Typy Manchester United vs Aston Villa
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 09:25
Manchester vs Aston Villa: nasz typ
Model wskazuje na wygraną Manchester United z 42 % szans, a przewidywane gole to 1,60 przy 1,43. W 10 ostatnich spotkaniach Manchester United odniósł 2 zwycięstwa, a bilans bramek to 11:17; Aston Villa wygrała 6 razy, przy bilansie 22:14. Przy rynkowej szansie 43 % nie ma przewagi. Wybieramy typ najbardziej prawdopodobny, którego kurs mieści się między 1.40 a 3.50.
- Bilans 10 ostatnich spotkań: 5 zwycięstw Manchester United, 2 remisy i 3 zwycięstwa Aston Villa.
- W meczach bezpośrednich obie strony trafiały 6 razy na 10, a więcej niż 2,5 gola widzieliśmy 6 razy; przeciętnie padało 2,7 gola.
- Manchester United, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 5:12.
- Aston Villa, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 7:6.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 2:1 (9 %), 1:2 (8 %). Oczekiwane gole: 1,60 do 1,43.
1 wygra Manchester United
- Szansa wg modelu
- 42,3 %
- Kurs uczciwy
- 2.37
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.69
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 42,8 %
- Przewaga
- −0,5 pp
- Najlepszy kurs
- 2.20

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 193,60 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 09:25.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.60 | 2.97 | |
| 2.15 | 3.80 | 3.15 | |
| 2.20 | 3.45 | 3.10 | |
| 2.17 | 3.55 | 3.05 | |
| średnia rynkowa | 2.17 | 3.60 | 3.07 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.35 | 3.92 | 3.13 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,9 pp | −0,8 pp | +0,2 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.57 | 2.35 | |
| 1.59 | 2.35 | |
| średnia rynkowa | 1.58 | 2.35 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.71 | 2.40 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −4,5 pp | −1,0 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.47 | 2.36 | |
| 1.50 | 2.55 | |
| 1.50 | 2.55 | |
| 1.51 | 2.47 | |
| średnia rynkowa | 1.50 | 2.48 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.63 | 2.58 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −4,9 pp | −0,5 pp |
| Bukmacher | Manchester −0,5 | Aston Villa +0,5 |
|---|---|---|
| 2.12 | 1.67 | |
| 2.20 | 1.70 | |
| 2.12 | 1.68 | |
| średnia rynkowa | 2.15 | 1.68 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Prawdopodobieństwo dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Manchester | 43 % | 2.35 | 2.68 | 43 % | −0,7 pp |
| Xremis | 25 % | 3.92 | 4.46 | 26 % | −0,2 pp |
| 2wygra Aston Villa | 32 % | 3.13 | 3.56 | 31 % | +0,8 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XManchester lub remis | 66 % | 1.50 | 1.72 | – | – |
| X2Aston Villa lub remis | 59 % | 1.70 | 1.94 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.34 | 1.52 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.23 | 1.41 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.29 | 6.02 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 58 % | 1.71 | 1.95 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 42 % | 2.40 | 2.74 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 36 % | 2.78 | 3.16 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 64 % | 1.56 | 1.78 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 61 % | 1.63 | 1.86 | – | – |
| BTTS nienie | 39 % | 2.58 | 2.94 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki, po dopasowaniu do 10 076 meczów. Marża nie jest wliczona w podane kursy rynkowe.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Manchester United RPPPZ
| 03.11 | Liga Mistrzów | 3:2 | Z | |
| 31.10 | Premier League | @ | 0:2 | P |
| 25.10 | Premier League | 0:3 | P | |
| 21.10 | Liga Mistrzów | @ | 1:4 | P |
| 18.10 | Premier League | @ | 1:1 | R |
Aston Villa ZZZRP
| 03.11 | Liga Mistrzów | @ | 0:3 | P |
| 31.10 | Premier League | 1:1 | R | |
| 24.10 | Premier League | 2:1 | Z | |
| 21.10 | Liga Mistrzów | 3:1 | Z | |
| 17.10 | Premier League | @ | 1:0 | Z |
Trendy meczowe z ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Manchester United | Aston Villa |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:12 | 7:6 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 2/3 67 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/3 67 % | 2/3 67 % |
| Ostatnie 10 meczów | Manchester United | Aston Villa |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:17 | 22:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/6 50 % | 3/6 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/6 50 % | 4/6 67 % |
| Ostatnie 15 meczów | Manchester United | Aston Villa |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/15 33 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:25 | 28:22 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/11 45 % | 5/11 45 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/11 36 % | 5/11 45 % |
Średnie dane z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Manchester United | Aston Villa |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 2,20 |
| Gole stracone | 1,70 | 1,40 |
| xG | 1,12 | 1,38 |
| xG rywali | 1,82 | 1,61 |
| Strzały | 16,5 | 13,5 |
| Strzały rywali | 11,8 | 16,8 |
| Strzały celne | 4,3 | 4,3 |
| Rzuty rożne | 6,3 | 4,2 |
| Rzuty rożne rywali | 4,7 | 5,3 |
| Żółte kartki | 2,8 | 2,2 |
Drużyny oceniamy osobno z 10 ostatnich meczów ligowych. Strzały, rożne i kartki podajemy wyłącznie w ligach, które je publikują.
Manchester vs Aston Villa: bezpośrednie spotkania
- Manchester wygrał
- 5
- Remisy
- 2
- Aston Villa wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 6 z 10
- Gole na mecz
- 2,7
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 15.03.2026 | Premier League | 3:1 | ||
| 21.12.2025 | Premier League | 2:1 | ||
| 25.05.2025 | Premier League | 2:0 | ||
| 06.10.2024 | Premier League | 0:0 | ||
| 11.02.2024 | Premier League | 1:2 | ||
| 26.12.2023 | Premier League | 3:2 | ||
| 30.04.2023 | Premier League | 1:0 | ||
| 06.11.2022 | Premier League | 3:1 | ||
| 15.01.2022 | Premier League | 2:2 | ||
| 25.09.2021 | Premier League | 0:1 |
Składy
Potwierdzone składy pokazujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy w takiej sytuacji jeszcze raz.
Premier League: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 14:5 | 24 | PZZZZ | |
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 20:10 | 21 | ZZZPP | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:7 | 19 | ZZZPZ | |
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:15 | 16 | PZZPZ | |
| 5 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:9 | 15 | ZPZZP | |
| 6 | 9 | 3 | 5 | 1 | 16:9 | 14 | ZRPRZ | |
| 7 | 9 | 3 | 4 | 2 | 9:9 | 13 | ZRPPZ | |
| 8 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | 12 | PPZZZ | |
| 9 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:10 | 12 | PRZZZ | |
| 10 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:13 | 12 | ZRZZR | |
| 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 11:10 | 11 | PRPRR | |
| 12 | 9 | 2 | 5 | 2 | 9:8 | 11 | RPRRP | |
| 13 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:15 | 11 | ZPPZP | |
| 14 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:18 | 11 | PZPRR | |
| 15 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 | RPZZR | |
| 16 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 | ZZPPZ | |
| 17 | 9 | 1 | 4 | 4 | 10:15 | 7 | RRRPP | |
| 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | 7 | RZPPP | |
| 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 | PPPRP | |
| 20 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:17 | 5 | PPPRP |
Pozostałe typy: niedziela 08.11, Premier League
- Typy Ipswich Town vs AFC Bournemouth15:00 · 2 49 %
- Typy Sunderland vs Chelsea15:00 · 2 47 %
- Typy Crystal Palace vs Liverpool15:00 · 2 56 %
- Typy Brighton vs Brentford15:00 · 1 49 %

