Typy Norwich City vs Queens Park Rangers
Strona meczu od 7 listopada, 22:12 · model zaktualizowany 7 listopada, 22:12
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Norwich City | 53 % | 1.90 | 2.16 |
| Xremis | 23 % | 4.26 | 4.85 |
| 2wygra Queens | 24 % | 4.18 | 4.76 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XNorwich City lub remis | 76 % | 1.31 | 1.50 |
| X2Queens lub remis | 47 % | 2.11 | 2.40 |
| 12bez remisu | 77 % | 1.31 | 1.49 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 82 % | 1.22 | 1.39 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 18 % | 5.60 | 6.37 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 60 % | 1.67 | 1.90 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 40 % | 2.50 | 2.85 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 38 % | 2.65 | 3.02 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 62 % | 1.60 | 1.83 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 60 % | 1.66 | 1.89 |
| BTTS nienie | 40 % | 2.52 | 2.86 |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 141 meczów.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Norwich City PZZZZ
| 07.11 | eng.2 | @ | 5:0 | Z |
| 03.11 | Championship | @ | 4:0 | Z |
| 31.10 | Championship | 3:2 | Z | |
| 24.10 | Championship | @ | 3:1 | Z |
| 17.10 | Championship | 0:1 | P |
Queens Park Rangers PZPRZ
| 07.11 | eng.2 | 2:1 | Z | |
| 03.11 | Championship | 1:1 | R | |
| 31.10 | Championship | @ | 1:4 | P |
| 24.10 | Championship | 5:0 | Z | |
| 17.10 | Championship | @ | 0:3 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Norwich City | Queens Park Rangers |
|---|---|---|
| Wygrane | 4/5 80 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 0/5 0 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 5/5 100 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 1/5 20 % | 1/5 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 15:4 | 9:9 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 2/4 50 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/4 50 % | 1/4 25 % |
| Ostatnie 10 meczów | Norwich City | Queens Park Rangers |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 0/10 0 % | 5/10 50 % |
| Porażki | 5/10 50 % | 2/10 20 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 9/10 90 % |
| Czyste konto | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 24:16 | 17:14 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/9 33 % | 4/9 44 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/9 33 % | 4/9 44 % |
| Ostatnie 15 meczów | Norwich City | Queens Park Rangers |
|---|---|---|
| Wygrane | 7/15 47 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 0/15 0 % | 6/15 40 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 3/15 20 % |
| Obie strzelą | 9/15 60 % | 10/15 67 % |
| Ponad 2,5 gola | 12/15 80 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 12/15 80 % |
| Czyste konto | 2/15 13 % | 3/15 20 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 4/15 27 % |
| Gole strzelone : stracone | 32:24 | 24:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 6/14 43 % | 6/14 43 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/14 36 % | 5/14 36 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Norwich City | Queens Park Rangers |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,40 | 1,70 |
| Gole stracone | 1,60 | 1,40 |
| xG | 1,18 | 1,60 |
| xG rywali | 1,46 | 0,95 |
| Strzały | 13,4 | 13,4 |
| Strzały rywali | 10,9 | 11,4 |
| Strzały celne | 4,9 | 4,1 |
| Rzuty rożne | 4,9 | 5,3 |
| Rzuty rożne rywali | 3,1 | 4,2 |
| Żółte kartki | 1,8 | 2,4 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Norwich City vs Queens
- Norwich City wygrał
- 3
- Remisy
- 4
- Queens wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 5 z 8
- Gole na mecz
- 2,4
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 01.01.2026 | Championship | 1:2 | ||
| 29.11.2025 | Championship | 3:1 | ||
| 29.12.2024 | Championship | 1:1 | ||
| 07.12.2024 | Championship | 3:0 | ||
| 10.02.2024 | Championship | 2:2 | ||
| 25.11.2023 | Championship | 1:0 | ||
| 19.04.2023 | Championship | 1:1 | ||
| 02.11.2022 | Championship | 0:0 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |

