Typy Manchester City vs Fulham
Strona meczu od 6 listopada, 11:16 · model zaktualizowany 6 listopada, 11:16
Szanse dotyczące wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Manchester | 66 % | 1.51 | 1.72 | 67 % | −0,6 pp |
| Xremis | 19 % | 5.17 | 5.87 | 19 % | +0,6 pp |
| 2wygra Fulham | 14 % | 6.98 | 7.94 | 14 % | −0,1 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XManchester lub remis | 86 % | 1.17 | 1.33 | – | – |
| X2Fulham lub remis | 35 % | 2.88 | 3.28 | – | – |
| 12bez remisu | 79 % | 1.26 | 1.44 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.24 | 1.41 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.18 | 5.89 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 58 % | 1.73 | 1.97 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 42 % | 2.38 | 2.70 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 36 % | 2.82 | 3.21 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 64 % | 1.55 | 1.77 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 52 % | 1.91 | 2.18 | – | – |
| BTTS nienie | 48 % | 2.10 | 2.39 | – | – |
Model uwzględnia rozkład Poissona oraz korektę na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Forma: 5 ostatnich meczów w każdych rozgrywkach
Manchester City ZZPPZ
| 04.11 | Liga Mistrzów | @ | 3:2 | Z |
| 31.10 | Premier League | 0:1 | P | |
| 24.10 | Premier League | @ | 1:2 | P |
| 20.10 | Liga Mistrzów | 5:1 | Z | |
| 17.10 | Premier League | 3:2 | Z |
Fulham RPZZR
| 31.10 | Premier League | @ | 1:1 | R |
| 24.10 | Premier League | @ | 1:0 | Z |
| 17.10 | Premier League | 1:0 | Z | |
| 10.10 | Premier League | @ | 1:2 | P |
| 20.09 | Premier League | 1:1 | R |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | Manchester City | Fulham |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:8 | 5:4 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/3 67 % | 4/5 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/3 33 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | Manchester City | Fulham |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/10 70 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 0/10 0 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 3/10 30 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 25:15 | 11:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/6 83 % | 7/10 70 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/6 33 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | Manchester City | Fulham |
|---|---|---|
| Wygrane | 10/15 67 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 6/15 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 4/15 27 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 8/15 53 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 6/15 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 34:20 | 13:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 8/11 73 % | 9/15 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/11 27 % | 3/15 20 % |
Średnie statystyki z ostatnich 10 meczów
| Średnio na mecz | Manchester City | Fulham |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,50 | 1,10 |
| Gole stracone | 1,50 | 1,10 |
| xG | 1,99 | 1,52 |
| xG rywali | 1,46 | 1,36 |
| Strzały | 15,3 | 15,0 |
| Strzały rywali | 11,5 | 13,5 |
| Strzały celne | 5,2 | 4,7 |
| Rzuty rożne | 6,0 | 6,2 |
| Rzuty rożne rywali | 4,2 | 4,7 |
| Żółte kartki | 1,5 | 2,1 |
Każdą drużynę oceniamy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy wyłącznie w przypadku lig, które je publikują.
Manchester vs Fulham w bezpośrednich meczach
- Manchester wygrał
- 8
- Remisy
- 0
- Fulham wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 5 z 8
- Gole na mecz
- 4,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | Premier League | 3:0 | ||
| 02.12.2025 | Premier League | 4:5 | ||
| 25.05.2025 | Premier League | 0:2 | ||
| 05.10.2024 | Premier League | 3:2 | ||
| 11.05.2024 | Premier League | 0:4 | ||
| 02.09.2023 | Premier League | 5:1 | ||
| 30.04.2023 | Premier League | 1:2 | ||
| 05.11.2022 | Premier League | 2:1 |
Składy
Kluby ogłaszają potwierdzone składy, a my prezentujemy je po tym ogłoszeniu. Zwykle publikujemy je około 60 minut przed startem spotkania. Typ przeliczamy wtedy ponownie.
Tabela ligi Premier League
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 14:5 | 24 | PZZZZ | |
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 20:10 | 21 | ZZZPP | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:7 | 19 | ZZZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:15 | 16 | PZZPZ | |
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:9 | 15 | ZPZZP | |
| 6 | 9 | 3 | 5 | 1 | 16:9 | 14 | ZRPRZ | |
| 7 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 13 | ZRPPZ | |
| 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 12 | PPZZZ | |
| 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:10 | 12 | PRZZZ | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | 12 | ZRZZR | |
| 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11:10 | 11 | PRPRR | |
| 12 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:8 | 11 | RPRRP | |
| 13 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | 11 | ZPPZP | |
| 14 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | 11 | PZPRR | |
| 15 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 | RPZZR | |
| 16 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 | ZZPPZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 10:15 | 7 | RRRPP | |
| 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | 7 | RZPPP | |
| 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 | PPPRP | |
| 20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:17 | 5 | PPPRP |

