Typy SC Cambuur vs PSV Eindhoven
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ na mecz: SC Cambuur przeciwko PSV Eindhoven
Model przewiduje zwycięstwo PSV Eindhoven z prawdopodobieństwem 67 %, przy przewidywanych golach 1,56 wobec 3,05. W 10 ostatnich spotkaniach PSV Eindhoven odniósł 4 zwycięstwa, a bilans bramek wynosi 20:11. SC Cambuur ma również 4 zwycięstwa i bilans 23:18.
- Bilans 4 ostatnich spotkań: 1 zwycięstwo SC Cambuur, 0 remisów i 3 zwycięstwa PSV Eindhoven.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 3 razy na 4, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 4 razy; przeciętnie padało 4,5 gola.
- SC Cambuur: seria 7 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
- PSV Eindhoven, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 11:5.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:3 (7 %), 1:2 (7 %), 2:3 (6 %). Oczekiwane gole: 1,56 do 3,05.
2 wygra PSV Eindhoven
- Szansa wg modelu
- 67,4 %
- Kurs uczciwy
- 1.48
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.69
- Najlepszy kurs
- 1.38
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 121,44 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 6.00 | 5.30 | 1.36 | |
| 6.25 | 5.80 | 1.38 | |
| 6.25 | 5.40 | 1.37 | |
| 6.00 | 5.45 | 1.38 | |
| średnia rynkowa | 6.13 | 5.49 | 1.37 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 6.30 | 6.06 | 1.48 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,1 pp | −0,8 pp | −4,8 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.27 | 3.50 | |
| 1.28 | 3.65 | |
| średnia rynkowa | 1.27 | 3.58 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.19 | 6.17 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +5,7 pp | −11,2 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.44 | 2.60 | |
| 1.45 | 2.65 | |
| 1.45 | 2.60 | |
| 1.45 | 2.60 | |
| średnia rynkowa | 1.45 | 2.61 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.33 | 4.06 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +6,4 pp | −13,1 pp |
| Bukmacher | SC Cambuur +0,5 | PSV Eindhoven −0,5 |
|---|---|---|
| 2.85 | 1.37 | |
| 2.90 | 1.35 | |
| średnia rynkowa | 2.88 | 1.36 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra SC Cambuur | 16 % | 6.30 | 7.16 | 15 % | +0,5 pp |
| Xremis | 16 % | 6.06 | 6.90 | 17 % | −0,3 pp |
| 2wygra PSV Eindhoven | 68 % | 1.48 | 1.69 | 68 % | −0,1 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XSC Cambuur lub remis | 33 % | 3.06 | 3.49 | – | – |
| X2PSV Eindhoven lub remis | 83 % | 1.20 | 1.37 | – | – |
| 12bez remisu | 84 % | 1.19 | 1.36 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 95 % | 1.06 | 1.21 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 5 % | 18.62 | 21.17 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 84 % | 1.19 | 1.36 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 16 % | 6.17 | 7.01 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 67 % | 1.48 | 1.69 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 33 % | 3.08 | 3.50 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 75 % | 1.33 | 1.51 | – | – |
| BTTS nienie | 25 % | 4.06 | 4.62 | – | – |
W modelu wykorzystano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki. Model dopasowano do 10 076 meczów. Podajemy kursy rynkowe bez marży.
Forma w 5 ostatnich spotkaniach każdych rozgrywek
SC Cambuur RZRZZ
| 31.10 | Eredivisie | 4:0 | Z | |
| 24.10 | Eredivisie | @ | 6:1 | Z |
| 18.10 | Eredivisie | 2:2 | R | |
| 11.10 | Eredivisie | @ | 1:0 | Z |
| 19.09 | Eredivisie | @ | 1:1 | R |
PSV Eindhoven PZRZP
| 04.11 | Liga Mistrzów | 1:2 | P | |
| 31.10 | Eredivisie | 7:0 | Z | |
| 25.10 | Eredivisie | 1:1 | R | |
| 20.10 | Liga Mistrzów | @ | 1:0 | Z |
| 17.10 | Eredivisie | @ | 1:2 | P |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | SC Cambuur | PSV Eindhoven |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:4 | 11:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/5 60 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | SC Cambuur | PSV Eindhoven |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 0/10 0 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 23:18 | 20:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/10 40 % | 5/6 83 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 2/6 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | SC Cambuur | PSV Eindhoven |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 7/15 47 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 28:31 | 38:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/15 40 % | 7/11 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/15 33 % | 4/11 36 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | SC Cambuur | PSV Eindhoven |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,30 | 2,00 |
| Gole stracone | 1,80 | 1,10 |
| xG | 1,43 | 2,00 |
| xG rywali | 1,54 | 1,68 |
| Strzały | 13,0 | 18,0 |
| Strzały rywali | 13,6 | 12,7 |
| Strzały celne | 5,5 | 5,8 |
| Rzuty rożne | 4,0 | 6,2 |
| Rzuty rożne rywali | 5,9 | 4,3 |
| Żółte kartki | 1,9 | 1,8 |
Osobno liczymy każdą drużynę na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach udostępniamy tylko dla lig, które je publikują.
SC Cambuur i PSV Eindhoven w bezpośrednich spotkaniach
- SC Cambuur wygrał
- 1
- Remisy
- 0
- PSV Eindhoven wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 3 z 4
- Gole na mecz
- 4,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 12.03.2023 | Eredivisie | 5:2 | ||
| 01.10.2022 | Eredivisie | 3:0 | ||
| 23.04.2022 | Eredivisie | 1:2 | ||
| 21.08.2021 | Eredivisie | 4:1 |
Składy
Potwierdzone składy pokazujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. W takiej sytuacji ponownie przeliczamy typ.
Tabela drużyn Eredivisie
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 33:12 | 25 | ZZZRR | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 30:13 | 24 | RRZZZ | |
| 3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 35:13 | 23 | PZPRZ | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 28:10 | 23 | ZRPZZ | |
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | 20 | ZPRPP | |
| 6 | 11 | 5 | 4 | 2 | 18:18 | 19 | ZRRZR | |
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 19:13 | 18 | ZPZZZ | |
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 26:24 | 15 | ZZPRP | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:22 | 15 | RZRZZ | |
| 10 | 11 | 3 | 5 | 3 | 23:27 | 14 | RRPZP | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 20:26 | 12 | PRZPZ | |
| 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19:31 | 12 | PZZRP | |
| 13 | 11 | 2 | 5 | 4 | 17:19 | 11 | RRRRP | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:23 | 11 | PPZRZ | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | 11 | RPPPP | |
| 16 | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:23 | 9 | PRPPZ | |
| 17 | 11 | 1 | 3 | 7 | 13:24 | 6 | RRZPP | |
| 18 | 11 | 0 | 2 | 9 | 10:39 | 2 | PPPPP |
Inne typy: Eredivisie, niedziela 08.11
- Typy Heerenveen vs Feyenoord Rotterdam12:15 · 2 54 %
- Typy FC Twente vs Ajax Amsterdam14:30 · 1 42 %
- Typy AZ Alkmaar vs FC Groningen16:45 · 1 58 %
- Typy FC Utrecht vs NEC Nijmegen20:00 · 1 40 %

