Typy Cardiff City vs West Ham United
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz typ: Cardiff City kontra West
Typ wskazany przez model: West Ham United, 51 % szans; oczekiwane gole 1,19 wobec 2,05. W 10 ostatnich spotkaniach West Ham United odniósł 6 zwycięstw, a bilans bramek wynosi 29:13. Cardiff City ma 3 zwycięstwa i bilans 14:15. Rynek daje 47 %, co oznacza przewagę +3,2 pp.
- Cardiff City, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 9:8.
- West Ham United zdobywa bramkę w 15 spotkaniach z rzędu.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (10 %), 1:2 (10 %), 0:2 (8 %). Oczekiwane gole: 1,19 do 2,05.
2 wygra West Ham United
- Szansa wg modelu
- 50,5 %
- Kurs uczciwy
- 1.98
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.25
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 47,3 %
- Przewaga
- +3,2 pp
- Średnia kursów rynkowych
- 1.98
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 174,24 zł
- Wynik
- 3:3
- Rozliczenie
- ✗ nietrafiony
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Szanse dla każdego rynku
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Cardiff City | 26 % | 3.82 | 4.34 | 29 % | −2,7 pp |
| Xremis | 23 % | 4.31 | 4.91 | 24 % | −0,6 pp |
| 2wygra West | 51 % | 1.98 | 2.25 | 47 % | +3,3 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XCardiff City lub remis | 43 % | 2.31 | 2.63 | – | – |
| X2West lub remis | 79 % | 1.27 | 1.45 | – | – |
| 12bez remisu | 78 % | 1.28 | 1.46 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 84 % | 1.19 | 1.36 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 16 % | 6.23 | 7.09 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 66 % | 1.51 | 1.72 | 68 % | −1,7 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 34 % | 2.95 | 3.36 | 32 % | +1,7 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 41 % | 2.45 | 2.79 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 59 % | 1.69 | 1.92 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 61 % | 1.63 | 1.86 | – | – |
| BTTS nienie | 39 % | 2.58 | 2.93 | – | – |
Rozkład Poissona, skorygowany o niskie wyniki, stanowi podstawę modelu dopasowanego do 10 076 meczów. Podano kursy rynkowe bez marży, a źródłem wartości są średnie football-data.co.uk.
Po zakończeniu meczu
Gole: Jack Moylan 11′ (Cardiff City); Jack Moylan 37′ (Cardiff City); Jack Moylan 39′ (Cardiff City); Divine Mukasa 58′ (West Ham United); Arne Engels 65′ (West Ham United); Max Kilman 82′ (West Ham United)
| Statystyka | Cardiff City | West |
|---|---|---|
| Posiadanie piłki | 44.4 % | 55.6 % |
| Strzały | 7 | 18 |
| Strzały celne | 4 | 10 |
| Rzuty rożne | 4 | 6 |
| Żółte kartki | 0 | 3 |
| Faule | 9 | 11 |
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Cardiff City PZRZP
| 31.10 | Championship | @ | 0:3 | P |
| 24.10 | Championship | 1:0 | Z | |
| 17.10 | Championship | @ | 2:2 | R |
| 13.10 | Championship | 5:1 | Z | |
| 10.10 | Championship | @ | 1:2 | P |
West Ham United RZZPP
| 31.10 | Championship | 1:3 | P | |
| 24.10 | Championship | 2:3 | P | |
| 17.10 | Championship | @ | 1:0 | Z |
| 14.10 | Championship | @ | 6:0 | Z |
| 09.10 | Championship | 1:1 | R |
Trendy z ostatnich 5, 10 oraz 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Cardiff City | West Ham United |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 9:8 | 11:7 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | Cardiff City | West Ham United |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 14:15 | 29:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/10 50 % | 6/10 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/10 40 % | 2/10 20 % |
| Ostatnie 15 meczów | Cardiff City | West Ham United |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 7/15 47 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 14/15 93 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 5/15 33 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 0/15 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 21:24 | 37:21 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 10/15 67 % | 11/15 73 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 6/15 40 % | 4/15 27 % |
Statystyki uśrednione z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Cardiff City | West Ham United |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,40 | 2,90 |
| Gole stracone | 1,50 | 1,30 |
| xG | 1,94 | 2,12 |
| xG rywali | 1,69 | 1,20 |
| Strzały | 16,3 | 17,2 |
| Strzały rywali | 14,7 | 11,2 |
| Strzały celne | 6,0 | 7,2 |
| Rzuty rożne | 5,8 | 6,6 |
| Rzuty rożne rywali | 4,5 | 4,8 |
| Żółte kartki | 2,0 | 2,0 |
Obliczenia prowadzimy osobno dla każdej drużyny na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Rożne, strzały i kartki uwzględniamy tylko przy ligach, które je publikują.
Składy
Cardiff City 4-1-4-1
- 1Nathan Trott
- 3Joel Bagan
- 2William Fish
- 18Alex Robertson
- 23Calum Scanlon
- 38Perry Ng
- 10Rubin Colwill
- 8Jack Moylan
- 16Chris Willock
- 11Ollie Tanner
- 9Yousef Salech
West Ham United 4-4-1-1
- 1Mads Hermansen
- 3Max Kilman
- 15Konstantinos Mavropanos
- 5Morato
- 34Joël Veltman
- 27Soungoutou Magassa
- 7Arne Engels
- 10Manor Solomon
- 20Jarrod Bowen
- 11Valentín Castellanos
- 14Divine Mukasa
Tabela ligi Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Inne typy: Championship, środa 04.11
- Typy Wrexham vs Middlesbrough20:45 · +2.5 58 %
- Typy Bristol City vs Wolverhampton21:00 · −2.5 51 %

