Typy Celta Vigo vs Union St.-Gilloise


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz wybór: Celta Vigo vs Union
Model daje typowi ponad 2,5 gola 56 % szans; przewidywana suma goli wynosi 2,90. Dla każdej drużyny zbadano 10 ostatnich spotkań. Mecze z ponad 2,5 gola: Celta Vigo 5, Union St.-Gilloise 7. Kurs rynkowy wskazuje 56 %, więc przewagi nie ma. Wybieramy typ o najwyższym prawdopodobieństwie, notowany od 1.40 do 3.50.
- Celta Vigo, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 5:7.
- Union St.-Gilloise: seria 12 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 1:2 (8 %), 2:1 (8 %). Oczekiwane gole: 1,44 do 1,46.
+2.5 ponad 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 55,6 %
- Kurs uczciwy
- 1.80
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.05
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 55,6 %
- Przewaga
- −0,1 pp
- Najlepszy kurs
- 1.87

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 164,56 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.40 | 3.00 | |
| 2.35 | 3.35 | 3.05 | |
| 2.35 | 3.25 | 2.90 | |
| 2.35 | 3.45 | 2.95 | |
| średnia rynkowa | 2.34 | 3.36 | 2.98 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.47 | 3.83 | 2.99 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −2,1 pp | −2,9 pp | +0,7 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.85 | 1.92 | |
| 1.87 | 1.92 | |
| średnia rynkowa | 1.86 | 1.92 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.80 | 2.25 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +2,1 pp | −7,7 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.67 | 2.07 | |
| 1.67 | 2.12 | |
| 1.70 | 2.12 | |
| 1.69 | 2.12 | |
| średnia rynkowa | 1.68 | 2.11 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.69 | 2.45 |
| przewaga nad najlepszym kursem | +0,4 pp | −6,4 pp |
| Bukmacher | Celta Vigo −0,5 | Union +0,5 |
|---|---|---|
| 2.26 | 1.62 | |
| 2.35 | 1.60 | |
| 2.27 | 1.60 | |
| średnia rynkowa | 2.29 | 1.61 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Celta Vigo | 40 % | 2.47 | 2.81 | 42 % | −2,0 pp |
| Xremis | 26 % | 3.83 | 4.36 | 26 % | −0,1 pp |
| 2wygra Union | 33 % | 2.99 | 3.40 | 31 % | +2,1 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XCelta Vigo lub remis | 63 % | 1.60 | 1.82 | – | – |
| X2Union lub remis | 63 % | 1.58 | 1.80 | – | – |
| 12bez remisu | 74 % | 1.35 | 1.54 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 79 % | 1.26 | 1.44 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 21 % | 4.80 | 5.46 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 56 % | 1.80 | 2.05 | 56 % | −0,1 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 44 % | 2.25 | 2.56 | 44 % | +0,1 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 33 % | 3.02 | 3.44 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 67 % | 1.49 | 1.70 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 59 % | 1.69 | 1.92 | – | – |
| BTTS nienie | 41 % | 2.45 | 2.79 | – | – |
Do 10 041 meczów dopasowano model oparty na rozkładzie Poissona, z korektą na niskie wyniki. Kursy rynkowe podajemy bez marży.
Forma drużyn: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Celta Vigo PZZRP
| 31.10 | La Liga | @ | 0:3 | P |
| 25.10 | La Liga | 0:0 | R | |
| 22.10 | Liga Europy | @ | 2:1 | Z |
| 18.10 | La Liga | 2:1 | Z | |
| 15.10 | Liga Europy | 1:2 | P |
Union St.-Gilloise RRZZZ
| 31.10 | Pro League | @ Waasland-Beveren | 2:1 | Z |
| 25.10 | Pro League | Cercle Brugge KSV | 5:2 | Z |
| 22.10 | Liga Europy | 4:0 | Z | |
| 15.10 | Liga Europy | 1:1 | R | |
| 11.10 | Pro League | OH Leuven | 1:1 | R |
Trendy w meczach: ostatnie 5, 10 i 15 spotkań
| Ostatnie 5 meczów | Celta Vigo | Union St.-Gilloise |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:7 | 13:5 |
| Ostatnie 10 meczów | Celta Vigo | Union St.-Gilloise |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 8/10 80 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 0/10 0 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 7/10 70 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:10 | 29:7 |
| Ostatnie 15 meczów | Celta Vigo | Union St.-Gilloise |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 10/15 67 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 5/15 33 % | 1/15 7 % |
| Obie strzelą | 6/15 40 % | 8/15 53 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/15 40 % | 11/15 73 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/15 60 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 6/15 40 % | 7/15 47 % |
| Bez strzelonego gola | 7/15 47 % | 1/15 7 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:14 | 42:14 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Celta Vigo | Union St.-Gilloise |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,20 | 2,90 |
| Gole stracone | 1,00 | 0,70 |
Oceniamy każdą drużynę osobno, biorąc pod uwagę 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach zamieszczamy wyłącznie w rozgrywkach, które je udostępniają.
Składy
Składy potwierdzone przedstawiamy po tym, jak kluby je ogłoszą. Zwykle dzieje się to około 60 minut przed meczem. Gdy tak się stanie, ponownie wyliczamy typ.
Tabela rozgrywek Ligi Europy
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 10 | ZZZR | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 | ZZR | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 | ZZR | |
| 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 | PZZ | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | ZZP | |
| 12 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 | RZRR | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:3 | 4 | PRZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | ZPR | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | ZRP | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 | PRZ | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 | RZP | |
| 19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 | RPZ | |
| 20 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 | PRZ | |
| 21 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 | ZPR | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 | PPZ | |
| 24 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 | PZP | |
| 25 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PPZ | |
| 26 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | ZPP | |
| 27 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | PZP | |
| 28 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 | ZPP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | PPR | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 34 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 | PPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 | PPP |
Inne typy na czwartek 05.11 w Lidze Europy
- Typy Crystal Palace vs TSG Hoffenheim18:45 · 1 54 %
- Typy Lillestrom vs Viktoria Pilzno18:45 · 1 40 %
- Typy Sparta Praga vs AFC Bournemouth18:45 · 2 70 %
- Typy AC Milan vs Ferencváros18:45 · 1 61 %
- Typy NEC Nijmegen vs Omonia Nicosia18:45 · +2.5 58 %
- Typy Levski Sofia vs Jagiellonia Białystok18:45 · −2.5 51 %
- Typy Real Sociedad vs Olympique Lyon18:45 · 1 52 %
- Typy RSC Anderlecht vs RB Salzburg18:45 · +2.5 55 %
- Typy Celtic Glasgow vs Besiktas21:00 · 2 44 %
- Typy Sunderland vs Dinamo Zagrzeb21:00 · 1 68 %
- Typy SK Sturm Graz vs NK Celje21:00 · 1 66 %
- Typy Benfica Lizbona vs Lech Poznań21:00 · BTTS 59 %
- Typy AZ Alkmaar vs Juventus Turyn21:00 · +2.5 52 %
- Typy Torreense vs Ararat-Armenia21:00 · 1 56 %
- Typy Hapoel Be'er vs OFI Crete21:00 · +2.5 52 %
- Typy Bayer Leverkusen vs Olympique Marsylia21:00 · +2.5 70 %