Typy Middlesbrough vs Swansea City
Strona meczu od 7 listopada, 22:12 · model zaktualizowany 7 listopada, 22:12
Szanse dla wszystkich rynków
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od |
|---|---|---|---|
| 1X2 | |||
| 1wygra Middlesbrough | 53 % | 1.90 | 2.17 |
| Xremis | 25 % | 3.97 | 4.51 |
| 2wygra Swansea City | 22 % | 4.50 | 5.12 |
| Podwójna szansa | |||
| 1XMiddlesbrough lub remis | 78 % | 1.29 | 1.47 |
| X2Swansea City lub remis | 47 % | 2.11 | 2.40 |
| 12bez remisu | 75 % | 1.34 | 1.52 |
| Gole | |||
| +1.5ponad 1,5 gola | 76 % | 1.31 | 1.50 |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 24 % | 4.18 | 4.76 |
| +2.5ponad 2,5 gola | 51 % | 1.95 | 2.23 |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 49 % | 2.05 | 2.33 |
| +3.5ponad 3,5 gola | 29 % | 3.44 | 3.91 |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 71 % | 1.41 | 1.61 |
| Obie strzelą | |||
| BTTStak | 53 % | 1.89 | 2.15 |
| BTTS nienie | 47 % | 2.12 | 2.42 |
Model wykorzystuje rozkład Poissona z korektą na niskie wyniki i został dopasowany do 10 141 meczów.
Forma: 5 ostatnich spotkań w każdych rozgrywkach
Middlesbrough RZZPR
| 07.11 | eng.2 | @ | 0:0 | R |
| 04.11 | Championship | @ | 0:2 | P |
| 31.10 | Championship | 3:0 | Z | |
| 23.10 | Championship | @ | 5:1 | Z |
| 17.10 | Championship | 2:2 | R |
Swansea City PPZPP
| 07.11 | eng.2 | @ | 1:2 | P |
| 03.11 | Championship | @ | 1:3 | P |
| 31.10 | Championship | 4:0 | Z | |
| 24.10 | Championship | @ | 0:5 | P |
| 17.10 | Championship | 0:1 | P |
Trendy meczowe: ostatnie 5, 10 i 15 meczów
| Ostatnie 5 meczów | Middlesbrough | Swansea City |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 1/5 20 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 10:5 | 6:11 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 3/4 75 % | 2/4 50 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 0/4 0 % | 1/4 25 % |
| Ostatnie 10 meczów | Middlesbrough | Swansea City |
|---|---|---|
| Wygrane | 5/10 50 % | 5/10 50 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 0/10 0 % |
| Porażki | 1/10 10 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Ponad 2,5 gola | 7/10 70 % | 8/10 80 % |
| Ponad 1,5 gola | 8/10 80 % | 8/10 80 % |
| Czyste konto | 3/10 30 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 2/10 20 % | 2/10 20 % |
| Gole strzelone : stracone | 22:14 | 15:17 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 5/9 56 % | 4/9 44 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 1/9 11 % | 2/9 22 % |
| Ostatnie 15 meczów | Middlesbrough | Swansea City |
|---|---|---|
| Wygrane | 8/15 53 % | 8/15 53 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 2/15 13 % |
| Porażki | 2/15 13 % | 5/15 33 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 7/15 47 % |
| Ponad 2,5 gola | 10/15 67 % | 10/15 67 % |
| Ponad 1,5 gola | 12/15 80 % | 11/15 73 % |
| Czyste konto | 4/15 27 % | 6/15 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/15 13 % | 4/15 27 % |
| Gole strzelone : stracone | 30:19 | 22:18 |
| Ponad 9,5 rzutu rożnego | 9/14 64 % | 5/14 36 % |
| Ponad 4,5 kartki w meczu | 2/14 14 % | 3/14 21 % |
Średnie statystyki z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Middlesbrough | Swansea City |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 2,20 | 1,50 |
| Gole stracone | 1,40 | 1,70 |
| xG | 2,08 | 1,72 |
| xG rywali | 1,05 | 1,52 |
| Strzały | 20,3 | 11,9 |
| Strzały rywali | 11,1 | 11,9 |
| Strzały celne | 7,1 | 4,1 |
| Rzuty rożne | 6,7 | 3,4 |
| Rzuty rożne rywali | 3,8 | 5,1 |
| Żółte kartki | 1,0 | 1,1 |
Każda drużyna liczona osobno, z 10 ostatnich spotkań ligowych; strzały, rożne i kartki podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Bezpośrednie spotkania Middlesbrough vs Swansea City
- Middlesbrough wygrał
- 7
- Remisy
- 2
- Swansea City wygrał
- 1
- Obie strzelą
- 5 z 10
- Gole na mecz
- 2,2
| Data | Rozgrywki | Gospodarz | Wynik | Gość |
|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Championship | 2:2 | ||
| 09.08.2025 | Championship | 1:0 | ||
| 08.03.2025 | Championship | 1:0 | ||
| 10.08.2024 | Championship | 1:0 | ||
| 06.04.2024 | Championship | 2:0 | ||
| 16.12.2023 | Championship | 1:2 | ||
| 11.03.2023 | Championship | 1:3 | ||
| 27.08.2022 | Championship | 2:1 | ||
| 23.04.2022 | Championship | 1:1 | ||
| 04.12.2021 | Championship | 1:0 |
Składy
Potwierdzone składy prezentujemy po ich ogłoszeniu przez kluby, zwykle około 60 minut przed spotkaniem. W takiej sytuacji przeliczamy typ jeszcze raz.
Tabela Championship
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 8 | 4 | 2 | 29:14 | 28 | ZRZZR | |
| 2 | 14 | 8 | 4 | 2 | 30:19 | 28 | ZRZZP | |
| 3 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25:17 | 27 | ZRZZZ | |
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 26:13 | 26 | ZZPZZ | |
| 5 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:17 | 26 | PZRZZ | |
| 6 | 14 | 8 | 2 | 4 | 21:16 | 26 | ZPPZP | |
| 7 | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:15 | 25 | ZZRZR | |
| 8 | 14 | 6 | 5 | 3 | 36:21 | 23 | ZZPPR | |
| 9 | 14 | 6 | 4 | 4 | 20:17 | 22 | PZRZZ | |
| 10 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19:16 | 22 | ZRZRZ | |
| 11 | 14 | 5 | 6 | 3 | 22:17 | 21 | ZPZPR | |
| 12 | 14 | 6 | 0 | 8 | 27:24 | 18 | PPZZZ | |
| 13 | 14 | 5 | 3 | 6 | 23:24 | 18 | PRPZP | |
| 14 | 14 | 5 | 3 | 6 | 20:22 | 18 | ZPZPP | |
| 15 | 14 | 5 | 3 | 6 | 16:19 | 18 | PPRZP | |
| 16 | 14 | 4 | 5 | 5 | 17:19 | 17 | PZPPZ | |
| 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 19:26 | 17 | ZRPPZ | |
| 18 | 14 | 3 | 6 | 5 | 22:23 | 15 | ZRZPR | |
| 19 | 14 | 4 | 3 | 7 | 14:24 | 15 | PRZPP | |
| 20 | 14 | 4 | 2 | 8 | 13:23 | 14 | PZPPZ | |
| 21 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11:22 | 14 | RPPPP | |
| 22 | 14 | 1 | 7 | 6 | 18:26 | 10 | RPPRR | |
| 23 | 14 | 1 | 4 | 9 | 11:29 | 7 | PPRPP | |
| 24 | 14 | 1 | 2 | 11 | 12:30 | 5 | PPRPP |

