Typy Cardiff City vs Preston North End
Strona meczu od 7 listopada, 22:12 · model zaktualizowany 7 listopada, 22:12
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Cardiff City | 48 % | 2.09 | 2.38 |
| Xremis | 25 % | 4.01 | 4.56 |
| 2wygra Preston | 27 % | 3.69 | 4.20 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XCardiff City lub remis | 73 % | 1.37 | 1.56 |
| X2Preston lub remis | 52 % | 1.92 | 2.19 |
| 12bez remisu | 75 % | 1.33 | 1.52 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 80 % | 1.25 | 1.43 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 20 % | 4.93 | 5.61 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 56 % | 1.78 | 2.02 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 44 % | 2.29 | 2.61 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 34 % | 2.95 | 3.35 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 66 % | 1.51 | 1.73 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 59 % | 1.71 | 1.95 |
| BTTS nienie | 41 % | 2.41 | 2.75 |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 141 meczów.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Cardiff City RZPRZ
| 07.11 | eng.2 | 5:4 | Z | |
| 04.11 | Championship | 3:3 | R | |
| 31.10 | Championship | @ | 0:3 | P |
| 24.10 | Championship | 1:0 | Z | |
| 17.10 | Championship | @ | 2:2 | R |
Preston North End PRPPZ
| 07.11 | eng.2 | 1:0 | Z | |
| 03.11 | Championship | 2:3 | P | |
| 31.10 | Championship | @ | 0:2 | P |
| 24.10 | Championship | 1:1 | R | |
| 17.10 | Championship | @ | 1:4 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Cardiff City | Preston North End |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:12 | 5:10 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/4 50 % | 3/4 75 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/4 25 % | 1/4 25 % |
| Ostatnie 10 meczów | Cardiff City | Preston North End |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Remisy | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Porażki | 3/10 30 % | 7/10 70 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 1/10 10 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 21:18 | 8:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/9 56 % | 5/9 56 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 4/9 44 % | 1/9 11 % |
| Ostatnie 15 meczów | Cardiff City | Preston North End |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/15 27 % | 2/15 13 % |
| Remisy | 6/15 40 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 5/15 33 % | 11/15 73 % |
| Obie strzelą | 11/15 73 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 13/15 87 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 1/15 7 % |
| Bez strzelonego gola | 3/15 20 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 27:27 | 13:30 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/14 64 % | 7/14 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/14 36 % | 4/14 29 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Cardiff City | Preston North End |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,10 | 0,80 |
| Gole stracone | 1,80 | 2,00 |
| xG | 2,06 | 1,01 |
| xG rywali | 1,64 | 1,72 |
| Strzały | 16,1 | 11,0 |
| Strzały rywali | 14,4 | 17,6 |
| Strzały celne | 6,2 | 2,3 |
| Rzuty rożne | 5,7 | 5,3 |
| Rzuty rożne rywali | 4,8 | 5,9 |
| Żółte kartki | 1,6 | 1,8 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Cardiff City vs Preston
- Cardiff City wygrał
- 2
- Remisy
- 3
- Preston wygrał
- 3
- Obie strzelą
- 3 z 8
- Gole na mecz
- 2,0
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 08.04.2025 | Championship | 2:2 | ||
| 11.12.2024 | Championship | 0:2 | ||
| 10.02.2024 | Championship | 0:2 | ||
| 25.11.2023 | Championship | 1:2 | ||
| 11.03.2023 | Championship | 2:0 | ||
| 27.08.2022 | Championship | 0:0 | ||
| 12.03.2022 | Championship | 0:0 | ||
| 20.11.2021 | Championship | 1:2 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |

