Typy Celtic Glasgow vs Besiktas


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz wybór: Celtic Glasgow vs Besiktas
Model daje Besiktas 44 % szans na wygraną. Przewidywane gole wynoszą 1,43 wobec 1,66. W 10 ostatnich spotkaniach Besiktas odnotował 6 zwycięstw i bilans bramek 22:14. Celtic Glasgow ma 4 zwycięstwa i bilans 17:16. Przy 44 % szansy rynkowej wybór nie ma przewagi. Stawiamy na najbardziej prawdopodobny typ, którego kurs wynosi od 1.40 do 3.50.
- Celtic Glasgow, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 12:8.
- Besiktas, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 9:8.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (11 %), 1:2 (9 %), 2:1 (8 %). Oczekiwane gole: 1,43 do 1,66.
2 wygra Besiktas
- Szansa wg modelu
- 43,7 %
- Kurs uczciwy
- 2.29
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.60
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 44,4 %
- Przewaga
- −0,7 pp
- Najlepszy kurs
- 2.25

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 198,00 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 2.87 | 3.80 | 2.22 | |
| 2.90 | 3.90 | 2.22 | |
| 3.00 | 3.80 | 2.20 | |
| 2.92 | 3.80 | 2.25 | |
| średnia rynkowa | 2.92 | 3.83 | 2.22 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 3.18 | 4.03 | 2.29 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −1,9 pp | −0,8 pp | −0,7 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.52 | 2.50 | |
| 1.52 | 2.52 | |
| średnia rynkowa | 1.52 | 2.51 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.68 | 2.48 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −6,1 pp | +0,7 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 1.45 | 2.57 | |
| 1.45 | 2.65 | |
| 1.47 | 2.65 | |
| 1.46 | 2.65 | |
| średnia rynkowa | 1.46 | 2.63 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.61 | 2.64 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −5,9 pp | +0,1 pp |
| Bukmacher | Celtic Glasgow −0,5 | Besiktas +0,5 |
|---|---|---|
| 2.80 | 1.42 | |
| 3.00 | 1.40 | |
| 2.80 | 1.41 | |
| średnia rynkowa | 2.87 | 1.41 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Wszystkie rynki i ich szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Celtic Glasgow | 31 % | 3.18 | 3.62 | 31 % | +0,7 pp |
| Xremis | 25 % | 4.03 | 4.59 | 25 % | 0,0 pp |
| 2wygra Besiktas | 44 % | 2.29 | 2.60 | 44 % | −0,7 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XCeltic Glasgow lub remis | 57 % | 1.74 | 1.98 | – | – |
| X2Besiktas lub remis | 67 % | 1.49 | 1.69 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.52 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 82 % | 1.22 | 1.39 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 18 % | 5.53 | 6.29 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 60 % | 1.68 | 1.91 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 40 % | 2.48 | 2.82 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 37 % | 2.68 | 3.05 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 63 % | 1.59 | 1.82 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 62 % | 1.61 | 1.83 | – | – |
| BTTS nienie | 38 % | 2.64 | 3.01 | – | – |
Model opiera się na rozkładzie Poissona i korekcie niskich wyników. Dopasowano go do 10 041 meczów. Podane kursy rynkowe nie zawierają marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Celtic Glasgow ZPZRP
| 01.11 | Premiership | @ Falkirk | 0:2 | P |
| 28.10 | Premiership | Dundee United | 2:2 | R |
| 25.10 | Premiership | @ Hibernian | 2:1 | Z |
| 22.10 | Liga Europy | 1:2 | P | |
| 18.10 | Premiership | 7:1 | Z |
Besiktas ZPRZR
| 01.11 | Süper Lig | @ Kasimpasa | 2:2 | R |
| 26.10 | Süper Lig | Istanbul Basaksehir | 2:0 | Z |
| 22.10 | Liga Europy | 2:2 | R | |
| 19.10 | Süper Lig | @ | 0:2 | P |
| 15.10 | Liga Europy | @ | 3:2 | Z |
Trendy w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | Celtic Glasgow | Besiktas |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Obie strzelą | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:8 | 9:8 |
| Ostatnie 10 meczów | Celtic Glasgow | Besiktas |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 10/10 100 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:16 | 22:14 |
| Ostatnie 15 meczów | Celtic Glasgow | Besiktas |
|---|---|---|
| Wygrane | 8/15 53 % | 9/15 60 % |
| Remisy | 1/15 7 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 8/15 53 % |
| Ponad 2,5 gola | 11/15 73 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 4/15 27 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 28:23 | 32:18 |
Statystyki średnie: 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Celtic Glasgow | Besiktas |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,70 | 2,20 |
| Gole stracone | 1,60 | 1,40 |
Drużyny liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek podajemy tylko tam, gdzie liga je publikuje.
Składy
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy potwierdzone składy, zwykle około 60 minut przed meczem. Typ obliczamy wtedy ponownie.
Tabela rozgrywek Ligi Europy
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4:1 | 10 | ZZZR | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:1 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 | ZZR | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 | ZZR | |
| 10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 | PZZ | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 | ZZP | |
| 12 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | 6 | RZRR | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:3 | 4 | PRZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:5 | 4 | ZPR | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 | ZRP | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 | PRZ | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 | RZP | |
| 19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:3 | 4 | RPZ | |
| 20 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 | PRZ | |
| 21 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 | ZPR | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 | PPZ | |
| 24 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 | PZP | |
| 25 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PPZ | |
| 26 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | ZPP | |
| 27 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 | PZP | |
| 28 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 | ZPP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 | PPR | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:9 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 34 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 | PPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | 0 | PPP |
Inne typy: Liga Europy, czwartek 05.11
- Typy Crystal Palace vs TSG Hoffenheim18:45 · 1 54 %
- Typy Lillestrom vs Viktoria Pilzno18:45 · 1 40 %
- Typy Sparta Praga vs AFC Bournemouth18:45 · 2 70 %
- Typy AC Milan vs Ferencváros18:45 · 1 61 %
- Typy NEC Nijmegen vs Omonia Nicosia18:45 · +2.5 58 %
- Typy Levski Sofia vs Jagiellonia Białystok18:45 · −2.5 51 %
- Typy Real Sociedad vs Olympique Lyon18:45 · 1 52 %
- Typy RSC Anderlecht vs RB Salzburg18:45 · +2.5 55 %
- Typy Sunderland vs Dinamo Zagrzeb21:00 · 1 68 %
- Typy SK Sturm Graz vs NK Celje21:00 · 1 66 %
- Typy Benfica Lizbona vs Lech Poznań21:00 · BTTS 59 %
- Typy AZ Alkmaar vs Juventus Turyn21:00 · +2.5 52 %
- Typy Torreense vs Ararat-Armenia21:00 · 1 56 %
- Typy Celta Vigo vs Union St.-Gilloise21:00 · +2.5 56 %
- Typy Hapoel Be'er vs OFI Crete21:00 · +2.5 52 %
- Typy Bayer Leverkusen vs Olympique Marsylia21:00 · +2.5 70 %