Nasz wybór: Brighton vs Brentford
Typ wygra Brighton ma według modelu 49 % szans; przewidywane gole to 1,66 przy 1,18. Ostatnie 10 spotkań: Brighton wygrał 6 razy, bilans bramek 24:7; Brentford wygrał 3 razy, bilans 17:10. Przewagi nie ma, bo szansa rynkowa to 49 %. Wybieramy typ o najwyższym prawdopodobieństwie, z kursem od 1.40 aż do 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 5 zwycięstw Brighton, 3 remisy i 2 zwycięstwa Brentford.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 4 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 4 razy; przeciętnie padało 2,5 gola.
- Brighton, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 7:2.
- Brentford zdobywa bramkę w 11 spotkaniach z rzędu.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 2:1 (10 %), 1:0 (9 %). Oczekiwane gole: 1,66 do 1,18.
1 wygra Brighton
- Szansa wg modelu
- 48,8 %
- Kurs uczciwy
- 2.05
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.33
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 49,2 %
- Przewaga
- −0,4 pp
- Najlepszy kurs
- 1.95
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 171,60 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.86 | 3.70 | 3.60 | |
| 1.95 | 3.85 | 3.70 | |
| 1.90 | 3.60 | 3.70 | |
| 1.90 | 3.75 | 3.60 | |
| średnia rynkowa | 1.90 | 3.73 | 3.65 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.05 | 3.97 | 3.84 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,5 pp | −0,8 pp | −1,0 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.58 | 2.30 | |
| 1.59 | 2.35 | |
| średnia rynkowa | 1.58 | 2.33 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.86 | 2.16 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −9,1 pp | +3,6 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.51 | 2.27 | |
| 1.52 | 2.45 | |
| 1.56 | 2.40 | |
| 1.55 | 2.37 | |
| średnia rynkowa | 1.53 | 2.37 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.77 | 2.30 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −7,6 pp | +2,7 pp |
| Bukmacher | Brighton −0,5 | Brentford +0,5 |
|---|---|---|
| 1.86 | 1.88 | |
| 1.90 | 1.90 | |
| 1.87 | 1.88 | |
| średnia rynkowa | 1.88 | 1.89 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Brighton | 49 % | 2.05 | 2.33 | 49 % | −0,4 pp |
| Xremis | 25 % | 3.97 | 4.52 | 25 % | +0,1 pp |
| 2wygra Brentford | 26 % | 3.84 | 4.37 | 26 % | +0,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XBrighton lub remis | 73 % | 1.36 | 1.55 | – | – |
| X2Brentford lub remis | 52 % | 1.92 | 2.19 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.34 | 1.53 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 78 % | 1.28 | 1.46 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 22 % | 4.55 | 5.17 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 54 % | 1.86 | 2.12 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 46 % | 2.16 | 2.46 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 32 % | 3.17 | 3.61 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 68 % | 1.46 | 1.66 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 57 % | 1.77 | 2.02 | – | – |
| BTTS nienie | 43 % | 2.30 | 2.62 | – | – |
W modelu wykorzystano rozkład Poissona, uwzględniając korektę na niskie wyniki. Model dopasowano do 10 076 meczów. Kursy rynkowe prezentujemy bez marży.
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: ostatnie 5 spotkań
Brighton ZRPZZ
| 05.11 | Liga Konferencji | @ | 1:0 | Z |
| 31.10 | Premier League | @ | 1:0 | Z |
| 25.10 | Premier League | @ | 0:2 | P |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 0:0 | R |
| 18.10 | Premier League | 5:0 | Z |
Brentford ZRPRZ
| 31.10 | Premier League | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Premier League | @ | 1:1 | R |
| 17.10 | Premier League | 1:2 | P | |
| 10.10 | Premier League | @ | 2:2 | R |
| 18.09 | Premier League | 3:0 | Z |
Trendy meczowe: 5, 10 i 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | Brighton | Brentford |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:2 | 9:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/3 67 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/3 0 % | 2/5 40 % |
| Ostatnie 10 meczów | Brighton | Brentford |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/10 70 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 6/10 60 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Obie strzelą | 1/10 10 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 8/10 80 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 22:3 | 17:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/7 71 % | 6/10 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/7 29 % | 5/10 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | Brighton | Brentford |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/15 60 % | 4/15 27 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 8/15 53 % |
| Porażki | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 2/15 13 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 11/15 73 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 33:10 | 23:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/10 60 % | 10/15 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/10 30 % | 7/15 47 % |
Średnie dane z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Brighton | Brentford |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,20 | 1,70 |
| Gole stracone | 0,30 | 1,00 |
| xG | 1,72 | 1,55 |
| xG rywali | 1,40 | 1,41 |
| Strzały | 16,1 | 13,7 |
| Strzały rywali | 12,3 | 15,9 |
| Strzały celne | 4,9 | 3,8 |
| Rzuty rożne | 4,6 | 3,8 |
| Rzuty rożne rywali | 5,9 | 5,9 |
| Żółte kartki | 2,1 | 2,5 |
Każdą drużynę liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich meczów ligowych. Strzały, rożne i kartki podajemy tylko w ligach, które publikują te dane.
Brighton vs Brentford: bezpośrednie spotkania
- Brighton wygrał
- 5
- Remisy
- 3
- Brentford wygrał
- 2
- Obie strzelą
- 4 z 10
- Gole na mecz
- 2,5
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Premier League | 0:2 | ||
| 22.11.2025 | Premier League | 2:1 | ||
| 19.04.2025 | Premier League | 4:2 | ||
| 27.12.2024 | Premier League | 0:0 | ||
| 03.04.2024 | Premier League | 0:0 | ||
| 06.12.2023 | Premier League | 2:1 | ||
| 01.04.2023 | Premier League | 3:3 | ||
| 14.10.2022 | Premier League | 2:0 | ||
| 26.12.2021 | Premier League | 2:0 | ||
| 11.09.2021 | Premier League | 0:1 |
Składy
Kluby najpierw ogłaszają potwierdzone składy, a my przedstawiamy je następnie, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy przeliczamy typ jeszcze raz.
Premier League: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 14:5 | 24 | PZZZZ | |
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 20:10 | 21 | ZZZPP | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:7 | 19 | ZZZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:15 | 16 | PZZPZ | |
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:9 | 15 | ZPZZP | |
| 6 | 9 | 3 | 5 | 1 | 16:9 | 14 | ZRPRZ | |
| 7 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 13 | ZRPPZ | |
| 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 12 | PPZZZ | |
| 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:10 | 12 | PRZZZ | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | 12 | ZRZZR | |
| 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11:10 | 11 | PRPRR | |
| 12 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:8 | 11 | RPRRP | |
| 13 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | 11 | ZPPZP | |
| 14 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | 11 | PZPRR | |
| 15 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 | RPZZR | |
| 16 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 | ZZPPZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 10:15 | 7 | RRRPP | |
| 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | 7 | RZPPP | |
| 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 | PPPRP | |
| 20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:17 | 5 | PPPRP |
Premier League, niedziela 08.11: pozostałe typy
- Typy Ipswich Town vs AFC Bournemouth15:00 · 2 49 %
- Typy Sunderland vs Chelsea15:00 · 2 47 %
- Typy Crystal Palace vs Liverpool15:00 · 2 56 %
- Typy Manchester United vs Aston Villa17:30 · 1 42 %

