Typy Aston Villa vs Sunderland
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Prawdopodobieństwa dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Aston Villa | 56 % | 1.79 | 2.04 | 54 % | +2,0 pp |
| Xremis | 24 % | 4.11 | 4.68 | 24 % | 0,0 pp |
| 2wygra Sunderland | 20 % | 5.04 | 5.73 | 22 % | −2,0 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAston Villa lub remis | 84 % | 1.19 | 1.36 | – | – |
| X2Sunderland lub remis | 40 % | 2.47 | 2.82 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.50 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 73 % | 1.37 | 1.56 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 27 % | 3.70 | 4.21 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 47 % | 2.12 | 2.42 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 53 % | 1.89 | 2.15 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 26 % | 3.92 | 4.46 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 75 % | 1.34 | 1.53 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 46 % | 2.17 | 2.47 | – | – |
| BTTS nienie | 54 % | 1.86 | 2.12 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona, uwzględnia korektę dla niskich wyników i został dopasowany do 10 076 meczów. Marża nie jest wliczona w podane kursy rynkowe.
Ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach, czyli forma drużyn
Aston Villa ZZZRP
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 0:3 | P |
| 31.10 | Premier League | 1:1 | R | |
| 24.10 | Premier League | 2:1 | Z | |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 3:1 | Z | |
| 17.10 | Premier League | @ | 1:0 | Z |
Sunderland PRRPP
| 05.11 | Liga Europy | 0:2 | P | |
| 31.10 | Premier League | @ | 1:3 | P |
| 25.10 | Premier League | 0:0 | R | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 1:1 | R |
| 18.10 | Premier League | @ | 0:2 | P |
Ostatnie 5, 10 i 15 meczów pokazują trendy meczowe
| Ostatnie 5 meczów | Aston Villa | Sunderland |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:6 | 2:8 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/3 67 % | 0/3 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/3 67 % | 1/3 33 % |
| Ostatnie 10 meczów | Aston Villa | Sunderland |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/10 60 % | 2/10 20 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 3/10 30 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 5/10 50 % |
| Gole strzelone : stracone | 22:14 | 8:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/6 50 % | 2/6 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/6 67 % | 2/6 33 % |
| Ostatnie 15 meczów | Aston Villa | Sunderland |
|---|---|---|
| Wygrane | 8/15 53 % | 5/15 33 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 7/15 47 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 8/15 53 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 6/15 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 28:22 | 16:23 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/11 45 % | 3/11 27 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/11 45 % | 4/11 36 % |
Uśrednione statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Aston Villa | Sunderland |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,20 | 0,80 |
| Gole stracone | 1,40 | 1,80 |
| xG | 1,38 | 1,47 |
| xG rywali | 1,61 | 1,96 |
| Strzały | 13,5 | 12,7 |
| Strzały rywali | 16,8 | 15,3 |
| Strzały celne | 4,3 | 3,5 |
| Rzuty rożne | 4,2 | 4,5 |
| Rzuty rożne rywali | 5,3 | 4,5 |
| Żółte kartki | 2,2 | 2,0 |
Dane dla każdej drużyny wyliczamy osobno z 10 ostatnich spotkań ligowych. Strzały, rzuty rożne i kartki pokazujemy wyłącznie w ligach, które je publikują.
Aston Villa vs Sunderland w bezpośrednich spotkaniach
- Aston Villa wygrał
- 1
- Remisy
- 1
- Sunderland wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 2 z 2
- Gole na mecz
- 4,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Premier League | 4:3 | ||
| 21.09.2025 | Premier League | 1:1 |
Składy
Kluby ogłaszają składy, a my prezentujemy je jako potwierdzone, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela ligi Premier League
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 14:5 | 24 | PZZZZ | |
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 20:10 | 21 | ZZZPP | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:7 | 19 | ZZZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:15 | 16 | PZZPZ | |
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:9 | 15 | ZPZZP | |
| 6 | 9 | 3 | 5 | 1 | 16:9 | 14 | ZRPRZ | |
| 7 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 13 | ZRPPZ | |
| 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 12 | PPZZZ | |
| 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:10 | 12 | PRZZZ | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | 12 | ZRZZR | |
| 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11:10 | 11 | PRPRR | |
| 12 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:8 | 11 | RPRRP | |
| 13 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | 11 | ZPPZP | |
| 14 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | 11 | PZPRR | |
| 15 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 | RPZZR | |
| 16 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 | ZZPPZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 10:15 | 7 | RRRPP | |
| 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | 7 | RZPPP | |
| 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 | PPPRP | |
| 20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:17 | 5 | PPPRP |

