Typy AFC Bournemouth vs Nottingham Forest
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Prawdopodobieństwa dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Bournemouth | 49 % | 2.06 | 2.35 | 48 % | +0,8 pp |
| Xremis | 26 % | 3.82 | 4.35 | 26 % | −0,1 pp |
| 2wygra Nottingham | 25 % | 3.95 | 4.50 | 26 % | −0,6 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XBournemouth lub remis | 76 % | 1.32 | 1.50 | – | – |
| X2Nottingham lub remis | 50 % | 2.00 | 2.28 | – | – |
| 12bez remisu | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 75 % | 1.33 | 1.51 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 25 % | 4.07 | 4.63 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 50 % | 1.99 | 2.27 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 50 % | 2.01 | 2.29 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 28 % | 3.54 | 4.03 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 72 % | 1.39 | 1.59 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 53 % | 1.89 | 2.15 | – | – |
| BTTS nienie | 47 % | 2.13 | 2.42 | – | – |
W modelu wykorzystano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 076 meczów. Podane kursy rynkowe nie zawierają marży.
Forma: 5 ostatnich spotkań w ramach każdych rozgrywek
AFC Bournemouth ZZZZZ
| 05.11 | Liga Europy | @ | 3:1 | Z |
| 31.10 | Premier League | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Premier League | @ | 3:0 | Z |
| 22.10 | Liga Europy | 3:0 | Z | |
| 18.10 | Premier League | 2:0 | Z |
Nottingham Forest PPPRP
| 31.10 | Premier League | @ | 0:2 | P |
| 23.10 | Premier League | @ | 1:1 | R |
| 18.10 | Premier League | 0:1 | P | |
| 11.10 | Premier League | @ | 1:3 | P |
| 19.09 | Premier League | 0:1 | P |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | AFC Bournemouth | Nottingham Forest |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/5 100 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 4/5 80 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Gole strzelone : stracone | 13:1 | 2:8 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/3 0 % | 2/5 40 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/3 67 % | 0/5 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | AFC Bournemouth | Nottingham Forest |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/10 70 % | 1/10 10 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 3/10 30 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 6/10 60 % |
| Czyste konto | 5/10 50 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 5/10 50 % |
| Gole strzelone : stracone | 21:10 | 7:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/6 0 % | 3/10 30 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/6 50 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | AFC Bournemouth | Nottingham Forest |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 3/15 20 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 27:17 | 22:19 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/11 27 % | 5/15 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/11 55 % | 3/15 20 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | AFC Bournemouth | Nottingham Forest |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,10 | 0,70 |
| Gole stracone | 1,00 | 1,30 |
| xG | 1,93 | 1,63 |
| xG rywali | 0,87 | 1,03 |
| Strzały | 14,7 | 16,7 |
| Strzały rywali | 10,0 | 10,5 |
| Strzały celne | 5,2 | 3,6 |
| Rzuty rożne | 4,2 | 4,8 |
| Rzuty rożne rywali | 2,8 | 4,0 |
| Żółte kartki | 2,7 | 2,1 |
Każdą drużynę liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Historia bezpośrednich spotkań: Nottingham kontra Bournemouth
- Bournemouth wygrał
- 6
- Remisy
- 4
- Nottingham wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 7 z 10
- Gole na mecz
- 2,9
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Premier League | 1:1 | ||
| 26.10.2025 | Premier League | 2:0 | ||
| 25.01.2025 | Premier League | 5:0 | ||
| 17.08.2024 | Premier League | 1:1 | ||
| 04.02.2024 | Premier League | 1:1 | ||
| 23.12.2023 | Premier League | 2:3 | ||
| 21.01.2023 | Premier League | 1:1 | ||
| 03.09.2022 | Premier League | 2:3 | ||
| 03.05.2022 | Championship | 1:0 | ||
| 14.08.2021 | Championship | 1:2 |
Składy
Potwierdzone składy pokazujemy, gdy kluby je ogłosią, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy jeszcze raz w takiej sytuacji.
Premier League: tabela ligi
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 14:5 | 24 | PZZZZ | |
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 20:10 | 21 | ZZZPP | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:7 | 19 | ZZZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:15 | 16 | PZZPZ | |
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:9 | 15 | ZPZZP | |
| 6 | 9 | 3 | 5 | 1 | 16:9 | 14 | ZRPRZ | |
| 7 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 13 | ZRPPZ | |
| 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 12 | PPZZZ | |
| 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:10 | 12 | PRZZZ | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | 12 | ZRZZR | |
| 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11:10 | 11 | PRPRR | |
| 12 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:8 | 11 | RPRRP | |
| 13 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | 11 | ZPPZP | |
| 14 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | 11 | PZPRR | |
| 15 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 | RPZZR | |
| 16 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 | ZZPPZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 10:15 | 7 | RRRPP | |
| 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | 7 | RZPPP | |
| 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 | PPPRP | |
| 20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:17 | 5 | PPPRP |

