Typy Bayer Leverkusen vs Olympique Marsylia


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Bayer vs Olympique: nasz typ
Model daje typowi ponad 2,5 gola 70 % szans, a przewidywana suma goli wynosi 3,63. W ostatnich 10 meczach każdej drużyny tyle razy padało ponad 2,5 gola: Bayer Leverkusen 7, Olympique Marsylia 5.
- Bayer Leverkusen, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 10:8.
- Olympique Marsylia, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 11:7.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 2:1 (9 %), 1:1 (9 %), 3:1 (7 %). Oczekiwane gole: 2,29 do 1,34.
+2.5 ponad 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 70,4 %
- Kurs uczciwy
- 1.42
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.62
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Bayer | 65 % | 1.53 | 1.74 | 69 % | −3,8 pp |
| Xremis | 18 % | 5.44 | 6.18 | 17 % | +1,1 pp |
| 2wygra Olympique | 16 % | 6.15 | 6.99 | 14 % | +2,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XBayer lub remis | 79 % | 1.27 | 1.45 | – | – |
| X2Olympique lub remis | 42 % | 2.40 | 2.73 | – | – |
| 12bez remisu | 80 % | 1.26 | 1.43 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 88 % | 1.13 | 1.29 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 12 % | 8.47 | 9.63 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 70 % | 1.42 | 1.62 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 30 % | 3.37 | 3.84 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 49 % | 2.03 | 2.31 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 51 % | 1.97 | 2.24 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 67 % | 1.50 | 1.71 | – | – |
| BTTS nienie | 33 % | 3.02 | 3.43 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 041 meczów. Marża nie jest wliczona w podane kursy rynkowe.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Bayer Leverkusen ZZZPP
| 31.10 | Bundesliga | 2:4 | P | |
| 25.10 | Bundesliga | @ | 0:3 | P |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 2:0 | Z |
| 18.10 | Bundesliga | 2:1 | Z | |
| 15.10 | Liga Europy | @ | 4:0 | Z |
Olympique Marsylia PZPZZ
| 01.11 | Ligue 1 | 2:0 | Z | |
| 25.10 | Ligue 1 | 4:3 | Z | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 0:1 | P |
| 18.10 | Ligue 1 | @ | 5:2 | Z |
| 15.10 | Liga Europy | 0:1 | P |
Trendy meczowe na podstawie ostatnich 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Bayer Leverkusen | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 3/5 60 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 10:8 | 11:7 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/3 33 % | 0/3 0 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/3 67 % | 0/3 0 % |
| Ostatnie 10 meczów | Bayer Leverkusen | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/10 70 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:13 | 17:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/7 57 % | 1/7 14 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/7 43 % | 2/7 29 % |
| Ostatnie 15 meczów | Bayer Leverkusen | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Remisy | 2/15 13 % | 0/15 0 % |
| Porażki | 4/15 27 % | 8/15 53 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 6/15 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 8/15 53 % |
| Ponad 1,5 gola | 15/15 100 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 34:22 | 25:23 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/12 58 % | 4/12 33 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/12 33 % | 3/12 25 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Bayer Leverkusen | Olympique Marsylia |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,40 | 1,70 |
| Gole stracone | 1,30 | 1,70 |
| xG | 1,96 | 1,65 |
| xG rywali | 1,80 | 2,65 |
| Strzały | 18,6 | 12,7 |
| Strzały rywali | 13,4 | 18,7 |
| Strzały celne | 6,0 | 4,6 |
| Rzuty rożne | 8,0 | 4,1 |
| Rzuty rożne rywali | 3,4 | 4,0 |
| Żółte kartki | 2,0 | 1,6 |
Każdą drużynę oceniamy osobno, licząc 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
Składy potwierdzone pokazujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, najczęściej około 60 minut przed spotkaniem. Typ przeliczamy wtedy jeszcze raz.
Liga Europy: tabela rozgrywek
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 10 | ZZZR | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 | ZZR | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 | ZZR | |
| 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 | PZZ | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | ZZP | |
| 12 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 | RZRR | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:3 | 4 | PRZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | ZPR | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | ZRP | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 | PRZ | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 | RZP | |
| 19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 | RPZ | |
| 20 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 | PRZ | |
| 21 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 | ZPR | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 | PPZ | |
| 24 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 | PZP | |
| 25 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PPZ | |
| 26 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | ZPP | |
| 27 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | PZP | |
| 28 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 | ZPP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | PPR | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 34 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 | PPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 | PPP |
Liga Europy, czwartek 05.11: pozostałe typy
- Typy Crystal Palace vs TSG Hoffenheim18:45 · 1 54 %
- Typy Lillestrom vs Viktoria Pilzno18:45 · 1 40 %
- Typy Sparta Praga vs AFC Bournemouth18:45 · 2 70 %
- Typy AC Milan vs Ferencváros18:45 · 1 61 %
- Typy NEC Nijmegen vs Omonia Nicosia18:45 · +2.5 58 %
- Typy Levski Sofia vs Jagiellonia Białystok18:45 · −2.5 51 %
- Typy Real Sociedad vs Olympique Lyon18:45 · 1 52 %
- Typy RSC Anderlecht vs RB Salzburg18:45 · +2.5 55 %
- Typy Celtic Glasgow vs Besiktas21:00 · 2 44 %
- Typy Sunderland vs Dinamo Zagrzeb21:00 · 1 68 %
- Typy SK Sturm Graz vs NK Celje21:00 · 1 66 %
- Typy Benfica Lizbona vs Lech Poznań21:00 · BTTS 59 %
- Typy AZ Alkmaar vs Juventus Turyn21:00 · +2.5 52 %
- Typy Torreense vs Ararat-Armenia21:00 · 1 56 %
- Typy Celta Vigo vs Union St.-Gilloise21:00 · +2.5 56 %
- Typy Hapoel Be'er vs OFI Crete21:00 · +2.5 52 %