Typy AGF vs Braga


Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
AGF vs Braga: nasz typ
Model daje typowi poniżej 2,5 gola 54 % szans, a przewidywana suma goli wynosi 2,36. W 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny mecze z ponad 2,5 gola: AGF 4, Braga 6. Rynkowa szansa to 52 %, zatem przewagi nie ma. Najbardziej prawdopodobny typ wybieramy przy kursie od 1.40 do 3.50.
- AGF, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 1, bilans bramek 4:6.
- Braga, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 2, bilans bramek 6:6.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 1:1 (13 %), 0:1 (12 %), 0:0 (10 %). Oczekiwane gole: 1,00 do 1,36.
−2.5 poniżej 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 53,8 %
- Kurs uczciwy
- 1.86
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 2.12
- Szansa wyliczona z rynkowych kursów
- 51,6 %
- Przewaga
- +2,2 pp
- Wynik
- 0:0
- Rozliczenie
- ✓ trafiony
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
Szanse na wszystkich rynkach
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra AGF | 25 % | 3.94 | 4.48 | 25 % | +0,9 pp |
| Xremis | 28 % | 3.57 | 4.06 | 28 % | +0,3 pp |
| 2wygra Braga | 47 % | 2.15 | 2.44 | 48 % | −1,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAGF lub remis | 56 % | 1.80 | 2.05 | – | – |
| X2Braga lub remis | 73 % | 1.37 | 1.56 | – | – |
| 12bez remisu | 71 % | 1.40 | 1.60 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 69 % | 1.45 | 1.65 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 31 % | 3.22 | 3.67 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 46 % | 2.16 | 2.47 | 48 % | −2,2 pp |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 54 % | 1.86 | 2.12 | 52 % | +2,2 pp |
| +3.5ponad 3,5 gola | 21 % | 4.69 | 5.33 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 79 % | 1.27 | 1.45 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 48 % | 2.10 | 2.39 | – | – |
| BTTS nienie | 52 % | 1.91 | 2.18 | – | – |
Model oparto na rozkładzie Poissona z korektą na niskie wyniki. Dopasowano go do 10 076 meczów. Bez marży przedstawiono kursy rynkowe.
| Statystyka | AGF | Braga |
|---|---|---|
| Posiadanie piłki | 55 % | 45 % |
| Strzały | 14 | 26 |
| Strzały celne | 5 | 8 |
| Rzuty rożne | 2 | 7 |
| Żółte kartki | 2 | 2 |
| Faule | 7 | 14 |
Forma drużyn w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
AGF PRRZP
| 01.11 | Superliga | @ Brøndby IF | 0:2 | P |
| 25.10 | Superliga | Viborg FF | 2:1 | Z |
| 22.10 | Liga Konferencji | 1:1 | R | |
| 18.10 | Superliga | @ | 1:1 | R |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 0:1 | P |
Braga PPZPZ
| 01.11 | Liga Portugal | FC Famalicao | 3:0 | Z |
| 25.10 | Liga Portugal | @ C.D. Nacional | 0:1 | P |
| 22.10 | Liga Konferencji | 2:0 | Z | |
| 19.10 | Liga Portugal | Gil Vicente | 1:2 | P |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 0:3 | P |
Meczowe trendy obejmują 5, 10 oraz 15 ostatnich meczów
| Ostatnie 5 meczów | AGF | Braga |
|---|---|---|
| Wygrane | 1/5 20 % | 2/5 40 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 0/5 0 % |
| Porażki | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 1/5 20 % |
| Ponad 2,5 gola | 1/5 20 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 4/5 80 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 2/5 40 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 2/5 40 % |
| Gole strzelone : stracone | 4:6 | 6:6 |
| Ostatnie 10 meczów | AGF | Braga |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 4/10 40 % |
| Remisy | 4/10 40 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 4/10 40 % | 5/10 50 % |
| Obie strzelą | 5/10 50 % | 4/10 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/10 40 % | 6/10 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 9/10 90 % | 7/10 70 % |
| Czyste konto | 1/10 10 % | 4/10 40 % |
| Bez strzelonego gola | 4/10 40 % | 3/10 30 % |
| Gole strzelone : stracone | 11:14 | 11:12 |
| Ostatnie 15 meczów | AGF | Braga |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/15 13 % | 6/15 40 % |
| Remisy | 5/15 33 % | 4/15 27 % |
| Porażki | 8/15 53 % | 5/15 33 % |
| Obie strzelą | 10/15 67 % | 5/15 33 % |
| Ponad 2,5 gola | 9/15 60 % | 7/15 47 % |
| Ponad 1,5 gola | 14/15 93 % | 9/15 60 % |
| Czyste konto | 1/15 7 % | 8/15 53 % |
| Bez strzelonego gola | 4/15 27 % | 5/15 33 % |
| Gole strzelone : stracone | 17:26 | 16:14 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | AGF | Braga |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,10 | 1,10 |
| Gole stracone | 1,40 | 1,20 |
Osobno liczymy każdą drużynę na podstawie 10 ostatnich meczów ligowych. Dane o strzałach, rzutach rożnych i kartkach podajemy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
AGF 3-4-2-1
- 21Mads Hedenstad Christiansen
- 25Colin Rösler
- 33Luka Callo
- 14Tobias Henriksen
- 4Magnus Knudsen
- 10Kristian Malt Arnstad
- 11Gift Links
- 29Rasmus Carstensen
- 27Stefen Tchamche
- 18Callum McCowatt
- 8Sebastian Jorgensen
Braga 4-2-3-1
- 31Bernardo
- 14Gustaf Lagerbielke
- 37Adrian Leon Barisic
- 7Diogo Travassos
- 2Víctor Gómez
- 21Ricardo Horta
- 29Gorby
- 8João Moutinho
- 10Pau Víctor
- 77Gabri Martínez
- 20Mario Dorgeles
Po ogłoszeniu składów przez kluby prezentujemy je zwykle około 60 minut przed meczem. Gdy tak się stanie, przeliczamy typ ponownie.
Tabela rozgrywek Liga Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:4 | 9 | ZZZ | |
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | 9 | ZZZ | |
| 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 | ZZZ | |
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 | ZZZ | |
| 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:0 | 7 | ZRZ | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZRZ | |
| 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 | ZZR | |
| 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 | RZZ | |
| 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 | ZRZ | |
| 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 7 | ZZR | |
| 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | PZZ | |
| 12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 | ZZP | |
| 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:2 | 6 | ZZP | |
| 14 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 | ZPZ | |
| 15 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 4 | PRZ | |
| 16 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 | ZPR | |
| 17 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 | PZR | |
| 18 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1:2 | 4 | ZPR | |
| 19 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 3 | RRR | |
| 20 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | 3 | PPZ | |
| 21 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 | PZP | |
| 22 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 | PPZ | |
| 23 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 | PRR | |
| 24 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 | PRR | |
| 25 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 | RRP | |
| 26 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 | RRP | |
| 27 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 | RPR | |
| 28 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 | PRP | |
| 29 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 | PRP | |
| 30 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | RPP | |
| 31 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 | PRP | |
| 32 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | PPR | |
| 33 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 | RPP | |
| 34 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:8 | 1 | RPP | |
| 35 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 | PPP | |
| 36 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:11 | 0 | PPP |
Pozostałe typy w Lidze Konferencji, czwartek 05.11
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy Atalanta vs Kairat Almaty18:45 · +2.5 68 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %