Typy Heerenveen vs Feyenoord Rotterdam
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ na mecz: Heerenveen vs Feyenoord
Model typuje wygraną Feyenoord Rotterdam z 54 % szansą. Gole przewidywane przez model to 1,29 przy 1,92. W 10 ostatnich spotkaniach Feyenoord Rotterdam odniósł 5 zwycięstw, bilans bramek 24:16; Heerenveen: 4 zwycięstwa, bilans 18:13. Rynek daje 55 % szans, więc przewagi nie ma; wybieramy typ o najwyższym prawdopodobieństwie, z kursem od 1.40 aż do 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 1 zwycięstwo Heerenveen, 2 remisy i 7 zwycięstw Feyenoord Rotterdam.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 5 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 7 razy; przeciętnie padało 3,2 gola.
- Heerenveen, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 4, bilans bramek 12:4.
- Feyenoord Rotterdam, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 6:9.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 1:2 (10 %), 0:2 (7 %). Oczekiwane gole: 1,29 do 1,92.
2 wygra Feyenoord Rotterdam
- Szansa wg modelu
- 54,1 %
- Kurs uczciwy
- 1.85
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.10
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 55,5 %
- Przewaga
- −1,3 pp
- Najlepszy kurs
- 1.71

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 150,48 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.90 | 4.10 | 1.68 | |
| 4.25 | 4.35 | 1.70 | |
| 3.90 | 4.10 | 1.70 | |
| 4.00 | 4.20 | 1.71 | |
| średnia rynkowa | 4.01 | 4.19 | 1.70 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 4.26 | 4.46 | 1.85 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,1 pp | −0,5 pp | −4,4 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.38 | 2.90 | |
| 1.39 | 3.00 | |
| średnia rynkowa | 1.39 | 2.95 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.61 | 2.64 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −9,8 pp | +4,6 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.41 | 2.70 | |
| 1.42 | 2.75 | |
| 1.42 | 2.75 | |
| 1.41 | 2.72 | |
| średnia rynkowa | 1.42 | 2.73 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.61 | 2.65 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −8,2 pp | +1,4 pp |
| Bukmacher | Heerenveen −0,5 | Feyenoord +0,5 |
|---|---|---|
| 3.90 | 1.23 | |
| 3.70 | 1.23 | |
| średnia rynkowa | 3.80 | 1.23 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dotyczące wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Heerenveen | 23 % | 4.26 | 4.85 | 23 % | +0,9 pp |
| Xremis | 22 % | 4.46 | 5.07 | 22 % | +0,4 pp |
| 2wygra Feyenoord | 54 % | 1.85 | 2.11 | 55 % | −1,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XHeerenveen lub remis | 48 % | 2.07 | 2.35 | – | – |
| X2Feyenoord lub remis | 75 % | 1.34 | 1.52 | – | – |
| 12bez remisu | 77 % | 1.30 | 1.49 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 83 % | 1.20 | 1.37 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 17 % | 6.04 | 6.87 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 62 % | 1.61 | 1.83 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 38 % | 2.64 | 3.00 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 40 % | 2.51 | 2.86 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 60 % | 1.66 | 1.89 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 62 % | 1.61 | 1.83 | – | – |
| BTTS nienie | 38 % | 2.65 | 3.02 | – | – |
Model bazuje na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki; dopasowano go do 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Heerenveen ZPZZZ
| 31.10 | Eredivisie | 1:0 | Z | |
| 24.10 | Eredivisie | @ | 3:2 | Z |
| 16.10 | Eredivisie | 4:0 | Z | |
| 09.10 | Eredivisie | @ | 0:2 | P |
| 19.09 | Eredivisie | @ | 4:0 | Z |
Feyenoord Rotterdam ZPRRP
| 03.11 | Liga Mistrzów | 0:3 | P | |
| 31.10 | Eredivisie | 1:1 | R | |
| 25.10 | Eredivisie | @ | 1:1 | R |
| 21.10 | Liga Mistrzów | @ | 0:1 | P |
| 17.10 | Eredivisie | @ | 4:3 | Z |
Trendy w meczach: z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Heerenveen | Feyenoord Rotterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:4 | 6:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/5 20 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | Heerenveen | Feyenoord Rotterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:13 | 24:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/10 50 % | 4/6 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/10 10 % | 2/6 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | Heerenveen | Feyenoord Rotterdam |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 5/15 33 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/15 47 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 7/15 47 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 23:16 | 37:23 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/15 60 % | 7/11 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/15 13 % | 2/11 18 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Heerenveen | Feyenoord Rotterdam |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,80 | 2,40 |
| Gole stracone | 1,30 | 1,60 |
| xG | 1,61 | 2,78 |
| xG rywali | 1,41 | 1,03 |
| Strzały | 15,4 | 19,0 |
| Strzały rywali | 15,7 | 12,7 |
| Strzały celne | 5,7 | 9,0 |
| Rzuty rożne | 4,9 | 6,3 |
| Rzuty rożne rywali | 5,1 | 4,5 |
| Żółte kartki | 1,0 | 1,7 |
Liczymy każdą drużynę osobno, na podstawie 10 ostatnich meczów ligowych; strzały, rzuty rożne i kartki pokazujemy tylko tam, gdzie liga je publikuje.
Bezpośrednie starcia: Heerenveen vs Feyenoord
- Heerenveen wygrał
- 1
- Remisy
- 2
- Feyenoord wygrał
- 7
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 3,2
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Eredivisie | 2:2 | ||
| 13.09.2025 | Eredivisie | 1:0 | ||
| 18.05.2025 | Eredivisie | 2:0 | ||
| 23.11.2024 | Eredivisie | 3:0 | ||
| 17.03.2024 | Eredivisie | 2:3 | ||
| 16.09.2023 | Eredivisie | 6:1 | ||
| 12.02.2023 | Eredivisie | 1:2 | ||
| 13.08.2022 | Eredivisie | 0:0 | ||
| 22.12.2021 | Eredivisie | 0:3 | ||
| 22.09.2021 | Eredivisie | 3:1 |
Składy
Potwierdzone składy pokazujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed rozpoczęciem meczu. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela drużyn Eredivisie
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |
Pozostałe typy na niedzielę 08.11: Eredivisie
- Typy FC Twente vs Ajax Amsterdam14:30 · 1 42 %
- Typy AZ Alkmaar vs FC Groningen16:45 · 1 58 %
- Typy SC Cambuur vs PSV Eindhoven16:45 · 2 67 %
- Typy FC Utrecht vs NEC Nijmegen20:00 · 1 40 %

