Typy Atalanta vs Kairat Almaty
Typ i szanse modelu z 4 listopada, 08:58
Nasza rekomendacja: Atalanta kontra Kairat Almaty
Przewidywana suma goli to 3,48, a model daje typowi ponad 2,5 gola 68 % szans. W 10 ostatnich spotkaniach każdej drużyny wyniki z ponad 2,5 gola: Kairat Almaty 4, Atalanta 8.
- Atalanta, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 8:14.
- Kairat Almaty, 5 ostatnich spotkań: zwycięstwa 0, bilans bramek 2:13.
Najbardziej prawdopodobne wyniki: 3:0 (14 %), 2:0 (14 %), 4:0 (11 %). Oczekiwane gole: 3,02 do 0,46.
+2.5 ponad 2,5 gola
- Szansa wg modelu
- 67,5 %
- Kurs uczciwy
- 1.48
- Minimalny kurs do obstawienia (po podatku)
- 1.69
- Najlepszy kurs
- 1.33

- Wypłata przy stawce 100 zł
- 117,04 zł
Typ opublikowany 4 listopada, 08:58.
Porównanie kursów
| Bukmacher | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| 1.11 | 8.60 | 18.00 | |
| 1.14 | 8.50 | 17.50 | |
| 1.13 | 8.90 | 19.00 | |
| 1.13 | 9.00 | 17.00 | |
| średnia rynkowa | 1.13 | 8.75 | 17.88 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.19 | 9.03 | 19.27 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −4,0 pp | 0,0 pp | −0,1 pp |
| Bukmacher | Ponad 2,5 | Poniżej 2,5 |
|---|---|---|
| 1.32 | 3.30 | |
| 1.33 | 3.30 | |
| średnia rynkowa | 1.32 | 3.30 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 1.48 | 3.08 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −7,7 pp | +2,2 pp |
| Bukmacher | Tak | Nie |
|---|---|---|
| 2.06 | 1.61 | |
| 2.10 | 1.67 | |
| 2.12 | 1.70 | |
| 2.10 | 1.69 | |
| średnia rynkowa | 2.10 | 1.67 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
| nasz kurs uczciwy | 2.84 | 1.54 |
| przewaga nad najlepszym kursem | −12,0 pp | +6,0 pp |
| Bukmacher | Atalanta −1,5 | Kairat Almaty +1,5 |
|---|---|---|
| 1.37 | 2.95 | |
| 1.38 | 2.95 | |
| 1.39 | 2.87 | |
| średnia rynkowa | 1.38 | 2.92 |
| zmiana od otwarcia | bez zmian | bez zmian |
Wszystkie rynki: szanse
| Rynek | Szansa wg modelu | Kurs uczciwy | Graj od | Rynek bez marży | Przewaga |
|---|---|---|---|---|---|
| 1X2 | |||||
| 1wygra Atalanta | 84 % | 1.19 | 1.36 | 82 % | +2,0 pp |
| Xremis | 11 % | 9.03 | 10.27 | 12 % | −0,8 pp |
| 2wygra Kairat Almaty | 5 % | 19.27 | 21.90 | 6 % | −1,2 pp |
| Podwójna szansa | |||||
| 1XAtalanta lub remis | 97 % | 1.03 | 1.18 | – | – |
| X2Kairat Almaty lub remis | 13 % | 7.99 | 9.09 | – | – |
| 12bez remisu | 91 % | 1.10 | 1.26 | – | – |
| Gole | |||||
| +1.5ponad 1,5 gola | 86 % | 1.16 | 1.32 | – | – |
| −1.5poniżej 1,5 gola | 14 % | 7.35 | 8.36 | – | – |
| +2.5ponad 2,5 gola | 68 % | 1.48 | 1.69 | – | – |
| −2.5poniżej 2,5 gola | 32 % | 3.08 | 3.50 | – | – |
| +3.5ponad 3,5 gola | 46 % | 2.18 | 2.48 | – | – |
| −3.5poniżej 3,5 gola | 54 % | 1.85 | 2.10 | – | – |
| Obie strzelą | |||||
| BTTStak | 35 % | 2.84 | 3.24 | – | – |
| BTTS nienie | 65 % | 1.54 | 1.76 | – | – |
Model bazuje na rozkładzie Poissona, uwzględnia korektę na niskie wyniki, a dopasowano go do 10 041 meczów. Podane kursy rynkowe nie zawierają marży.
Forma w każdych rozgrywkach: 5 ostatnich spotkań
Atalanta PPRRP
| 02.11 | Serie A | 0:3 | P | |
| 29.10 | Serie A | @ | 2:2 | R |
| 25.10 | Serie A | 4:4 | R | |
| 22.10 | Liga Konferencji | @ | 0:2 | P |
| 18.10 | Serie A | @ | 2:3 | P |
Kairat Almaty PPPRP
| 22.10 | Liga Konferencji | 1:5 | P | |
| 15.10 | Liga Konferencji | @ | 1:1 | R |
| 27.08 | el. LE | @ | 0:3 | P |
| 20.08 | el. LE | 0:3 | P | |
| 11.08 | el. LM | 0:1 | P |
Trendy meczowe z ostatnich meczów: 5, 10 i 15
| Ostatnie 5 meczów | Atalanta | Kairat Almaty |
|---|---|---|
| Wygrane | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Remisy | 2/5 40 % | 1/5 20 % |
| Porażki | 3/5 60 % | 4/5 80 % |
| Obie strzelą | 3/5 60 % | 2/5 40 % |
| Ponad 2,5 gola | 4/5 80 % | 3/5 60 % |
| Ponad 1,5 gola | 5/5 100 % | 4/5 80 % |
| Czyste konto | 0/5 0 % | 0/5 0 % |
| Bez strzelonego gola | 2/5 40 % | 3/5 60 % |
| Gole strzelone : stracone | 8:14 | 2:13 |
| Ostatnie 10 meczów | Atalanta | Kairat Almaty |
|---|---|---|
| Wygrane | 2/10 20 % | 3/10 30 % |
| Remisy | 2/10 20 % | 1/10 10 % |
| Porażki | 6/10 60 % | 6/10 60 % |
| Obie strzelą | 7/10 70 % | 3/10 30 % |
| Ponad 2,5 gola | 8/10 80 % | 4/10 40 % |
| Ponad 1,5 gola | 10/10 100 % | 6/10 60 % |
| Czyste konto | 0/10 0 % | 2/10 20 % |
| Bez strzelonego gola | 3/10 30 % | 5/10 50 % |
| Gole strzelone : stracone | 16:22 | 7:16 |
Statystyki średnie z 10 ostatnich meczów
| Średnio na mecz | Atalanta | Kairat Almaty |
|---|---|---|
| Gole strzelone | 1,60 | 0,70 |
| Gole stracone | 2,20 | 1,60 |
Dane dla każdej drużyny pochodzą z 10 ostatnich spotkań ligowych. Statystyki strzałów, rożnych i kartek udostępniamy tylko dla lig, które je publikują.
Składy
Składy potwierdzone prezentujemy po ogłoszeniu ich przez kluby, zwykle około 60 minut przed pierwszym gwizdkiem. Typ przeliczamy w takiej sytuacji ponownie.
Tabela rozgrywek Ligi Konferencji
| Forma | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 | ZZ | |
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:4 | 6 | ZZ | |
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 | ZZ | |
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 | ZZ | |
| 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 | ZZ | |
| 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 | ZZ | |
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | ZR | |
| 10 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 | ZR | |
| 11 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 | RZ | |
| 12 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 | ZR | |
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 14 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 3 | PZ | |
| 15 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 | ZP | |
| 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 | PZ | |
| 17 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 | ZP | |
| 18 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 | ZP | |
| 19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 | RR | |
| 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 21 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 | RR | |
| 22 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 | PR | |
| 23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 | PR | |
| 24 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 | PR | |
| 25 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | RP | |
| 26 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 | PR | |
| 27 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 | PR | |
| 28 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | RP | |
| 29 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 | PR | |
| 30 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 | RP | |
| 31 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 | RP | |
| 32 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 | PP | |
| 33 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 34 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 | PP | |
| 35 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 | PP | |
| 36 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 | PP |
Liga Konferencji, czwartek 05.11: pozostałe typy
- Typy Mjällby AIF vs Borac Banja Luka18:45 · −2.5 54 %
- Typy Lincoln Red Imps vs Hajduk Split18:45 · +2.5 54 %
- Typy Trabzonspor vs SC Freiburg18:45 · 1 40 %
- Typy KuPS Kuopio vs KAA Gent18:45 · 2 60 %
- Typy Crvena Zvezda vs Inter D'Escaldes18:45 · +2.5 65 %
- Typy FC Thun vs Heart of Midlothian18:45 · 2 39 %
- Typy FC Midtjylland vs Ajax Amsterdam18:45 · 1X 69 %
- Typy AGF vs Braga18:45 · −2.5 54 %
- Typy F.C. København vs Iberia 199921:00 · BTTS nie 60 %
- Typy CSU Craiova vs Egnatia21:00 · 1 58 %
- Typy Riga FC vs Jablonec21:00 · −2.5 52 %
- Typy Panathinaikos Ateny vs CSKA Sofia21:00 · 1 69 %
- Typy Sint-Truidense vs SK Brann21:00 · 1 54 %
- Typy Getafe vs Brighton21:00 · 2 60 %
- Typy FC Twente vs Pafos21:00 · 1 68 %
- Typy FC Lugano vs Kauno Zalgiris21:00 · +2.5 69 %
- Typy AS Monaco vs FC Nordsjælland21:00 · 1 63 %

