Typy Wrexham vs Middlesbrough
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasz typ dotyczy meczu: Wrexham vs Middlesbrough
Model daje typowi ponad 2,5 gola 58 % szans, a przewidywana suma goli wynosi 2,99. W 10 ostatnich spotkaniach każdego zespołu mecze z ponad 2,5 gola: Wrexham 5, Middlesbrough 7. Rynek daje tej opcji 58 %, więc przewagi nie ma. Wybieramy typ o największym prawdopodobieństwie, z kursem od 1.40 aż do 3.50.
- Wrexham, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 6:7.
- Middlesbrough: seria 11 meczów bez porażki, licząc wszystkie rozgrywki.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (12 %), 1:2 (9 %), 2:1 (8 %). Oczekiwane gole: 1,40 do 1,59.
+2.5 ponad 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 57,8 %
- Kurs uczciwy
- 1.73
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.97
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 58,1 %
- Przewaga
- −0,3 pp
- Średnia kursów rynkowych
- 1.61
- Wypłata przy stawce 100 zł
- 141,68 zł
- Wynik
- 2:0
- Rozliczenie
- ✗ nietrafiony
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Wrexham | 27 % | 3.75 | 4.27 | 23 % | +3,6 pp |
| Xremis | 25 % | 4.07 | 4.64 | 24 % | +0,4 pp |
| 2wygra Middlesbrough | 49 % | 2.05 | 2.33 | 53 % | −4,0 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XWrexham lub remis | 59 % | 1.71 | 1.94 | – | – |
| X2Middlesbrough lub remis | 67 % | 1.50 | 1.71 | – | – |
| 12bez remisu | 75 % | 1.34 | 1.53 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 81 % | 1.24 | 1.42 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 19 % | 5.14 | 5.84 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 58 % | 1.73 | 1.97 | 58 % | −0,2 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 42 % | 2.37 | 2.70 | 42 % | +0,2 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 35 % | 2.85 | 3.24 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 65 % | 1.54 | 1.76 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 61 % | 1.65 | 1.88 | – | – |
| BTTS nienie | 39 % | 2.54 | 2.89 | – | – |
Rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki zastosowano w modelu dopasowanym do 10 076 meczów. Bez marży podajemy kursy rynkowe, a średnie pochodzą ze strony football-data.co.uk.
Po zakończeniu meczu
Gole: George Thomason 70′ (Wrexham); Oliver Rathbone 84′ (Wrexham)
| Statystyka | Wrexham | Middlesbrough |
|---|---|---|
| Posiadanie piłki | 37.8 % | 62.2 % |
| Strzały | 15 | 12 |
| Strzały celne | 4 | 2 |
| Rzuty rożne | 3 | 2 |
| Żółte kartki | 1 | 0 |
| Faule | 9 | 6 |
Forma w każdych rozgrywkach: ostatnie 5 spotkań
Wrexham RPZPP
| 30.10 | Championship | @ | 0:1 | P |
| 24.10 | Championship | @ | 0:2 | P |
| 17.10 | Championship | 4:1 | Z | |
| 13.10 | Championship | 1:2 | P | |
| 10.10 | Championship | @ | 1:1 | R |
Middlesbrough ZZRZZ
| 31.10 | Championship | 3:0 | Z | |
| 23.10 | Championship | @ | 5:1 | Z |
| 17.10 | Championship | 2:2 | R | |
| 13.10 | Championship | @ | 3:2 | Z |
| 10.10 | Championship | 1:0 | Z |
Trendy w ostatnich 5, 10 i 15 meczach
| Ostatnie 5 meczów | Wrexham | Middlesbrough |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Remisy | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 0/5 0 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 6:7 | 14:5 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Ostatnie 10 meczów | Wrexham | Middlesbrough |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/10 30 % | 6/10 60 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 4/10 40 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 12:15 | 24:13 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/10 30 % | 6/10 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/10 50 % | 1/10 10 % |
| Ostatnie 15 meczów | Wrexham | Middlesbrough |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/15 20 % | 9/15 60 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 5/15 33 % |
| Porażki | 6/15 40 % | 1/15 7 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 12/15 80 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/15 53 % | 12/15 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 0/15 0 % |
| Gole strzelone : stracone | 18:24 | 37:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/15 33 % | 9/15 60 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
Statystyki średnie z 10 ostatnich spotkań
| Średnio na mecz | Wrexham | Middlesbrough |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,20 | 2,40 |
| Gole stracone | 1,50 | 1,30 |
| xG | 0,96 | 2,16 |
| xG rywali | 1,26 | 0,97 |
| Strzały | 12,0 | 19,7 |
| Strzały rywali | 12,7 | 11,2 |
| Strzały celne | 3,0 | 7,0 |
| Rzuty rożne | 4,4 | 6,2 |
| Rzuty rożne rywali | 4,0 | 4,8 |
| Żółte kartki | 1,2 | 1,3 |
Każdą drużynę liczymy osobno, na podstawie 10 ostatnich spotkań ligowych. Dane o strzałach, rożnych i kartkach prezentujemy wyłącznie dla lig, które je publikują.
Starcia bezpośrednie: Wrexham vs Middlesbrough
- Wrexham wygrał
- 0
- Remisy
- 2
- Middlesbrough wygrał
- 0
- Obie strzelą
- 2 z 2
- Gole na mecz
- 3,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Championship | 2:2 | ||
| 25.10.2025 | Championship | 1:1 |
Składy
Wrexham 3-5-1-1
- 22Anthony Patterson
- 6Joe Worrall
- 2Callum Doyle
- 4Max Cleworth
- 14George Thomason
- 15George Dobson
- 8Benjamin Whiteman
- 3Jacques Ekomie
- 12Issa Kaboré
- 19Kieffer Moore
- 27Lewis O'Brien
Middlesbrough 3-4-2-1
- 1Radek Vítek
- 4Ashley Phillips
- 29Adilson Malanda
- 12Luke Ayling
- 6Sebastian Berhalter
- 10Aidan Morris
- 30Neto Borges
- 2Callum Brittain
- 22Kyle Joseph
- 9Tommy Conway
- 11Amario Cozier-Duberry
Tabela ligi Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |
Pozostałe typy na środę 04.11: Championship
- Typy Cardiff City vs West Ham United20:45 · 2 51 %
- Typy Bristol City vs Wolverhampton21:00 · −2.5 51 %

