Typy Watford vs Blackburn Rovers
Strona meczu od 7 listopada, 22:12 · model zaktualizowany 7 listopada, 22:12
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Watford | 38 % | 2.65 | 3.02 |
| Xremis | 30 % | 3.34 | 3.81 |
| 2wygra Blackburn | 32 % | 3.09 | 3.51 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XWatford lub remis | 68 % | 1.48 | 1.69 |
| X2Blackburn lub remis | 62 % | 1.60 | 1.83 |
| 12bez remisu | 70 % | 1.43 | 1.63 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 67 % | 1.50 | 1.71 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 33 % | 3.01 | 3.43 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 39 % | 2.53 | 2.88 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 61 % | 1.65 | 1.88 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 19 % | 5.16 | 5.87 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 81 % | 1.24 | 1.41 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 47 % | 2.15 | 2.45 |
| BTTS nienie | 53 % | 1.87 | 2.13 |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 141 meczów.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Watford ZPPZR
| 07.11 | eng.2 | 0:0 | R | |
| 03.11 | Championship | 1:0 | Z | |
| 31.10 | Championship | @ | 2:3 | P |
| 24.10 | Championship | @ | 0:1 | P |
| 17.10 | Championship | 2:0 | Z |
Blackburn Rovers PZPPZ
| 07.11 | eng.2 | 2:1 | Z | |
| 03.11 | Championship | 1:2 | P | |
| 31.10 | Championship | @ | 0:4 | P |
| 24.10 | Championship | 2:0 | Z | |
| 17.10 | Championship | @ | 2:3 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Watford | Blackburn Rovers |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 2/5 40 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 5:4 | 7:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/4 75 % | 3/4 75 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/4 75 % | 3/4 75 % |
| Ostatnie 10 meczów | Watford | Blackburn Rovers |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 4/10 40 % |
| Obie strzelą | 4/10 40 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 6/10 60 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:17 | 16:16 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/9 44 % | 7/9 78 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/9 56 % | 4/9 44 % |
| Ostatnie 15 meczów | Watford | Blackburn Rovers |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 6/15 40 % |
| Obie strzelą | 7/15 47 % | 11/15 73 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/15 40 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/15 67 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 3/15 20 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 6/15 40 % | 2/15 13 % |
| Gole strzelone : stracone | 13:23 | 22:23 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/14 50 % | 11/14 79 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 7/14 50 % | 8/14 57 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Watford | Blackburn Rovers |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 0,90 | 1,60 |
| Gole stracone | 1,70 | 1,60 |
| xG | 0,99 | 1,17 |
| xG rywali | 1,80 | 1,85 |
| Strzały | 12,3 | 12,3 |
| Strzały rywali | 17,4 | 17,1 |
| Strzały celne | 4,0 | 3,8 |
| Rzuty rożne | 3,8 | 6,1 |
| Rzuty rożne rywali | 6,0 | 5,9 |
| Żółte kartki | 2,6 | 2,0 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Watford vs Blackburn
- Watford wygrał
- 2
- Remisy
- 2
- Blackburn wygrał
- 4
- Obie strzelą
- 4 z 8
- Gole na mecz
- 1,9
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | Championship | 1:1 | ||
| 13.09.2025 | Championship | 0:1 | ||
| 26.04.2025 | Championship | 2:1 | ||
| 26.10.2024 | Championship | 1:0 | ||
| 23.12.2023 | Championship | 1:2 | ||
| 27.08.2023 | Championship | 0:1 | ||
| 11.02.2023 | Championship | 1:1 | ||
| 13.09.2022 | Championship | 2:0 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |

