Typy AC Milan vs Ferencváros
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz wybór: AC Milan vs Ferencváros
Według modelu zwycięstwo AC Milan ma 61 % szans, a przewidywane gole to 1,90 wobec 0,87. W 10 ostatnich spotkaniach AC Milan odniósł 5 zwycięstw i ma bilans bramek 20:15; Ferencváros: 8 zwycięstw, bilans 23:7.
- AC Milan, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 10:10.
- Ferencváros: seria 11 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:0 (11 %), 2:0 (11 %), 1:1 (11 %). Oczekiwane gole: 1,90 do 0,87.
1 wygra AC Milan
- Szansa wg modelu
- 61,0 %
- Kurs uczciwy
- 1.64
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.87
- Najlepszy kurs
- 1.38
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 121,44 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.32 | 5.20 | 8.80 | |
| 1.38 | 4.90 | 7.50 | |
| 1.35 | 5.25 | 8.40 | |
| 1.34 | 5.55 | 7.80 | |
| średnia rynkowa | 1.35 | 5.22 | 8.13 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.47 | 5.21 | 7.76 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −4,5 pp | +1,2 pp | +1,5 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.50 | 2.55 | |
| 1.50 | 2.57 | |
| średnia rynkowa | 1.50 | 2.56 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.92 | 2.09 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −14,5 pp | +8,9 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.79 | 1.90 | |
| 1.80 | 1.95 | |
| 1.80 | 1.98 | |
| 1.80 | 1.95 | |
| średnia rynkowa | 1.80 | 1.95 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.01 | 1.99 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,8 pp | −0,3 pp |
| Bukmacher | AC Milan −0,5 | Ferencváros +0,5 |
|---|---|---|
| 1.32 | 3.30 | |
| 1.35 | 3.20 | |
| 1.32 | 3.25 | |
| średnia rynkowa | 1.33 | 3.25 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra AC Milan | 68 % | 1.47 | 1.68 | 72 % | −3,7 pp |
| Xremis | 19 % | 5.21 | 5.92 | 17 % | +2,0 pp |
| 2wygra Ferencváros | 13 % | 7.76 | 8.83 | 11 % | +1,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAC Milan lub remis | 84 % | 1.19 | 1.36 | – | – |
| X2Ferencváros lub remis | 39 % | 2.57 | 2.92 | – | – |
| 12bez remisu | 77 % | 1.30 | 1.48 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 77 % | 1.30 | 1.49 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 23 % | 4.30 | 4.89 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 52 % | 1.92 | 2.18 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 48 % | 2.09 | 2.38 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 30 % | 3.34 | 3.80 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 70 % | 1.43 | 1.63 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 50 % | 2.01 | 2.29 | – | – |
| BTTS nienie | 50 % | 1.99 | 2.27 | – | – |
Rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki służy modelowi, który został dopasowany do 10 041 meczów. Podano kursy rynkowe bez marży.
Forma drużyn według ostatnich 5 spotkań w każdych rozgrywkach
AC Milan ZPZPZ
| 31.10 | Serie A | 3:1 | Z | |
| 28.10 | Serie A | 2:4 | P | |
| 25.10 | Serie A | @ | 2:0 | Z |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 0:3 | P |
| 18.10 | Serie A | 3:2 | Z |
Ferencváros ZZZZZ
| 22.10 | Liga Europy | 4:1 | Z | |
| 15.10 | Liga Europy | 2:1 | Z | |
| 17.09 | Liga Europy | @ | 3:1 | Z |
| 27.08 | el. LE | 4:0 | Z | |
| 20.08 | el. LE | @ | 1:0 | Z |
Trendy meczowe w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | AC Milan | Ferencváros |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 5/5 100 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 10:10 | 14:3 |
| Ostatnie 10 meczów | AC Milan | Ferencváros |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 8/10 80 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 0/10 0 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 20:15 | 23:7 |
Średnie statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | AC Milan | Ferencváros |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,00 | 2,30 |
| Gole stracone | 1,50 | 0,70 |
Każdą drużynę liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich meczów ligowych. Strzały, rożne i kartki podajemy tylko w ligach, które je publikują.
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy, gdy kluby je ogłoszą, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Tabela rozgrywek Ligi Europy
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 10 | ZZZR | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 | ZZR | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 | ZZR | |
| 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 | PZZ | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | ZZP | |
| 12 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 | RZRR | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:3 | 4 | PRZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | ZPR | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | ZRP | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 | PRZ | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 | RZP | |
| 19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 | RPZ | |
| 20 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 | PRZ | |
| 21 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 | ZPR | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 | PPZ | |
| 24 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 | PZP | |
| 25 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PPZ | |
| 26 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | ZPP | |
| 27 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | PZP | |
| 28 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 | ZPP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | PPR | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 34 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 | PPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 | PPP |
Liga Europy, czwartek 05.11: pozostałe typy
- Typy Crystal Palace vs TSG Hoffenheim18:45 · 1 54 %
- Typy Lillestrom vs Viktoria Pilzno18:45 · 1 40 %
- Typy Sparta Praga vs AFC Bournemouth18:45 · 2 70 %
- Typy NEC Nijmegen vs Omonia Nicosia18:45 · +2.5 58 %
- Typy Levski Sofia vs Jagiellonia Białystok18:45 · −2.5 51 %
- Typy Real Sociedad vs Olympique Lyon18:45 · 1 52 %
- Typy RSC Anderlecht vs RB Salzburg18:45 · +2.5 55 %
- Typy Celtic Glasgow vs Besiktas21:00 · 2 44 %
- Typy Sunderland vs Dinamo Zagrzeb21:00 · 1 68 %
- Typy SK Sturm Graz vs NK Celje21:00 · 1 66 %
- Typy Benfica Lizbona vs Lech Poznań21:00 · BTTS 59 %
- Typy AZ Alkmaar vs Juventus Turyn21:00 · +2.5 52 %
- Typy Torreense vs Ararat-Armenia21:00 · 1 56 %
- Typy Celta Vigo vs Union St.-Gilloise21:00 · +2.5 56 %
- Typy Hapoel Be'er vs OFI Crete21:00 · +2.5 52 %
- Typy Bayer Leverkusen vs Olympique Marsylia21:00 · +2.5 70 %

