Typy Ipswich Town vs AFC Bournemouth
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Nasz typ na mecz: Ipswich Town vs Bournemouth
Model wskazuje, że AFC Bournemouth ma 49 % szans na zwycięstwo. Przewidywane gole wynoszą 1,27 wobec 1,78. W 10 ostatnich meczach AFC Bournemouth odniósł 6 zwycięstw, a bilans bramek wynosi 20:11. Ipswich Town ma 4 zwycięstwa i bilans 17:18. Rynkowa szansa to 49 %, zatem przewagi nie ma. Sięgamy po najbardziej prawdopodobny typ, którego kurs mieści się między 1.40 a 3.50.
- Ipswich Town, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 7:8.
- AFC Bournemouth: seria 6 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 1:2 (10 %), 0:1 (8 %). Oczekiwane gole: 1,27 do 1,78.
2 wygra AFC Bournemouth
- Szansa wg modelu
- 48,7 %
- Kurs uczciwy
- 2.05
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.34
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 48,7 %
- Przewaga
- +0,1 pp
- Najlepszy kurs
- 1.95
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 171,60 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 3.60 | 3.55 | 1.90 | |
| 3.85 | 3.70 | 1.95 | |
| 3.70 | 3.50 | 1.95 | |
| 3.65 | 3.60 | 1.95 | |
| średnia rynkowa | 3.70 | 3.59 | 1.94 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 3.83 | 3.97 | 2.05 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,1 pp | −1,8 pp | −2,6 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.68 | 2.15 | |
| 1.69 | 2.17 | |
| średnia rynkowa | 1.69 | 2.16 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.70 | 2.43 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −0,3 pp | −4,9 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.57 | 2.14 | |
| 1.60 | 2.25 | |
| 1.62 | 2.25 | |
| 1.61 | 2.25 | |
| średnia rynkowa | 1.60 | 2.22 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.66 | 2.52 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,3 pp | −4,8 pp |
| Bukmacher | Ipswich Town −0,5 | Bournemouth +0,5 |
|---|---|---|
| 3.45 | 1.28 | |
| 3.70 | 1.30 | |
| 3.50 | 1.28 | |
| średnia rynkowa | 3.55 | 1.29 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Oceny szans dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Ipswich Town | 26 % | 3.83 | 4.36 | 26 % | +0,4 pp |
| Xremis | 25 % | 3.97 | 4.51 | 26 % | −0,5 pp |
| 2wygra Bournemouth | 49 % | 2.05 | 2.34 | 49 % | 0,0 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XIpswich Town lub remis | 51 % | 1.95 | 2.22 | – | – |
| X2Bournemouth lub remis | 73 % | 1.37 | 1.56 | – | – |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.51 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.23 | 1.40 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.37 | 6.11 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 59 % | 1.70 | 1.94 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 41 % | 2.43 | 2.77 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 36 % | 2.74 | 3.12 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 64 % | 1.57 | 1.79 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 60 % | 1.66 | 1.89 | – | – |
| BTTS nienie | 40 % | 2.52 | 2.87 | – | – |
W modelu zastosowano rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki. Model dopasowano do 10 076 meczów. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Forma z ostatnich 5 spotkań w każdych rozgrywkach
Ipswich Town PZPRR
| 31.10 | Premier League | @ | 2:2 | R |
| 23.10 | Premier League | 1:1 | R | |
| 17.10 | Premier League | @ | 2:3 | P |
| 10.10 | Premier League | 2:1 | Z | |
| 19.09 | Premier League | @ | 0:1 | P |
AFC Bournemouth ZZZZZ
| 05.11 | Liga Europy | @ | 3:1 | Z |
| 31.10 | Premier League | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Premier League | @ | 3:0 | Z |
| 22.10 | Liga Europy | 3:0 | Z | |
| 18.10 | Premier League | 2:0 | Z |
Trendy z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Ipswich Town | AFC Bournemouth |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 1/5 20 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 4/5 80 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 7:8 | 13:1 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 0/5 0 % | 0/3 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | Ipswich Town | AFC Bournemouth |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 7/10 70 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 5/10 50 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:18 | 21:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/10 10 % | 0/6 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/10 20 % | 3/6 50 % |
| Ostatnie 15 meczów | Ipswich Town | AFC Bournemouth |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 7/15 47 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 5/15 33 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 23:25 | 27:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/15 20 % | 3/11 27 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/15 27 % | 6/11 55 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Ipswich Town | AFC Bournemouth |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,70 | 2,10 |
| Gole stracone | 1,80 | 1,00 |
| xG | 1,34 | 1,93 |
| xG rywali | 1,91 | 0,87 |
| Strzały | 11,3 | 14,7 |
| Strzały rywali | 15,7 | 10,0 |
| Strzały celne | 4,4 | 5,2 |
| Rzuty rożne | 3,0 | 4,2 |
| Rzuty rożne rywali | 4,6 | 2,8 |
| Żółte kartki | 1,8 | 2,7 |
Każdą drużynę liczymy osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rzutów rożnych i kartek podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Ipswich Town vs Bournemouth w bezpośrednich spotkaniach
- Ipswich Town wygrał
- 1
- Remisy
- 0
- Bournemouth wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 2 z 2
- Gole na mecz
- 3,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 02.04.2025 | Premier League | 1:2 | ||
| 08.12.2024 | Premier League | 1:2 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ogłoszeniu przez kluby. Zwykle dzieje się to około 60 minut przed spotkaniem. Wtedy ponownie przeliczamy typ.
Tabela ligi Premier League
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 14:5 | 24 | PZZZZ | |
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 20:10 | 21 | ZZZPP | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:7 | 19 | ZZZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:15 | 16 | PZZPZ | |
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:9 | 15 | ZPZZP | |
| 6 | 9 | 3 | 5 | 1 | 16:9 | 14 | ZRPRZ | |
| 7 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 13 | ZRPPZ | |
| 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 12 | PPZZZ | |
| 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:10 | 12 | PRZZZ | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | 12 | ZRZZR | |
| 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11:10 | 11 | PRPRR | |
| 12 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:8 | 11 | RPRRP | |
| 13 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | 11 | ZPPZP | |
| 14 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | 11 | PZPRR | |
| 15 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 | RPZZR | |
| 16 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 | ZZPPZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 10:15 | 7 | RRRPP | |
| 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | 7 | RZPPP | |
| 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 | PPPRP | |
| 20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:17 | 5 | PPPRP |
Premier League, niedziela 08.11: pozostałe typy
- Typy Sunderland vs Chelsea15:00 · 2 47 %
- Typy Crystal Palace vs Liverpool15:00 · 2 56 %
- Typy Brighton vs Brentford15:00 · 1 49 %
- Typy Manchester United vs Aston Villa17:30 · 1 42 %

