Typy RSC Anderlecht vs RB Salzburg


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz typ: mecz RSC Anderlecht vs RB Salzburg
Model daje typowi ponad 2,5 gola 55 % szans, a przewidywana suma goli wynosi 2,52. W 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny mecze z ponad 2,5 gola: RSC Anderlecht 6, RB Salzburg 7. Przewagi nie ma, ponieważ szansa rynkowa wynosi 60 %. Wybieramy najbardziej prawdopodobny typ, przy kursie od 1.40 do 3.50.
- RSC Anderlecht, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 9:7.
- RB Salzburg, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 3, bilans bramek 13:8.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (13 %), 1:0 (11 %), 2:1 (9 %). Oczekiwane gole: 1,40 do 1,12.
+2.5 ponad 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 54,9 %
- Kurs uczciwy
- 1.82
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.08
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 59,7 %
- Przewaga
- −4,8 pp
- Najlepszy kurs
- 1.56

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 137,28 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.00 | 3.75 | 3.40 | |
| 1.98 | 3.80 | 3.55 | |
| 2.00 | 3.60 | 3.40 | |
| 2.02 | 3.75 | 3.45 | |
| średnia rynkowa | 2.00 | 3.73 | 3.45 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.14 | 3.87 | 3.64 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,8 pp | −0,5 pp | −0,7 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.56 | 2.40 | |
| 1.56 | 2.40 | |
| średnia rynkowa | 1.56 | 2.40 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.82 | 2.22 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −9,2 pp | +3,5 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.50 | 2.41 | |
| 1.50 | 2.45 | |
| 1.52 | 2.50 | |
| 1.50 | 2.50 | |
| średnia rynkowa | 1.50 | 2.46 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.95 | 2.05 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −14,5 pp | +8,7 pp |
| Bukmacher | RSC Anderlecht −0,5 | RB Salzburg +0,5 |
|---|---|---|
| 1.98 | 1.80 | |
| 2.00 | 1.80 | |
| 1.95 | 1.80 | |
| średnia rynkowa | 1.98 | 1.80 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Wszystkie rynki i ich szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra RSC Anderlecht | 47 % | 2.14 | 2.44 | 49 % | −2,1 pp |
| Xremis | 26 % | 3.87 | 4.40 | 25 % | +1,1 pp |
| 2wygra RB Salzburg | 28 % | 3.64 | 4.14 | 26 % | +1,1 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XRSC Anderlecht lub remis | 71 % | 1.42 | 1.62 | – | – |
| X2RB Salzburg lub remis | 57 % | 1.74 | 1.99 | – | – |
| 12bez remisu | 72 % | 1.39 | 1.58 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 72 % | 1.39 | 1.58 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 28 % | 3.59 | 4.09 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 55 % | 1.82 | 2.08 | 60 % | −4,8 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 45 % | 2.22 | 2.52 | 40 % | +4,8 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 25 % | 4.08 | 4.64 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 75 % | 1.33 | 1.51 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 51 % | 1.95 | 2.22 | – | – |
| BTTS nienie | 49 % | 2.05 | 2.34 | – | – |
Do 10 041 meczów dopasowano model wykorzystujący rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki. Kursy rynkowe są podane bez marży.
Forma: ostatnie 5 spotkań w każdych rozgrywkach
RSC Anderlecht ZPZPZ
| 31.10 | Pro League | KVC Westerlo | 4:1 | Z |
| 25.10 | Pro League | @ | 0:4 | P |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 3:0 | Z |
| 15.10 | Liga Europy | @ | 0:1 | P |
| 10.10 | Pro League | @ Cercle Brugge KSV | 2:1 | Z |
RB Salzburg PZRZZ
| 01.11 | Bundesliga (AUT) | Austria Lustenau | 5:1 | Z |
| 25.10 | Bundesliga (AUT) | @ | 3:1 | Z |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 2:2 | R |
| 18.10 | Bundesliga (AUT) | SC Rheindorf Altach | 3:0 | Z |
| 15.10 | Liga Europy | 0:4 | P |
Trendy meczowe: 5, 10 oraz 15 ostatnich spotkań
| Ostatnie 5 meczów | RSC Anderlecht | RB Salzburg |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:7 | 13:8 |
| Ostatnie 10 meczów | RSC Anderlecht | RB Salzburg |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 1/10 10 % |
| Obie strzelą | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:9 | 23:10 |
| Ostatnie 15 meczów | RSC Anderlecht | RB Salzburg |
|---|---|---|
| Wygrane | 9/15 60 % | 10/15 67 % |
| Remisy | 1/15 7 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 5/15 33 % | 1/15 7 % |
| Obie strzelą | 4/15 27 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/15 67 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 7/15 47 % | 7/15 47 % |
| Bez strzelonego gola | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:15 | 37:14 |
Statystyki uśrednione z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | RSC Anderlecht | RB Salzburg |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,50 | 2,30 |
| Gole stracone | 0,90 | 1,00 |
Każdą drużynę liczymy osobno na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Strzały, rożne oraz kartki podajemy wyłącznie dla lig publikujących te dane.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone zestawienia, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ przeliczamy w takiej sytuacji ponownie.
Tabela rozgrywek Ligi Europy
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 10 | ZZZR | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 | ZZR | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 | ZZR | |
| 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 | PZZ | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | ZZP | |
| 12 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 | RZRR | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:3 | 4 | PRZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | ZPR | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | ZRP | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 | PRZ | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 | RZP | |
| 19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 | RPZ | |
| 20 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 | PRZ | |
| 21 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 | ZPR | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 | PPZ | |
| 24 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 | PZP | |
| 25 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PPZ | |
| 26 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | ZPP | |
| 27 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | PZP | |
| 28 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 | ZPP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | PPR | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 34 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 | PPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 | PPP |
Pozostałe typy na czwartek 05.11: Liga Europy
- Typy Crystal Palace vs TSG Hoffenheim18:45 · 1 54 %
- Typy Lillestrom vs Viktoria Pilzno18:45 · 1 40 %
- Typy Sparta Praga vs AFC Bournemouth18:45 · 2 70 %
- Typy AC Milan vs Ferencváros18:45 · 1 61 %
- Typy NEC Nijmegen vs Omonia Nicosia18:45 · +2.5 58 %
- Typy Levski Sofia vs Jagiellonia Białystok18:45 · −2.5 51 %
- Typy Real Sociedad vs Olympique Lyon18:45 · 1 52 %
- Typy Celtic Glasgow vs Besiktas21:00 · 2 44 %
- Typy Sunderland vs Dinamo Zagrzeb21:00 · 1 68 %
- Typy SK Sturm Graz vs NK Celje21:00 · 1 66 %
- Typy Benfica Lizbona vs Lech Poznań21:00 · BTTS 59 %
- Typy AZ Alkmaar vs Juventus Turyn21:00 · +2.5 52 %
- Typy Torreense vs Ararat-Armenia21:00 · 1 56 %
- Typy Celta Vigo vs Union St.-Gilloise21:00 · +2.5 56 %
- Typy Hapoel Be'er vs OFI Crete21:00 · +2.5 52 %
- Typy Bayer Leverkusen vs Olympique Marsylia21:00 · +2.5 70 %