Typy Wolverhampton vs Derby County
Strona meczu od 7 listopada, 22:12 · model zaktualizowany 7 listopada, 22:12
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Wolverhampton | 56 % | 1.79 | 2.03 |
| Xremis | 24 % | 4.10 | 4.66 |
| 2wygra Derby County | 20 % | 5.10 | 5.80 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XWolverhampton lub remis | 80 % | 1.24 | 1.42 |
| X2Derby County lub remis | 44 % | 2.27 | 2.59 |
| 12bez remisu | 76 % | 1.32 | 1.51 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 76 % | 1.31 | 1.50 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 24 % | 4.20 | 4.78 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 51 % | 1.95 | 2.22 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 49 % | 2.05 | 2.34 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 29 % | 3.43 | 3.90 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 71 % | 1.41 | 1.61 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 52 % | 1.94 | 2.21 |
| BTTS nienie | 48 % | 2.07 | 2.35 |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 141 meczów.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Wolverhampton RZZZR
| 07.11 | eng.2 | @ | 1:1 | R |
| 04.11 | Championship | @ | 2:1 | Z |
| 31.10 | Championship | 3:0 | Z | |
| 24.10 | Championship | 1:0 | Z | |
| 20.10 | Championship | 1:1 | R |
Derby County PRPPZ
| 06.11 | eng.2 | 3:1 | Z | |
| 03.11 | Championship | 0:4 | P | |
| 31.10 | Championship | @ | 1:4 | P |
| 24.10 | Championship | @ | 1:1 | R |
| 17.10 | Championship | 0:1 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Wolverhampton | Derby County |
|---|---|---|
| Wygrane | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 0/5 0 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 3/5 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:3 | 5:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 1/4 25 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 3/4 75 % | 2/4 50 % |
| Ostatnie 10 meczów | Wolverhampton | Derby County |
|---|---|---|
| Wygrane | 6/10 60 % | 1/10 10 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Porażki | 2/10 20 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 7/10 70 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Ponad 1,5 gola | 6/10 60 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Bez strzelonego gola | 1/10 10 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 13:8 | 9:20 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 4/9 44 % | 5/9 56 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 5/9 56 % | 5/9 56 % |
| Ostatnie 15 meczów | Wolverhampton | Derby County |
|---|---|---|
| Wygrane | 8/15 53 % | 2/15 13 % |
| Remisy | 4/15 27 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 3/15 20 % | 9/15 60 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 9/15 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 9/15 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 11/15 73 % | 13/15 87 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 1/15 7 % |
| Bez strzelonego gola | 1/15 7 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 26:18 | 14:30 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 7/14 50 % | 9/14 64 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 7/14 50 % | 7/14 50 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Wolverhampton | Derby County |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,30 | 0,90 |
| Gole stracone | 0,80 | 2,00 |
| xG | 1,68 | 1,08 |
| xG rywali | 0,77 | 1,85 |
| Strzały | 16,9 | 13,3 |
| Strzały rywali | 9,1 | 14,2 |
| Strzały celne | 4,3 | 4,0 |
| Rzuty rożne | 7,3 | 5,9 |
| Rzuty rożne rywali | 3,1 | 4,4 |
| Żółte kartki | 2,3 | 1,9 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |

