12 | 11:8 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 3/3 100 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/5 0 % | 1/3 33 % |
| Ostatnie 10 meczów | FC Utrecht | NEC Nijmegen |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 9/10 90 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/10 90 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 0/10 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:29 | 14:19 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 4/6 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 2/6 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | FC Utrecht | NEC Nijmegen |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/15 40 % | 3/15 20 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 15/15 100 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 0/15 0 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Gole strzelone : stracone | 25:37 | 21:31 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/15 53 % | 5/9 56 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/15 13 % | 2/9 22 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | FC Utrecht | NEC Nijmegen |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,80 | 1,40 |
| Gole stracone | 2,90 | 1,90 |
| xG | 1,30 | 1,48 |
| xG rywali | 1,87 | 1,82 |
| Strzały | 13,9 | 16,8 |
| Strzały rywali | 17,2 | 11,7 |
| Strzały celne | 4,2 | 4,3 |
| Rzuty rożne | 4,9 | 7,5 |
| Rzuty rożne rywali | 5,6 | 3,7 |
| Żółte kartki | 2,1 | 1,5 |
Każdą drużynę liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rzutów rożnych i kartek publikujemy tylko dla lig, które je udostępniają.
FC Utrecht i NEC Nijmegen w bezpośrednich spotkaniach
- FC Utrecht wygrał
- 6
- Remisy
- 2
- NEC Nijmegen wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 3 z 10
- Gole na mecz
- 2,1
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | Eredivisie | 1:3 | ||
| 02.11.2025 | Eredivisie | 1:0 | ||
| 15.03.2025 | Eredivisie | 0:1 | ||
| 24.11.2024 | Eredivisie | 1:2 | ||
| 17.03.2024 | Eredivisie | 1:0 | ||
| 23.09.2023 | Eredivisie | 3:0 | ||
| 12.03.2023 | Eredivisie | 2:2 | ||
| 16.09.2022 | Eredivisie | 0:0 | ||
| 29.04.2022 | Eredivisie | 1:0 | ||
| 22.09.2021 | Eredivisie | 0:3 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je zwykle około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy jeszcze raz w takiej sytuacji.
Tabela drużyn Eredivisie
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |
Pozostałe typy: niedziela 08.11, Eredivisie
- Typy Heerenveen vs Feyenoord Rotterdam12:15 · 2 54 %
- Typy FC Twente vs Ajax Amsterdam14:30 · 1 42 %
- Typy AZ Alkmaar vs FC Groningen16:45 · 1 58 %
- Typy SC Cambuur vs PSV Eindhoven16:45 · 2 67 %

