Typy SK Sturm Graz vs NK Celje


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Spotkanie SK Sturm Graz z NK Celje: nasz typ
Model daje SK Sturm Graz 66 % szans na wygraną. Przewidywane gole to 2,24 wobec 0,66. Rynek wskazuje szansę 62 %, co oznacza przewagę +3,9 pp.
- SK Sturm Graz, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 10:7.
- NK Celje, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 4:10.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 2:0 (14 %), 1:0 (12 %), 3:0 (10 %). Oczekiwane gole: 2,24 do 0,66.
1 wygra SK Sturm Graz
- Szansa wg modelu
- 65,8 %
- Kurs uczciwy
- 1.52
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.73
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 61,9 %
- Przewaga
- +3,9 pp
- Najlepszy kurs
- 1.52

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 133,76 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.51 | 4.50 | 5.60 | |
| 1.50 | 4.60 | 6.00 | |
| 1.52 | 4.30 | 5.40 | |
| 1.52 | 4.55 | 5.60 | |
| średnia rynkowa | 1.51 | 4.49 | 5.65 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.52 | 5.06 | 6.93 |
| przewaga nad najlepszym kursem | 0,0 pp | −2,0 pp | −2,2 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.55 | 2.40 | |
| 1.55 | 2.42 | |
| średnia rynkowa | 1.55 | 2.41 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.70 | 2.42 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,9 pp | 0,0 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.65 | 2.09 | |
| 1.67 | 2.12 | |
| 1.68 | 2.15 | |
| 1.67 | 2.15 | |
| średnia rynkowa | 1.67 | 2.13 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.30 | 1.77 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −16,0 pp | +10,0 pp |
| Bukmacher | SK Sturm Graz −0,5 | NK Celje +0,5 |
|---|---|---|
| 1.51 | 2.55 | |
| 1.52 | 2.50 | |
| 1.49 | 2.52 | |
| średnia rynkowa | 1.51 | 2.52 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra SK Sturm Graz | 66 % | 1.52 | 1.73 | 62 % | +3,9 pp |
| Xremis | 20 % | 5.06 | 5.75 | 21 % | −1,0 pp |
| 2wygra NK Celje | 14 % | 6.93 | 7.89 | 17 % | −2,9 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XSK Sturm Graz lub remis | 91 % | 1.10 | 1.25 | – | – |
| X2NK Celje lub remis | 27 % | 3.70 | 4.21 | – | – |
| 12bez remisu | 82 % | 1.22 | 1.39 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 79 % | 1.27 | 1.44 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 21 % | 4.75 | 5.40 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 59 % | 1.70 | 1.94 | 60 % | −1,8 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 41 % | 2.42 | 2.75 | 40 % | +1,8 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 33 % | 3.03 | 3.45 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 67 % | 1.49 | 1.70 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 44 % | 2.30 | 2.62 | – | – |
| BTTS nienie | 56 % | 1.77 | 2.02 | – | – |
Model oparto na rozkładzie Poissona, uwzględniając korektę na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 041 meczów. Bez marży podano kursy rynkowe.
Ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach: forma drużyn
SK Sturm Graz PZZRR
| 01.11 | Bundesliga (AUT) | @ Wolfsberger | 1:1 | R |
| 25.10 | Bundesliga (AUT) | SV Josko Ried | 2:2 | R |
| 22.10 | Liga Europy | 1:0 | Z | |
| 18.10 | Bundesliga (AUT) | Grazer AK | 6:1 | Z |
| 15.10 | Liga Europy | @ | 0:3 | P |
NK Celje RPPPR
| 22.10 | Liga Europy | 2:2 | R | |
| 15.10 | Liga Europy | 0:3 | P | |
| 16.09 | Liga Europy | @ | 0:2 | P |
| 26.08 | el. LM | 1:2 | P | |
| 19.08 | el. LM | @ | 1:1 | R |
Trendy w meczach: ostatnie 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | SK Sturm Graz | NK Celje |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 10:7 | 4:10 |
Średnie statystyki z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | SK Sturm Graz | NK Celje |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 1,33 |
| Gole stracone | 1,40 | 1,89 |
Każdą drużynę oceniamy osobno na podstawie 9 ostatnich spotkań ligowych. Strzały, rożne oraz kartki uwzględniamy wyłącznie w rozgrywkach, które je publikują.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy je w wersji potwierdzonej, zwykle około 60 minut przed meczem. W takiej sytuacji przeliczamy typ ponownie.
Liga Europy: tabela
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 10 | ZZZR | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 | ZZR | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 | ZZR | |
| 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 | PZZ | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | ZZP | |
| 12 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 | RZRR | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:3 | 4 | PRZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | ZPR | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | ZRP | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 | PRZ | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 | RZP | |
| 19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 | RPZ | |
| 20 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 | PRZ | |
| 21 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 | ZPR | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 | PPZ | |
| 24 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 | PZP | |
| 25 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PPZ | |
| 26 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | ZPP | |
| 27 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | PZP | |
| 28 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 | ZPP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | PPR | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 34 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 | PPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 | PPP |
Liga Europy, czwartek 05.11: pozostałe typy
- Typy Crystal Palace vs TSG Hoffenheim18:45 · 1 54 %
- Typy Lillestrom vs Viktoria Pilzno18:45 · 1 40 %
- Typy Sparta Praga vs AFC Bournemouth18:45 · 2 70 %
- Typy AC Milan vs Ferencváros18:45 · 1 61 %
- Typy NEC Nijmegen vs Omonia Nicosia18:45 · +2.5 58 %
- Typy Levski Sofia vs Jagiellonia Białystok18:45 · −2.5 51 %
- Typy Real Sociedad vs Olympique Lyon18:45 · 1 52 %
- Typy RSC Anderlecht vs RB Salzburg18:45 · +2.5 55 %
- Typy Celtic Glasgow vs Besiktas21:00 · 2 44 %
- Typy Sunderland vs Dinamo Zagrzeb21:00 · 1 68 %
- Typy Benfica Lizbona vs Lech Poznań21:00 · BTTS 59 %
- Typy AZ Alkmaar vs Juventus Turyn21:00 · +2.5 52 %
- Typy Torreense vs Ararat-Armenia21:00 · 1 56 %
- Typy Celta Vigo vs Union St.-Gilloise21:00 · +2.5 56 %
- Typy Hapoel Be'er vs OFI Crete21:00 · +2.5 52 %
- Typy Bayer Leverkusen vs Olympique Marsylia21:00 · +2.5 70 %